Ova tema sadrži 132 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 133 ukupno)

Sminka

• Maja-belgija

puder maskara ruz i sjaj koristim dior
    a od senki imam ih sve marke od seventen dior ivsenloren rimel……..sajneri isto tako volim da stavljam imam ih zlatan srebren i zelen
    volim da se nasminkam uvece kad izacem al u princip ne sminkam se svaki dan a volim dobra kozmetika i uvek gledam sta stavljam na lice jer njegova nega je mnogo vazna pogotovo kad bi imali nad 40 godina!!!moja majka kaze neguvaj ga sada za da te ono tebe neguje kad si matora hihihihihihihi

cokoladica

E bas danas razmisljam koju maskaru da uzmem!

MF 2000 kalorija mi je odlicna… i poneki L’Oreal, ali u poslednje vreme nikako da ubodem neku dobru.

Uglavnom volim L’Oreal, MF, Maybelline ponekad, a od skupljih Clinique, Lancome i Mac. Mada sam primetila da nije uvek ono skuplje i bolje. Npr jedna Chanel maskara mi je bila ko neka iz supermarketa…

E da i Bourjois volim, ranije sam samo njih kupovala, sad ne vise toliko.

katarina
    Član
    katarina

ja sam juce kupila puder od Clinique i prezadovoljna sam

Emina
    Član
    Emina

kati,i ja sam kupila prije par dana clinique puder,ali ja nesto i nisam zadovoljna 🙁 inace imam mjesovitu kozu (podrucje brade i nosa malo masnije)tako da je moj oil-free,mada se poslije par sati lice bas sjaji 🙄

inace vec dugo koristim Dior FOREVER i bas sam zadovoljna,neznam sta mi bi da napravim izlet u clinique 😆

katarina
    Član
    katarina

pa bas zbog toga sam i uzela taj…uh

Jelena&Teodora

Ja se ne sminkam puno……….tecni puder ne koristim,stavim samo bronzane kuglice Oriflame,maskaru obozavam i obavezno je stavljam imam MaxFactor 2000 kalorija,i sjaj za usta ne propustam………..E da vam prijavim uzela sam Avonov ruz za usne koji pecka i povecava usne,bas je super…….narucila sam i takav sjaj i jos ga cekam!!!

Sonja NS
    Član
    Sonja NS

Puder,maskara,olovke-MaxFactor,ruzeve i sjaj uglavnom Maybelline,a kuglice Oriflame…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ja sam od muza dobila za dan zaljubljenih sminku…Imam mogucnost preko njegove firme da narucujem kreme,parfeme,sminku sa popustom od 30-40%

Dobila sam Chanel rumenilo,Dior maskaru,YSL sjaj za usne,Bobbi Brown tecni puder ,novu cetkicu za puder 🙂 Ja sam sad mirna duuugo vremena,ne sminkam se puno pa traje 🙂

Winnie the Pooh

Jelena,i i ja imam takav sjaj,samo „oriflame“. Dobila sam ga….i ne mogu da ga koristim 🙁 Mene to uzasno pecka,al ajd to,nego mi se usne uzasno zacrvene!!!! Jedino kad bi probala neki u boji,ovaj je bezbojan :neznam:
    žInace,ni ja se ne sminkam. Maskaru i sjaj za usne ni ne racunam u sminku 😆 To mi se podrazumeva,posto ili nosim naocare ili sociva,a oci mi nekako bezlicne bez bar jednog sloja maskare. I zato ona mora da bude bas,bas dobra!
    „Loreal“ teleskopik mi je super, „rimmel“ siva,vise se ne proizvodi ali je bila vrhunska-maximalno izvuce trepuske ;] Ni ova crvena nije losa. MF mi nesto ne odgovara :neznam:
    Sjaj isto „loreal“,a moze i labelo :>
    Puder „MF“-svi su odlicni :bravo:
    Senke „pupa“ :bravo:

Srcka
    Član
    Srcka

E ovako, neke vec znaju a neke i ne da sam u poslednje vreme u potrazi za dobrom maskarom. Resim ja da kupim Dior show posle toliko silnih preporuka ali zamislite u Nisu u samo dve radnje moze se naci ista ali posto je doslo do zastoja u snabdevanju Dior kozmetike crna maskara je nestala kao i Dior iconic koju su mi isto preporucili. Poludela sam i besno izasla van.

E sada, Lancome kazu da je najpoznatiji po maskarama, ne sumnjam ali sam bila bas besna i nisam htela probati na licu mesta tester. Da li je neka koristila neku Lancome i kako je zadovolja?

cokoladica

Meni je Lancome Amplicils bila jedna od najboljih maskara ikad 🙂

Srcka
    Član
    Srcka

Cokoladice, hvala ti puno na odgovoru posto si se samo ti javila i niko vise 🙄
    U ponedeljak definitivno ce pasti neka Lancome posto mi je skroz neutesno cekati Dior jos skoro mesec dana a blize se neka slavlja a maskaru nemam. Nadam se da se necu pokajati, uostalom ima testera pa cu probati tamo na licu mesta.

Florina
    Član
    Florina

Meni je od Dior show maskara jedina dgovarala od Diorovih, Lancomove slabo, a najbolja mi je YSL efekat vestackih trepavica. Trenutno koristim HR lash queen, tigrastu 😆 i extra je ! :love:

Srcka
    Član
    Srcka

E ovako, Diorovu nece dobiti uskoro kao ni YSL a zamislite u Nisu samo 2 parfimerije imaju ovu malo bolju sminku a posto sam ostala bez maskare kupila Lancome Hypnose i odusevljena sam, probala na licu mesta tester i super mi je.

Sto se tice tigraste HR isto extra, nju probala na drugom oku i nema razlike, ona je nova i kaze prodavacica da parira Dior show maskari. Sledeci put uzimam tu ako ne dobiju Dior.

Fokica
    Član
    Fokica

I ja sam cula da je YSL maskara sa efektom vestackih trepavica fantasticna. Moracu da je probam.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 133 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.