Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Slicice garderobe i obuce nase dece

Ova tema sadrži 2,603 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 7 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,604 ukupno)

Slicice garderobe i obuce nase dece

• piljari
    Član
    piljari

ivana sve je preslatko u stvari iskreno jakna mi se najmanje svidja od svega

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

piljari – 24/10/2007 15:30

ivana sve je preslatko u stvari iskreno jakna mi se najmanje svidja od svega

Piljari hvala,sta znam topla je ,a prakticna posto mi zivimo u stanu na cetvrtom spratu pa kad je nervozan izvedem ga vise puta na dan u park jednostavno mi je prakticna,nije nista posebno,ali kad se uskladi sa farmerkama ili nekim tregericama super je,a najlepse na njemu stoji,lepo sam napisala da imamo u planu da kupimo neku braon jaknicu ili skafander,jer sta god da mu kupim njemu brzo omali,on sa devet meseci nosi garderobicu od 18 meseci.

Iskreno da vam kazem i nisam neki specijalista za slikanje i predstavljanje,mozda bi sve to ispalo bolje da je neko strucniji slikao.
    Inace sve te stvari bolje stoje na deci nego kad se ovako slikaju.
    Zato smo tu da dajemo pohvale i kritike,sta je dobro,prakticno,nije dobro itd…. :-* :-* :-*

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Pa kako mi nismo videli ovu lepu temu do sad, hm… Drugari gardarobica vam je super :bravo:
    Evo i mi da vam pokazemo sta smo kupili pre neki dan:

Jaknica
    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Jos jedna jaknica

Komplet za zimu

I bluzica

Ella
    Član
    Ella

mama_edi – 24/10/2007 13:44 H&M uopste nije jeftin ustvari kako za koga ali ovo tako bezveze zvuci i ruzno jer ovdje ima svijeta koji nemoze ni tu da kupi a kamoli markiranu odjecu,mislim tako napisati mi je malo bezveze.Ovo se neodnosi licno na mene niti sam se ja nasla uvredena ( ja inace kupujem u H&M kvalitet je super odlican,moderno i poskupo nekupujem markiranu odjecu osim sto mu kupim cipele obavezno skupe dobre patike i trenerke i poneke pantole ali sve je ostalo iz H&M tako da se ja nisam nasla uvredena ali toliko mi zapara oci jeftini H&M,mislim da je ovdje tema slicice odjece i obuce a sta ti ja znam neko ponizavanje.izvinjavam se ali sam morala da napisem jer tri dana razmisljem dal da napisem il ne

Ukusi su razliciti, hvala Bogu da je tako. Nisam uopste se mislila ruzno izraziti i izvinjavam se sto ti je to zaparalo oci. Covek se proteze po debljini novcanika. Ja prvenstveno gledam i trazim kvalitet, za svoje dete sve najbolje (trenutno nam se moze,pa zato). odvajam od sebe, ali njoj cu sve priustiti. Nisam obsednuta markama, ali definitivno trazim sta je najbolje za svoje dete. Inace gledala sam dokumentarnu reportazu o H&M, i oni koji su gledali, su razumeli na sta mislim… Jadne, mucne radne snage u Asiji koji rade po celi dan za 50centi. Nebitno… otici cemo od ove teme, a to ne zelim.

Svi su dobro svesni da i siromastva i bogatstva uvek svuda ima. Svako zivi koliko moze kvalitetno.

Inace ta ista ja, dajem svoju gardarobu (koja nije toliko iznosena, a lepa) u dobrotvorne svrhe, Crveni Krst, kao i sto saljem redovno u Srbiju, nedje se neko kome dobro dodje. Takodje kad mojoj deci omali, poslacu i ovo. Toliko o tome, glupa rasprava skroz 😕 :uzid:

Ella
    Član
    Ella

Ivana, slatke stvarcice skroz, vidim da je kupljeno u Petit bateau, oni imaju super kvalitetne stvari :bravo: Majicice mi se super dopadaju, bas za pravog pravcatog decaka 😉 . Set je takodje super. I meni se najmanje dopada jaknica, ne znam sto 😥 , ali dobro, mozda uzivo drugacije izgleda :hmm: … Najvise od svega mi se dopadaju sal, kapa i rukavise, extra su!!! :bravo: :bravo:

Sanjice, sve je tako preslatko i sa ukusom!!! Superrr!!!! :bravo: :bravo: :bravo:

Sonja: Dzempercic,somot pantalone,deblje carape i cizmice podstavljene unutra su bas extra, volim taj stil!!! :bravo:

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Slazem se sa Ellom u potpunosti, ja takodje gardarobu za dete, kupujem u H&M i C&A. Zato sto tamo nije toliko skupo a kvalitetno je, bar po meni. Ella se u to bolje razume jer zena se bavi tim poslom. Ella uzivaj, Stellina garderobica mi se extra svidja. :-*

Prex
    Član
    Prex

Ivana meni je set za rucavanje HIT…pa skroz sam se odusevila :love:

ma-ta
    Član
    ma-ta

Evo i nase jaknice i kapice sa malim pingvinima na usima! Imamo jos neke medene stvarcice sto smo ovih dana kupovali, voleli bismo i to da podelimo sa vama, cim mama prebaci slicice u komp. :doomed:

Inace, uz kapicu imamo i komplet sal. To je Marines, italijanska robna marka za decicu, imaju skroz sasave stvarcice, a jako kvakitetne.

mama_edi
    Član
    mama_edi

nisam te mislila uvrijediti to sam stvarno najmanje zeljela samo sam htjela da kazem da mi je zaparalo oci jeftini H&M ( sto i nije tako jeftin ) i ja licno samo tu najvise kupujem odjecu i normalno je da se svako proteze koliko je dug ( tako se kaze ),i ja za svoje dijete sto kvalitetnije,bolje kupujem pogotov sto se tice obuce tu nikad negledam cijenu.izvini ako sam te uvrijedila stvarno nisam htjela bezveze ispade ovo sad.

dr Avluela

Ljudi garderoba vam je super,cim nadjem vremena slikacu i ja nasu da vidite,jer i ja kupujem kao luda i na kraju nemam mesta gde da sve to stavim :batinepoguzi:
    Interesuje me kolio u Srbiji kosta skafander jer ovde nam je toplo i izbor skafandera nije neki a cene su nekih 40 evra.Posto za Mitrovdan idemo za Srbiju mislila sam tamo kupiti,jer tamo ce nam trebati a i verovatno izbor ce biti veci?
    Ivana jako mi se svidja flasica Chicco,koliko kosta?

crvena sonja

Avlela imas od 20 e pa nadalje,
    meni je onaj crveni sveki nasla na nekom snizenju proslogodisnji model
    za 2000.00 din posluzice a videla sam i u Merkatoru ovde kod nas
    lepih za oko 6000.00 din.U sustini zavisi sta trazis.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

dr.Avluela flasica kosta 6.5 eura ,mozda je u drugim zemljama malo jeftinija,posto su ovde cene u Fr uhuhuuuuuuuuuuu :galamdzija:

Bojana I Anja

Tijanast Emina kapica je prelepa a Ena je pravi medenjak.
    Ella presladak je Stellin prsluk ni ja mu ne bih odolela, svidja mi se i beli dzemperic i kompletic DKNY.

Bojana I Anja

May05 svidjaju mi se dzemperici i bluzica sa gusarskom glavom. Imas malu manekenku.
    Ivana svidjaju mi se Lukine bluzice,sal i kapa.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Evo, najzad sam prebacila jos par slicica, pa da se jos malo „pokazemo“

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,604 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.