Ova tema sadrži 132 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 133 ukupno)

Sminka

• leptiric
    Član
    leptiric

Chanel,Dior , E.Lauder,Lancome,Shiesido,Loreal.
    ko vam nesto zatreba javite mi se na p.p( cene su popularne
    npr Lancome maskara L,extreme je 1500dinara
    uder Lancome 75ml 5000din
    Shiesido 60ml 5000 dinara
    Chanel ruz 1200
    sjaj 1100din
    Set krema Lancome 6000din kreme lancome Hyadra Zen,Renegie, i hydra zen nocna 50ml je 5000din
    Set krema Loreal Derma expertis Revitalift program
    day 65ml
    eyes 35ml
    Night je 5000dinara.
    Senke Lancome 4 boje 1500dinara
    Blusn Loreal 700dinara

Nivea Q10 krema 700dinara
    Bice tu E lauder
    Clinique
    Givenchy-nesto od dekorative i za ciscenje lica.
    Dior maskare ,ruzevi,sjajevi.
    za forumasice ce biti popust
    mislim na Mirche,Sneki, Nikilaki,Tanju,Aiko,
    Ellu,Cipelicu,
    Srcka ,imacu ja Dior Show maskaru ,bice oko 1500dinara.
    Ja imam Lancome -Lextreme,maskaru ,kosta 1500dinara,vrh je.
    inace nije ista dekorativa za istocnu evropu i eu i Usa
    bas smo proverili za Loreal expert kremama,drugarice mirisu,veca su pakovanja.

ruzevi loreal 600dinara.
    robu cu mahom prodavati u bg
    tako da cu vec posle uskrsa doci u bg na 3-4 dana ,da radim.

nina*****
    Član
    nina*****

Ja godinama koristim proverenu kombinaciju: Lancome Hypnose maskaru,Chanel rumenilo-Soleil tan i puder Estee Lauder za masno lice ili Clinique isto za masno lice. Ja sam zadovoljnija sa Estee Lauder puderom,posto mi ne bude sjajno lice uopste,ali najtamnija nijansa je suvise bleda za moj ten,pogotovo leti,pa njega koristim cesce zimi kada mi koza izbledi. Clinique koristim leti,mada nisam 100% zadovoljna jer mi je celo cesto sjajno posle sat,dva od sminkanja.

leptiric
    Član
    leptiric

Puder Nina ,mora da ti bude Oil fre,da ti se ne bi sijalo,lice.

nina*****
    Član
    nina*****

Oba ova pudera su oil-free ! Leptiric,ja se totalno namucih, i pored toga sto su oil-free, sa puderom! Leti pogotovo! Stvaraju mi se cesto fleke jer imam jako masno lice! Kreme,tonici,gelovi za umivanje-sve mi je to za masno lice! Ne vredi,ne mozes protiv prirode…Sve mi ovo pomogne,ali trenutno! Tesi me jedino to sto mi kozmeticarka kaze da zene sa masnom kozom imaju manje bora u starosti! Eto,to mi je za neku utehu…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

nina***** – 8/4/2009 22:12

Oba ova pudera su oil-free ! Leptiric,ja se totalno namucih, i pored toga sto su oil-free, sa puderom! Leti pogotovo! Stvaraju mi se cesto fleke jer imam jako masno lice! Kreme,tonici,gelovi za umivanje-sve mi je to za masno lice! Ne vredi,ne mozes protiv prirode…Sve mi ovo pomogne,ali trenutno! Tesi me jedino to sto mi kozmeticarka kaze da zene sa masnom kozom imaju manje bora u starosti! Eto,to mi je za neku utehu…

Nina u pravu si za masnu kozu..Moja mama ima 54 god. ako ima dve bore smejalice i mozda dve malene oko ociju,moja seka 32 ni jednu jedinu,moj muz 34god,ama bas nijednu boru nema 🙂

A mogu misliti kakva cu ja biti sa 30 godina,jer imam suvu kozu 😕

nina*****
    Član
    nina*****

Ma neces,Ivana! Ima tu i genetske predispozicije,pa ako ti vec mama nema mnogo bora,neces ni ti! Pogotovu ne sa 30! Samo se ti mackaj sa dobrim kremicama za suvu kozu i ne brini:) !! Ja cak i volim kada vidim stariju zenu sa borama,ali negovanu,a ne one plasticnjake od baba koje su od sebe napravile monstrume! Pozz!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

He,he Nina super si 🙂 Videcemo kakav cu biti ja se i sad negujem,sad u maju bice 4 god, kako sam ostavila cigarete,ten mije super,cisto lice,zdrava boja 🙂 A moja mama,naprotiv nikad nije koristila skupe kreme,ne zato sto nije imala nego ni jedna joj nije odgovarala osim ona stara Nivea u plavoj limenoj kutiji..Uvek sredjena kosa i samo maskara na trepavicama,a ten :sok: Ima takvo lice prelepo da nije bilo potrebe da se sminka uopste 🙂

nina*****
    Član
    nina*****

Ivana,svaka cast sto si ostavila cigarete:bravo: !!!

Ista stvar je i sa mojom mamom,ona ima normalno lice i nista posebno ne koristi,ponekad neku kremu iz apoteke,ali retko.Nema jos uvek bore i ima mladoliku facu,tu sam ja na nju. Za razliku od nje,ja preterujem sa svim tim kremicama,ciscenjem,ali ne i sa sminkom,ne volim nesto preterano da je koristim,ali volim da je kvalitetna! Sve bih pare dala za kozmetiku,tu nemam meru:lol: !

Maja-belgija

ja sam sav cela opsednuta u zadnje vreme sa bore bukvalno sam se informirala za sve i kako da sprecim njihovo pojavjivanje jer ja imam normalna koza ni suva ni masna pa po malo se boim ez da sam mlada al ipak bolje spreciti nego leciti hihihihihihipa zato sam uzela diorova crema i odusevjena sam!!!!ovako izgleda

By mdimoska at 2009-04-13

leptiric
    Član
    leptiric

Moje kreme
    puder
    ruzevi
    itd

Sada trenutno najvise koristim Lancome kremu Renergie ,koja sprecava nastanak bora,i razbija vec postojece.
    ona je dnevno-nocna za lice i vrat.

leptiric
    Član
    leptiric

dragana_77m

Ja se ne sminkam cesto, ali kad stavljam na lice nesto volim da je kvalitetno. Od pudera do sada sam uvek koristila Max factor i bila sam zadovoljna, u poslednje vreme koristim Lancome i prezadovoljna sam :).Sad trenutno imam njihov puder, maskaru i senke. Ruzeve ne koristim jedino sjaj za usne.

leptiric
    Član

uniona
    Član
    uniona

pre par dana sam kupila ovu guerlain maskaru i zadovoljna sam. trepavice izgledaju duze, ne dobija se nesto puno na gustini trepavica, ali to nisam ni zelela
    kada nanesete maskaru ne osecate je upste. nema onog osecaja tezine na trepavicama
    preporucujem

Photobucket

T3
    Član
    T3

nikad se nesminkam napadno ni previse…uglavnom je tu podloga za sminku,tecni puder,posto mi kameni koza ne podnosi,ponekad rumenilo,maskara,neka senka uglavnom u bez ili tako nekim neznijim varijantama i to je to.uglavnom koristim Farmasy ili Oriflame kozmetiku.

za kucnu ili dnevnu varijantu tu su samo krema za lice,labeloo ili sjaj za usta i maskara.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 133 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.