Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Moda i Lepota Slike omiljene garderobe i obuce

Ova tema sadrži 871 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 841 članaka - 841 do 855 (od 872 ukupno)

Slike omiljene garderobe i obuce

• jecaneca
    Član
    jecaneca

Wish,lepe su ti stvari,a najvise mi se dopada braon kozna jakna i zelena karirana kratka jakna…

Slikacu i ja ovih dana svoje nove stvari…

Wish
    Član
    Wish

Cekamo Jeco …. :susenjevesa:

lillyblue
    Član
    lillyblue

Wish, stvari su ti extra, ona braon jaknica me oborila s’ nogu. Imamo isti ukus za garderobu. jelena, tvoj sivi kaput je predobar, a Doroti, tvoje cizme su bas zanimljive.

Wish
    Član
    Wish

Hvala Lilyblue ovih dana cu postaviti jos slicica,sta sam kupila zadnjih par meseci.
    Jedina neostvarena zelja mi je tamnosmedja ili ljubicasta plisana trenerka sa ranflama oko clanaka donji deo i da je gornji deo uzak bez kapuljace,slicnu sam videla u Zari,ako neko ima takvu postavite sliku plizzzz.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ah, Wish, lako je tebi, tebi garant sve super stoji, imas telo za pozavideti.

Wish
    Član
    Wish

lillyblue – 6/12/2009 18:52

Ah, Wish, lako je tebi, tebi garant sve super stoji, imas telo za pozavideti.

Nemoj lilyblue sad sam se posramila 😳 😳 😳 mi zene ko zene nikad zadovoljne svojim izgledom,bar za sebe znam,nikad mi nije dobro,te sam mrsava te sam se ugojila…ni sad ja nisam zadovoljna, nabacila sam koje kg od hormona koje sam primala 1 god. i nosim jedna konfekcijski broj veci,sad hocu da smrsam a ne ide,sva sreca imam takvo telo da mi se ravnomerno respodeli kad se ugojim ranije sam imala 58 kg,sad imam 63 ,i tih 5 kg nikako da skinem.

nensy
    Član
    nensy

Jelena,Dorothy jako lepo!!!

Dorothy
    Član
    Dorothy

Evo, nova haljina koja je extra kada se obuce, pa sa cizmama i kosulja za posao…

jecaneca
    Član
    jecaneca

Evo par mojih novih stvarcica 🙂

Photobucket Photobucket
    Photobucket Photobucket

jecaneca
    Član
    jecaneca

Photobucket Photobucket
    Photobucket Photobucket

jecaneca
    Član
    jecaneca

Photobucket Photobucket

jecaneca
    Član
    jecaneca

Moja nova kozna jakna :love:

Photobucket

maslacak
    Član
    maslacak

Jecaneco prelepa je jakna i onaj ljubicasti dzemper

Dorothy
    Član
    Dorothy

Jecaneco, predivnih stvari ima, jaaako lepo!!!
    A kozna jakna je san snova, zelim istu takvu ;-)))

Dorothy
    Član
    Dorothy

Jecaneco, predivnih stvari ima, jaaako lepo!!!
    A kozna jakna je san snova, zelim istu takvu ;-)))

Gledanje 841 članaka - 841 do 855 (od 872 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.