Ova tema sadrži 132 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 133 ukupno)

Sminka

• Standzi
    Član
    Standzi

ja sam imala maskaru od Helene Rubinstein i jako sam zadovoljna,sad moram opet da je kupim kad skupim pare 😆

ZZ
    Član
    ZZ

max faktorove maskare i puderi su po meni neprevaziđeni..koristim i dosta avonove proizvode i prilično sam zadovoljna i kvalitetom ,a bome i cenom..dekorativna kozmetika deborah je takođe odlična i afroditine kolekcije za negu tela..

crnokosa
    Član
    crnokosa

Ja sam prezadovoljna max-faktorovim proizvodima.
    Krenuvsi od maskare do pudera i ruzeva.
    Pokusala sam koristiti lorealove proizvode ali nisam zadovoljna sa njima.Rimellove stvari isto ponekad koristim i Deborah i isto sam zadovoljna.

ada
    Član
    ada

ja koristim max factor puder-color adapt i ja sam prezadovoljna
    maskaru obicno koristim rimel ili avon jer mi najvise odgovara za oci
    ruzevi i lakovi za nokte su mi najbolji max factor

May05
    Član
    May05

loreal je definitivno najbolji,i samo tu sminku koristim,puder,rumenilo,maskara,sjene,sjaj za usne,lakove za nokte slabije koristim jer nemam duge nokte,i ne pocnu rasti vec popucaju, 🙁

sakicar
    Član
    sakicar

Trenutno koristim max-faktorovu maskaru, mislim da je zovu gejsa i prezadovoljna sam, pupin sjaj za usne, avonovo rumenilo sa kuglicama. Ma, volim da isprobavam razne marke, ali sam ipak za to, jedno ali vredno.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

juce sam malo obnovila sminku kupila sam ,,Maybelline,, tecni puder,sjaj za usne,jednu maskaru braon i jednu crnu,dve olovke za oci jednu sedefastu i jednu zelenkastu, i jedan ruz za usne bila sam raspolozena i ja svratim kupim sta mi se svidelo i napisem cek i platim :trudnica: u subotu idem sa muzem i jednu veliku parfimeriju pa cu jos nesto da kupim :ljubav:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

juce sam bila u velikoj parfimeriji sta sve nisam kupila,mada je i iznos bio veliki kad smo platili ala sad ima sminke puno na pretek 🙂

nina*****
    Član
    nina*****

Ja koristim Clarins puder za masnu kozu vec godinama i prezadovoljna sam i maskaru Estee Lauder,jeste skupo,ali vredi.Ostalu sminku nesto i ne koristim jer ne volim preterano da se sminkam,eventualno jos sjaj stavim i to je to…

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Naravno da nisam gadljiva na skupu sminku kao sto je lankom , klinik, …
    Naj bitnije stari u sminci koje pazljivo biram su puder i maskara. Za sada koristim Giorani od oriflajma nije mnogo skup a jako je kvalitetan i Loreal maskaru srebrna ambalaza, …sve drugo nemora biti zvucno i poznato

tigric
    Član
    tigric

Korektor,maskaru i puder MF a ostalo sta mi se dopadne,ne patim od markiranih proizvodjaca!!!!

Ella
    Član
    Ella

Ja koristim (ponekad) puder u prahu Chanel. Mascara, olovka za usne, karmin i sjaj za usne Christian Dior. Nekako mi najbolje odgovara. Iako je skupo, ne trosim previse sminke i traje mi dugo, tako da se meni isplati kupiti dobro, skupo i kvalitetno 😉

JelaJana
    Član
    JelaJana

tigric – 2/2/2007 1:51 AM

Korektor,maskaru i puder MF a ostalo sta mi se dopadne,ne patim od markiranih proizvodjaca!!!!

Potpisujem od reci do reci!

skorpijamaya

Obavezno pan-stick u stiku Max faktor,odlicno pokriva lice,ujednaceno,fenomenalno a nije skupo.

bveselinovic

za kozu lica samo provereno netreba rizikovati

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 133 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.