Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

Ova tema sadrži 689 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sasajovic 3 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 690 ukupno)

SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

SNIZENJA DECIJE ROBE U VASHEM GRADU

Drage mame,
    dosla sam na ovu sjajnu ideju jer i sama cesto pratim snizenja u Beoradu.
    Razloga je puno a pre svega sto su cene decijih stvarcica jako visoke, sto bebe brzo prerastu garderobicu i jos mnogi drugi.

E da bi uvek znale gde je koje snizenje,neka svaka od nas uputi svoje sugradjanke gde je sta aktuelno i to po mogucstvu sto pre.
    P.S Molim bez uvreda na racun prodavnica, radnji jer ne zelimo kontra-marketing samo jedostavno napisite gde i sta i to je to.

AKO VEC NISU USLISILI UKIDANJE PDV-a BORICEMO SE NEKAKO SAME

crvena sonja

Gde kupujete jeftine a kvalitetne stvari za svoje dete?

Kod nas u Ns se otvorila robna kuca za decu Aksa,
    ima simpaticnih stvari i nije toliko skupa.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Napisah ceo spisak i izbrisa mi se sve 👿

Evo skorašnje kupovine:

Todor (majice od 210 din)
    Beba Kids (odelce za leto 300 din)
    Milupino (helanke 120 din, donji deo trenerke oko 230 din)
    Rodić (danas kupila plišanu trenerku 460 din)
    Mexx (nije skoro ali prošle godine na popustu majica 360 din)
    Kaliopi (majice od 210 din)
    Chicco (nisam kupila ali videla cipelice od 2000 din)
    Turbo Limač uvek ima garderobu na popustu.

U Aksu po nekada odem, bliže mi je Hijavata ali je manji izbor. Ima svašta jeftino ali ja većinom nađem u ostalim prodavnicama pa nazovem Aksu ili Hijavatu da pitam za cenu. I onda naručim. Tamo sam kupila ogradicu za prvo dete po narudžbi, pa sada za drugo kolica, zatim naručila poseban dezen za torbu za kolica.

Obožavam sniženja :>

maja22
    Član
    maja22

Super ideja,mogli bi za sve gradove da pisemo.Beograd,Nis,….

tanja.
    Član
    tanja.

Jedva cekam da procitam gde su snizenja u Bg 🙂 🙂 🙂
    Mi smo prosle nedelje kupili u Imagu (sportska garderoba za klince) Pumine skafandere za zimu, snizenje je 50% -bili su oko 5000 a kupila sam ih za nesto vise od 2000 po komadu.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

maja22 – 1/10/2007 23:47

Super ideja,mogli bi za sve gradove da pisemo.Beograd,Nis,….

Pa da zato sam i otvorila temicu svako pise za svoj grad.
    Novosadjanke da li ste posetile tu novu robnu kucu koja se otvorila u Novom sadu, po sistemu sve na jednom mestu, ako jeste pisti nam kako je?

Zadnja radna koju sam obisla je Turbo Limac u novom Merkatoru, na snizenju sam kupila
    Pizdazme sa zatvorenim prstima , dug rukav ,dve- 900 din

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Javite čim vidite ili čujete o sniženju u Chicco-u. Interesuju me cipelice.

Bojana I Anja

Da li postoji turbolimac prodavnica u Nisu? Bas me zanima da li ima negde snizenja za decu u NIsu?

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ima u Čačku čini mi se. Nisam sigurna za Niš.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Imam jednu neverovatnu informaciju, dakle robica firme TODOR, je jeftinija u robnoj kuci KOZMOLINO

i to za nekih 400-600 din ,

istina je da u Kozmolinu nema toliki asortiman firme TODOR, ali opet se cene drasticno razlikuju za to sto ima, pritom nije u pitanju letnja kolekcija nego nova, ostala sam prilicno zatacnea kada sam shvatila da sam mogla ustedeti i 1000 din za ono sto sam pazarila u oficijalnoj Todorovoj radnji

una
    Član
    una

Animated Letters

Mi smo iz Subotice,u Beba kidsu su ponedeljkom snizenja a u Suncici je v e l i k a rasprodaja letnje garderobe

SanjaOgi
    Član
    SanjaOgi

Turbolimac u Nisu:
    NIŠ:
    Magma, Trg Nikole Pašića 29, tel.: +381 (0)18 527 777, pon-pet 9-21; sub 9-18h, 2. sprat

Pise na sajtu pa ti vidi jel jos uvek radi radnja.

Bojana I Anja

Kely hvala

biki
    Član
    biki

U Svilajncu je takodje snizenje letnje kolekcije TODOR,ja sam ga iskoristila i kupila garderobicu za narednu letnju sezonu,za ovu zimu sam se delom obezbedila s proleca kupila sam Nikoli zimsku bundu 5000 din na 2000 din,Jeci todorov skafander i komplet rukavice sa 3000 na 1500 din :shock:,i zimski sesiric i sal(komplet)sa 1000 na 500 tako da smo glavno zavrsili!
    Takodje ima snizenje u decijem butiku Decija radost,imaju veoma kvalitetnu robu,kupila sam Jeleni Petino cipele(duboke) od ciste koze veoma lepe i moderne za samo 1500din.

Jade
    Član
    Jade

Bila sam u Aksi i nisam naisla na nesto posebno jeftino,ali zaista ima kvalitetnih stvari.Suncica je nekad bila u NS pa su je zatvorili ili preselili a ne znam gde.Ima jedan Deciji Ducan i tu ima dobrih stvari.U Todoru sam kupila jaknicu neku a bilo je i u Benetonu dobrih pamucnih majica.
    Ma ukusi i dzepovi nam nisu jednaki pa ko voli nek izvoli.Ja imam i komsinicu koja ima sina malo starijeg od mog Dejana pa mi ona i ostavi po neku stvarcicu.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 690 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.