Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

Ova tema sadrži 689 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sasajovic 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 690 ukupno)

SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

• leptiric
    Član
    leptiric

Ja sam sada gledala u nIsu u tc Magmi
    decja odeca ,koja ima ,na 2 spratu,je jako skupa
    i snizenje je samo za letnje stvari,i opet nije jeftino i povoljno.
    dok za zimsku odecu,su cene paprene.
    Ja sam Sofiji kupila „cilelici“ ,cizmice ,za zimu,za 2500din,( na snizenju)
    firma je domaca,a jako kvalitetna
    dok je Ciciban,bas skup oko 4500 cizmice
    dok je Polino nesto jeftinije
    Cizmice ,tople postavljene za suvo vreme sam joj kupila proslog decembra.
    u mom mestu,za decu ima, 3 butika,i mnogo je skupo.
    dok,mnogi kupuju na buvljaku.

Prex
    Član
    Prex

Bokicce ima Turbo limac radnja u Nisu, bas velika, i uvek super snabdevena (mislim stalno im stize nova roba, i skoro stalno imaju snizenja). Nalazi se u Magma centru (na poslednjem spratu), velika staklena zgrada koja se nalazi preko puta zgrade Gradske uprave, ulica Nikole Pasica, nekih 200m od Kalce. I ja bas volim ovu radnju i stalno tamo kupujem. Evo sad sam kupila Tari jaknicu za ovaj prelazni period, proslogodisnji model pa je na snizenju, i kosta samo 600 dinara. A trenerkice (ali mnogo lepe) sam platila 800 dinara, sto je isto vrlo povoljno, jer sam prosle nedelje na pijaci videla neke (koje su uzgred grozne) koje kostaju po 1300-1500 dinara.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Koka Loka – 2/10/2007 12:20

Javite čim vidite ili čujete o sniženju u Chicco-u. Interesuju me cipelice.

Koka Loka bila sma veceras do ENCI MENCIJA ima chico- obuce pise da je snizenje 40%, inace i neka robica je na snizenju ali nisam videla nista toliko jeftino da bi pomenula, inace mislim na Enci menci Zemunu.

Bojana I Anja

Prex hvala ti. Planiram da posetim Nis pa da iskoristim priliku i kupim Anji neke stvarcice.

Mirche
    Član
    Mirche

Jedna informacija: H&M u Beogradu!
    U city passage-u ima butik (mislim da se zove XM KIDS) koji ima robu H&M i imaju promotivni popust od 10%.
    Farmerke za decake su 1500 din-10%=1350 dinara..a ja sam pazarske kupila za 1400 :uzid: i mnogo su lepe i kvalitetne stvari.
    Postavljene pantalone-trenerka takodje oko 1500 din…
    Za devojcice nisam pomno gledala ali sam primetila da su jako lepe stvarcice.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

[QUOTE]Mirche – 5/10/2007 16:23

Jedna informacija: H&M u Beogradu!

i jaoooo ja sma luda za H&M , matija bas ima dosta stvari …slala mi=u Max mara i sad smo napravili veliku porudzbinu iz H&M iz Nemacke, jedva cekam da odem da vidim kakva je kolekcija. MIRCHE hvala puno na informaciji!

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Jelena, bilo je letos snjiženje u Chicco-u. Cipelice bile od 2000 din. Nadam se da će na zimu biti ponovo slično sniženje, barem je svake godine.

I ja sam VEEELIKI fan H&M-a :zvezda:

leptiric
    Član
    leptiric

Sofija ima puno odece iz h-m
    sto trenerkice,dzemperice,helanke,svilenu pizamicu.
    H-m je ovde skuplji
    i nisu snizenja kao preko
    50-70%
    nazalost.
    na sajtu ,na netu imate da pogledate njihove stvari, i za decu ,i nas
    http://www.hm.com
    i C&A su prelepe stvari ,odeca za decake i devojcice
    Mexx
    beneton

Prex
    Član
    Prex

I ja sam H&M fan 😆 😆 😆 Mi svi (mislim i Tara i mm i ja) imamo bas puno njihovih stvari, mozes stvarno da kupis lepe kvalitetne stvari a da uopste nisu skupe. Ne znam zasto ne otvore svoje prodavnice i kod nas, sigurna sam da bi imali super promet.
    U Nisu je bila jedna radnja koja je drzala deciju kolekciju H&M, ali posto je sve bilo dosta skuplje nego sto su njihove cene u inostranstvu (jer je bila klasicna preprodaja, a ne njihovo zastupnistvo) nije bas imala neki promet (a i nije bila bas na nekom prometnom mestu), ali ja sam onda naletela kad je bilo ono veliko snizenje pred zatvaranje pa sam Tari svasta kupila.
    A ima jos uvek jedna radnja koja „kao“ drzi H&M stvari (za odrasle) ali su te stvari bezobrazno skupe, mislim ja znam odlicno koliko njihove stvari kostaju u inostranstvu jer kad god odem ja kupim dosta stvari bas zato sto je vrlo povoljno i stalno naletim na neka snizenja, i mnogo me nerviraju kad tako kod nas skroz nerealno raspale cene za te iste stvari.
    Evo recimo i Zara…iako je zvanicno zastupnistvo…moja kuma je sad u Solunu nakupovala svom sinu gomilu stvari u Zari po vrlo povoljnim cenama, a ja sam skoro u Beogradu svratila do Zare (u Nisu je jos nema) i cene su bile stvarno previsoke, ista kolekcija kao ovo sto je kupla moja kuma ali tamo su dosta nize cene. Stvarno sramota.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Slazem se Prex!

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Gde se nalazi Kozmolino?

jelenab
    Član
    jelenab

U Nusicevoj ulici gde je nekada bio Sony.
    U Sarajevskoj ulici ima Todorov diskont (blizu onog hotela-preko puta XL-a u jednoj niskoj kuci) i cene su stvarno super, mada nije uvek izbor bas nesto. A i radi do 5 pm.

leptiric
    Član
    leptiric

I ja se slazem Prex
    Mnogo su naduvene cene ,kod nas
    i snizenja su bas neprimetna.
    Meni je drugarica iz Fr ,poslala jednu tasnu H&M
    Dok ,u Svedskoj se nadam ,da cu tamo kupovati za sebe.
    i cekati snezenja.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

e da se javim , potrcim ja veceras u taj H&M u CP, kad ono zatvoreno, mislim se nesto ne mogu da verujem mi smo toliko siromasna zemlja da bi dopustali sebi luksuz da zatvaramo TC subotom u ser centra Beograda !!!

leptiric
    Član
    leptiric

Bila sam tu jednom
    XM
    nije direktno njihovo zastunistvo
    vec uvoz
    i nije bas jeftino
    Jelena ,pogledaj cene ,pa napisi,bas me zanima.
    i za nas Zene.
    i klince
    a subotom tc rade do 17h ili tako nesto

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 690 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.