Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Moda i Lepota Slike omiljene garderobe i obuce

Ova tema sadrži 871 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 6 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 872 ukupno)

Slike omiljene garderobe i obuce

• Nemanjina mama

Devojke, da li bi ucestvovale u ovoj temi, bilo bi super da vidimo i kako nam se mame modiraju,
    ali htela sam da vidim da li vam se svidja ova ideja?!
    Ako ste za, krecemo u akciju!
    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

zMayica
    Član
    zMayica

Odlicna tema, pa mozda neke od nas naidju na koju ideju za kombinaciju od forumskih drugarica u svakom slucaju , zivela moda i mlade mame!!!

zaste da se samo bebci modiraju :bravo:

ja cu cim mi muzic vrati digitalac s’posla, uslikati stvarcice iz proslonedeljnog shoppinga pa da pocnemo :zvezda:

Ella
    Član
    Ella

Bojana :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

zMayica
    Član
    zMayica

ovo je moja nova omiljena majcica-pamucna lagana, moze da prodje uz svaku kombinaciju od casual do elegantne

zMayica
    Član
    zMayica

a ovo su moje omiljene sunjalice po beogradskom asfaltu

zMayica
    Član
    zMayica

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

svedene, elegantne stvari sa detaljima kao sto su perlice, kristali, biseri su mi sastavni deo outfit_a
    a obozavam da se u svemu tome osecam lepo ali pre svega udobno
    i zato mi je mmm ova mng tunika-haljina zlatnoroze boje

zMayica
    Član
    zMayica

i naravno mng bolero uz haljinicu…

sve to uz beli kaputic i torbicu a o tome sledeci put 🙂

Nemanjina mama

Bas su ti lepe stvari, bas mi se svidja majcica isla bi mi bas super uz jedne moje cipele!
    pozz.
    Super sto si stavila slicice… 🙂

zMayica
    Član
    zMayica

probaj da je nadjes u Benetton_u u KnezMihajlovoj, zaista je lepa i prakticna 🙂
    Imam jedan predlog, mogle bi i da slikamo accessories- omiljene torbe, nakit, satove- to mi je kao dugme na garderobi, nista bez toga 🙂
    Inace Bojana, super ti stoji sorts- ja iako sam imala extra liniju pre porodjaja-i noge kao shestar :), nikada sem na plazi nisam nosila toliko kratke stvari- bar za 10cm duze 🙂 ali to je vec stavr licnog izbora- glavno da se ti osecas udobno i da to lepo izgleda 🙂

a sta je sa ostalim devojkama, necemo se valjda samo Bojana i ja razmenjivati fotke? 🙂

zMayica
    Član
    zMayica

by the way, evo mog predloga za casual varijante

zeleno je definitivno in a dobro je i za raspolozenje
    uz uske farke i neizbeznu urban denim torbu

Ella
    Član
    Ella

Bojana: prve plave sandalice na vezanje su EXTRA!!! Kao i cizme braon, super su! :bravo: Jednostavno ludim za obucom! :love:

zMayica; iako nikako ne volim sivu boju, majicica za izlazak je lepa :zvezda: . Bolero jako volim, ja ih bas imam dosta! :bravo:

Nemanjina mama

Tanja i Mia, Ella, hvala vam!
    I ja obozavam cipele, imam ih bas bas dosta ako uspe tema stavicu slike sigurno….:)

mimi26
    Član
    mimi26

Devojke odeća vam je super, mayice posebno mi se sviđaju tvoje čizme, a i ostala garderoba je :bravo: !

Bambina.
    Član
    Bambina.

Nemanjina mamo, super izgledas, sorcevi su strava. Tebi sve lepo stoji

zMayice, cizme su me odusevile

mogle bi da slikamo i tasne i sve druge modne pratece detalje

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Nemanjina mama

Bambina hvala na komplimentu… 🙂

Mogle bi i tasne i sesirice sta god… sve je super…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 872 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.