Ova tema sadrži 132 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 5 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 133 ukupno)

Sminka

• markova mama

Meni je dobar Maybelin, Rimmel, Astor, Bourjois…patim od kupovine sminke i imam je punu kutiju..

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

markova mama mozemo da se udruzimo i ja imam puno sminke posto mi je sminkanje specijalnost mogu svoje lice da transformisem u koliko kod zelim faza.Ja koristim loreal,rimel,ali imam i diorove sminke koju sam dobila od svekrve uglavnom imam dosta marki koje koristim i nestedim na licu niti zelim da na njemu bilo sta stavljam,ali i nepreterujem mnogo nanesenom sminkom.

markova mama

Znaci, ti si make-up artist?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

tako bi se moglo reci posto sam radila u frizerskom salonu desavalo se da i mlade koje dodju danaprave frizuru da i ja sminkam i sve su bile zadovoljne.

Hanan
    Član
    Hanan

A da li bi ti nama otkrila neki trik?Vjerovatno svaka od nas ima nešto što joj ne ide najbolje kod šminkanja…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

samo vi pitajte ja cu vam odgovoriti koliko god mogu precizno posto najbolje je kad vidim lice ali pitajte

Hanan
    Član
    Hanan

Evo Ivanice jedno pitanje…Imam okruglo lice, izrazito krupne i plave oči, debele usne…eh sad ono klasično ne trebe oboje naglašavati…ali moj problem su oči, njih inače naglašavam ali mi se ne svidja njihov oblik, nekako koda uvijek plačem, sa vanjske strane spuštene su prema dole.Imal kakav trikić da „ih malo podignem“?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

to je tacno ako naglasis usne netrebas oci u tvom slucaju ako imas takav oblik ociju trebalo bi da koristis maskaru za produzavanje trepavica nemoj mnogo senke i olovke za oci da koristis,bolje naglasi usne ako vec kazes da imas punije tako da ce svakog vise privlaciti tvoje usne njihov sjaj tako da niko nece pomisliti da imas oci kao da places.Medjutim ako bas volis da naglasis oci moj savet ti je ;namazi kapak nezno zlatnom senkom inace dosta lepo deluje na plave oci nemoj nikad da koristis tipa imam plave oci stavicu plavu senku to nikako,znaci nezno zlatna senka e posle krejonom ili alajnerom ako si dosta vesta da baratas stim tik uz trepavise izvuci tanku liniju ne da bude debela linija tanka znaci i na kraju kapka napravis luk koji ide malo nagore.Posebno dobro naglasi trepavice ako imas makazice za uvijanje ti uvi trepavice ciste pa onda stavi maskaru u suprotnom zalepices trepavice i pocupaces ih ako nemas makazice ti dva puta nanesi maskaru neku bez sjaj za usne i eto ti pun pogodak

Hanan
    Član
    Hanan

Hvala Ivana, nisam nikad izvlačila luk, ali pokušaću.Inače ne volim plavo sjenilo, baš ne ide… a za zlatno to znam i uvijek nekako posebno izgleda…hvala još jednom

mica
    Član
    mica

Obožavam šminku !!!!!!!!!
    Moja omiljena je Loreal i Revlon!!!!!! :bravo:

crnkica
    Član
    crnkica

volim sminku, i dosta vremena provodim kada se spremam, vreme u kupatilu pod tusem,oblacenje,frizura se potire s vremenom koje koristim da se nasminkam… bas uzivam u tome, a sto se tice sminke, hm…najvise para ode na to 😐

…danijela…

ne koristim nista od sminke vec ohoho vremena i uopste mi ne nedostaje 🙄

Sneki
    Član
    Sneki

Obavezno! Npr: Bourjois rumenilo, Loreal maskaru (mada ima i boljih), Vichy puder (mada mi je Estee Lauder bio bolji). Volim sminku i mislim da kada je pravilno dozirana zena izgleda urednije. Moja majka je uvek bila nasminkana, te sam mozda zato takva :neznam:

Maki
    Član
    Maki

Za mene je najbolj šminka max factor i nju najviše koristim, pudere posebno. Ne šminkam se mnogo ali podlogu, puder i maskaru obavezno moram dobru da imam.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

da meni se mnogo svidjaju max faktor maskare 😉

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 133 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.