Ova tema sadrži 364 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dejanpetrovic 4 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 365 ukupno)

Slike kuhinja

• jecaneca
    Član
    jecaneca

Drage moje,ja sam nova ovde,ali redovno vas citam i polako upoznajem.
    Ovako,imam jedan problem;treba uskoro da namestam kuhinju,
    tj.da narucim da mi se napravi po meri.Nikako ne mogu da se odlucim za boju kuhinje.
    Mislila sam kombinaciju tresnja/vanila,i da radna ploca bude tresnja.
    Htela bi da ima 2 boje i da bude moderna.
    Svaki savet je dobro dosao.

una
    Član
    una

crno belo je uvek u modi,salim se
    moja je bela sa crnom plocom,a sporet se super ukolopio jer je crno beli
    e sad trazim adekvatan tepih,naravno da je crno beli.
    eto toliko od mene,nadam se da sam pomogla.

kalimero
    Član
    kalimero

Moja kuhinaj je pravljena po meri i boje su bordo i krem. Doduse mala je jer nesto uvek dobijes a nesto izgubis. Mi smo se odlucili da imamo spavacu sobu zarad kuhinje. Nisam do sada stavljala slicice. Pokusacu ili da stavim sliku ili da ti posaljem.

JecaN
    Član
    JecaN

Photobucket

Photobucket

Photobucket

stancha
    Član
    stancha

Uh,ne zna se koja je lepsa.

asteraki
    Član
    asteraki

Ne znam koliko je velika tvoja kuhinja, da li je odvojena ili je u sklopu dnevne sobe, pa zbog toga ne znam sta bih ti mogla konkretno predloziti. Posto i ja polako pocinjem da razmisljam o sredjivanju nase kuce, i ja trazim na netu neke ideje.

Evo nekih kuhinja koje sam nasla na netu. Boje se mogu izabrati po ukusu.

Nadam se da ce vam se dopasti nesto od ovih ideja.

Lejni
    Član
    Lejni

JA CU DA SE RAZBOLIM, VEC MI NIJE DOBRO.

jecaneca
    Član
    jecaneca

Hvala vam na idejama,ima zaista prelepih kuhinja.
    Moja je odvojena od dnevnog boravka,a spojena je sa trpezarijom.
    A takodje, kao i druga slika po redu, ide ispod kosine.

biki
    Član
    biki

elena i branko – 28/3/2008 16:03 JA CU DA SE RAZBOLIM, VEC MI NIJE DOBRO.

Ja sam se vec razbola… :cry:Sad preuredjujem celu kucu pa mi se sve vrti po glavi

bozana
    Član
    bozana

ih sto su prelepe ove kuhinje samo da imam iole vecu kuhinju odma bi ovaku neku pravila lepa mi je zelena ma sve su mi prelepe,a ja imam bas malu kuhinju sa kosinama pa mi nema bas mudrovanja puno :galamdzija: ali ako nista drugo bar uzivam da gledam ove kuhinje.

Iki
    Član
    Iki

Ja bih ti predlozila Ikea kuhinje, nisu toliko skupe, lako se sklapaju, imaju toliko dobro uputstvo da je mm sve sam sklopio i nama i negovom bratu. A mozes ih kombinovati do mile volje. Imaju na netu program, gde mozes sve sklopiti po zelji i onda s tim otici u prodavnici i dobijes odmah sve delove, ma super su.
    http://www.ikea.com/

kalimero
    Član
    kalimero

Evo ga deo moje kuhinjice.

Prex
    Član
    Prex

Ne znam kolika ti je kuhinja, i da li je duguljasta ili cetvrtasta ili..od toga mnogo zavisi.
    Kad smo mi poceli da sredjujemo kucu jedna od prvih stvari koju smo odlucili da moramo da uradimo, jer smo i mm i ja nekako uvek mastali da imamo takvu kuhinju, jeste kuhinja sa onim sredisnjim delom na kome ce biti ugradna ploca, a u produzetku radna povrsina koja moze da bude i kao mali sto, kad neces da postavljas veliki sto u trpezariji (mi stalno samo tu i jedemo).
    Postavicu par slika mada se ne vidi bas sjajno, ali ako si zainteresovana mogu da probam da slikam malo bolje. Ustvari sutra kad je dnevno svetlo probacu da slikam par detalja koje bih ti definitivno preporucila posto vec pravis kuhinju i imas izbora. Postoje fenomenalni zicani ugradni delovi koji mogu mnogo da oplemene kuhinju i prosto ti „povecaju“ prostor za cuvanje raznih stvari. Slikacu to sutra pa postavljam i to.
    Kuhinja i trpezarija su mi odvojene sankom (od dersirane cigle, slaze se sa mojim omiljenim zidom u dnevnoj sobi, neke forumasice znaju 😆 😆 😆 )

Taj sredisnji deo sa ugradnom plocom (malo je mracna prva slika 😕 )

I po jedna slika delova sa strane, ne vidi se bas sjajno, ako te interesuje mogu malo bolje da probam da slikam

natasa21
    Član
    natasa21

Prex kuhinja ti je prelepa

MissGak
    Član
    MissGak

Stvarno divno!Mnogo mi se svidjaju te modernije kuhinje,koje su ovde poprilicno nedostupne ili poprilicno skupe.Uglavnom su sve manje vise iste,klasicne.Mi nasu menjamo(cekamo isporuku) i kako se zakazani datum priblizava sve sam nestrpljivija.Nije bas ono sto sam zamisljala,ali verujem da ce me usreciti 😀
    Prex tvoja kucica mi je kao bombonica cela!A jeste li resili trpezarijski sto?

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 365 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.