Ova tema sadrži 132 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 133 ukupno)

Sminka

• ummi-emina

I ja evo godinam koristim max faktor sminku i odgovarami,posebno maskara i puder,a dobri su isto i karmini loreal,tako da i oni mogu doci u obzir.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i lakovi za nokte loreal su super imam ih u svim bojama

crnkica
    Član
    crnkica

i ja podrzavam MF sminku… xtra je (neki se zale da je preteska ali meni savrseno odgovara) 😉

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

nije max faktor preteska ako zna lepo da se nanese na lice i u kojo kolicini sve ima svoje 😆

petra
    Član
    petra

godinama vec koristim LANCOM,i prezadovoljna sam

Sneki
    Član
    Sneki

Pa, nisi ni ti od juce?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e petra lancom je zakon za sve i sto se tice krema i parfema i sminke,a i dobar im je onaj,, trezor,, parfem 😆

Sneki
    Član
    Sneki

Hi, hi , hi, Petra nas sve zeznula, Naravno da je odlican 😆 😆 😆 !!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ne ima dosta marke koje obozavam i koje sam koristila i zaista su dobre,ja uvek kad odem u Srbiju sestri obavezno odnesem neki lancom parfem zadnji put je bio ,,trezor,, imam od lancoma gel za ciscenje lica,lak za nokte,ruz,i maskaru barem za sminku nikad nisam stedela 😯

Sneki
    Član
    Sneki

Nemam pojma, i ja sam ranije kupovala najkvalitetniju sminku, ali kako godine odmicu….gledam da mi puder bude super-kvalitetan, a za ovo ostalo, moze i supermarket kozmetika (loreal, max factor, bourjois i sl)

petra
    Član
    petra

lancom jeste malo skuplji,ali je zaista kvalitetan

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

bas tako petra bolje dati pare za jednu vrednu stvar nego na sto gluposti barem ja sam za to 😆

katarina
    Član
    katarina

i ja sam za kvalitetno…puder,maskara i obavezno rumenilo!a a za usne obicno je sjaj..sem u svecanim prilikama…max-faktor mi nije nesto ko sto ga reklamiraju tesko se razmazuje a lancom i lorea su meni ok…ne eksperimentisem mnogo sa kozom to sto mi odgovara to uvek kupujem pa neka kosta koliko da kosta…

Sneki
    Član
    Sneki

Ivana-trudnica – 27/9/2006 8:51 PM

bas tako petra bolje dati pare za jednu vrednu stvar nego na sto gluposti barem ja sam za to 😆

😉

Mina
    Član
    Mina

Ma volim sve sto vole mladi… hihi
    Ej zenske,koja je u mogucnosti neka proba Helenu Rubinstajn.Mnogo je dobra al je i skupa…

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 133 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.