Ova tema sadrži 132 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 7 godine ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 133 ukupno)

Sminka

• Bubilina
    Član
    Bubilina

Od sminke koristim Max factor (1.119 DIN) njihov korektor (oko 750 din) i puder u prahu njega sam kupila na snizenju zajedno sa tecnim puderom. Maskaru The Colo Ssal volum ezpress nju sam dobila za rodjus i odlicna je. Koristim kvalitenu sminku jer imam jako osetljivo lice, uglavnom kupujem kad je na snizenju.

T3
    Član
    T3

pogledajte na ovom linku kako izgleda manekenka pre i posle sminkanja..meni licno se vise dopada bez iste… 🙄

vucite strelicu koja se nalazi na fotografiji gore/ dole..

http://themoment.blogs.nytimes.com/2009/10/07/model-morphosis-viktor-rolf-beauty/?hp

milica-cica

Leti koristim samo maskaru i sjaj za usne, a zimi uz to dodam i puder. Ne volim da provodim puno vremena na sminkanje, mada se propisno nasminkam kada idemo na neko slavlje i sl.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

maksimilijana

A da li je neko probao Hypnose Drama od Lancoma?

pahuljica
    Član
    pahuljica

T3, šta preporučuješ od Oriflame kozmetike?
    Čime si posebno zadovoljna?

T3
    Član
    T3

pahuljica – 4/11/2009 20:46 T3, šta preporučuješ od Oriflame kozmetike? Čime si posebno zadovoljna?

pa ovako..dosta stvari uzimam i narucujem od njih….neke kako kad se zadese i potrefe u katalogu tj volim da isprobam nove, a nekima sam vec duze vreme verna tj cim potrosim iste kupim druge..

pokusacu da ti ovim linkom gde mozes prelistati i videti najnoviji katalog predocim koji su proizvodi u pitanju i kako izgledaju.

http://www.oriflame.ba/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

tu recimo spada puder ja sam ovim licno jako zadovoljna i posto imam osetljivo lice koje ne trpi bilo kakve pudere ovaj mi se jedino pokazao valjan i jedino mi on savrseno odgovara..nalazi se na strani 44-45 skroz dole u levom uglu sa desne strane ima zeleni cep..

onda tu su razne senke,ruzevi tj vise sjajevi za usne..nalaze se na strani 18-19..kao i na 32-33..

isto tako volim i da promenim tj isprobam i neke nove parfeme koji izadju u katalogu ali giordaniju i divine se uvek vracam..predivni su mi..planiram da u skorije vreme narucim enigmu i probam i nju..

tu su jos i razne kreme za ruke i lice,maskara,kupke..itd..

u globalu i u sustini sam zadovoljna njihovom kozmetikom,izborom kao i cenama..u principu ni nesminkam se puno vise volim kremice,kupke i parfeme tako da njih vise i cesce i uzimam.

prelistaj katalog ako imas nekog ko prodaje nesto iz istog sigurno ces naci nesto i za svoju dusu..

pahuljica
    Član
    pahuljica

Hvala ti na odgovoru.
    Pogledala sam katalog i izabraću nešto od gelova za tuširanje.
    Sviđa mi se kako su predstavili proizvode, deluju ubedljivo.

milica-cica

Pahuljice, odlicni su im gelovi za tusiranje ( ja preferiram onu sa citrusima) , ali i maske za lice. Pogotovo ona sa algama. Ja redovno uzimam i njihove losione za telo.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
    om/kN6cp1.png“ width=“400″ height=“80″ border=“0″ alt=“Lilypie First Birthday tickers“ />

T3
    Član
    T3

ja takodje obozavam i redovno kupujem kupke ko sto vec rekoh vise volim te mackave proizvode za telo,lice ruke i parfeme nego bas sminku…

od gelova za tusiranje favorit su mi one sa medom i mlekom,mada ni ova discoveri kupka nije losa..kao ni one u porodicnom pakovanju raznih mirisa..

od maski za lice imam onu sa paradajzom ,i borovnicom odlicne su,od gelova za lice tj umivanje preferiram onaj sa zelenim cajem lice je posle istog neverovatno meko i sveze…

sto se tice mleka za telo trenutno koristim isto sa crnom cokoladom (nema ga u ovom katalogu),a kremu za ruke od bele..divni su oboje..
    za lice imam kremu sa krastavcem i djumbirom ujedno i za negu koze i za bore malo je skuplja ali pakovanje traje dosta dugo ,bas deluje umiruje i nije masna vec nekako zateze kozu ,hidrira je a ujedno joj daje i vlaznost sto meni savrseno odgovara..pogotovo sad zimi kad je lice izlozeno hladnoci i vetru..

sladjanam
    Član
    sladjanam

Vishy Aera Teint puder, Max Factor MasterPiece Mascara, Diorove senke preferiram, dobila sam ih, i znam koliko su skupe, ali vrede para, a li nisu loše ni Clinique, Revlon, Sephora. Eveline, krema za lice, to mi je bilo otkrovenje, pošto mi je koža zaista osetljiva, a pre toga sam bacala i previše para na promašene kreme (tipa Vishy Normaderm ili Nivea Visage). ScarZoneAcne koristim za akne, bubuljice i crvenilo na licu, super je. Niveina krema za ruke. St Ives mleko za telo, za suvu kožu. Razmišljam da uzmem neku kremu za bore oko očiju, nemam ih još izražene, ali prepoznajem tragove, pa možda je vreme da uzmem neku. Ima neko neku preporuku??

srecna mama

[QUOTE]uniona – 8/5/2009 18:54 pre par dana sam kupila ovu guerlain maskaru i zadovoljna sam. trepavice izgledaju duze, ne dobija se nesto puno na gustini trepavica, ali to nisam ni zelela kada nanesete maskaru ne osecate je upste. nema onog osecaja tezine na trepavicama preporucujem

Joj kad pomenu guerlain, ja sam njihov parfem koristila i fantasticnu se.Tako da, pretpostvaljam da su im maskare super.Ja inace koristiM ASTOR kozmetiku, i meni je ok,mada su mi MAX FACTOR I LOREAL maskare bez premca.Je li koristi neko od vas ASTOR?Kakva su vama iskustva, do sad sam koristila samo maskaru, karmine i senke, sad planiram da kupim i njihov puder, pa ako neko zna da mi kaze kakvi su? 8)

Zibic
    Član
    Zibic

ja imam permamentnu sminku posto nekada ne mogu da se sminkam ruke mi se tresu. ovim sam se pravo usrecila em ustedim para em ne gubim vrijeme. od pudera jedino podnosim lankome i loreal a od maskara samo loreal i prezadovoljna sam. sto se tice krema podnosim samo cliniq. posto volim da sam dotjerana s ovim permamentnim linijama sam prezadovoljna, uvijek izgledas dotjerana cak i ako ne stavis nista. inace mi je koza jako suha i problematicna zbog lijekova koji je isusuju. i ja sam nekada koristila oriflame sminku ali kako mi je koza postala preosjetljiva prestala sam. od krema mi jos pase i lancom multi vital pravo mi prija jer mi licu daje uvijek neku prijatnu svjezinu.

srecna mama poljubi sina

srecna mama

Poz Zibic,

I, ja sam neko koristila oriflame kozmetiku, to je iz tvojih krajeva;)odnosno gde zivis.Imaju dobre stvari, pogotovo zato sto im se sve zasniva na prirodnoj bazi,Mada,od njihove dekorativne kozmetike, maskare mi se ne svidjaju, karmini su ok, puderi, olovke tu i tamo.Lkaovi mi isto svidjau, ali sve iz kolekcije giordani.Inace, ovako najvise cenim CHANEL, i LOREAL sminku, ali mi je finansojski nedostupna iskreno.ARTDECO senke su mi isto sasvim dobre.Sto se krema za lice tice, posto nikak nisam imala problematicnu kozu koristim niveu, i njihovo mleko i tonik.

leptiric
    Član
    leptiric

u poslednjih par meseci sam toliko,nakupovama make up
    da ne znam kada cu sve to,potrositi.

rumenilo Maybelline
    Loreal-hip senka
    Revon -creme shadow
    set senki od 12 color Ruby rose
    Giordani Gold -Rejuvenation foundation
    maskara Giordani Gold -lush fascination
    Lereal -feel naturalle /light softening one-step makeup spf15
    ruz Lancaster
    ruz Cover Girl
    Max Factor -silk gloos
    Bourjois 3d Feux d arifices
    Ruz Maybeline -Hydraexreme
    Ruz Maybelline Great Wear
    ruz Loreal Color Riche
    sjaj Aura
    korektor Essence
    Deborah hi-Tech tRio Eye Shadow -12 violet woods
    Kost – kajal pencil
    senka Rimmel 244
    Aura mono senka br 82
    Labello-Dragon Fruit
    dezedorans Fa Lotos Blossom 24h
    cera di Cupra -Tnico Rivitalizzante vitamin A ed E
    lakovi Color Line br 20,57,41
    Oriflame Discover Marrakesh shower gel
    Arko Fruit Boost -peeling
    Tri cetkice za make up
    pretezno,to sada koristim i jos 2 ruza iz Oriflame
    1 Chanel

da2
    Član
    da2

au leptiric, pa ti se bas, bas, bas nakupovala

mirna si koju godinu

Gledanje 106 članaka - 106 do 120 (od 133 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.