Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

Ova tema sadrži 689 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sasajovic 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 690 ukupno)

SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

• Sneki
    Član
    Sneki

Koka Loka – 2/10/2007 12:20

Javite čim vidite ili čujete o sniženju u Chicco-u. Interesuju me cipelice.

Koka Loka, u TC Banjica postoji Chicco-va radnja u kojoj se nalazi roba na sniženju. Ima i cipelica. E, sad to je verovatno ono što im ostane…pa nemaju svaki model u svim veličinama.

Irssa
    Član
    Irssa

jelenab – 6/10/2007 14:12 U Sarajevskoj ulici ima Todorov diskont (blizu onog hotela-preko puta XL-a u jednoj niskoj kuci) i cene su stvarno super, mada nije uvek izbor bas nesto. A i radi do 5 pm.

gde u sarajevskoj????

ima u knezu onaj stari todor, nedeljom ima 15% popusta

jelenab
    Član
    jelenab

pa u nekoj od onih niskih kuca na sredini sarajevske, negde malo pre onog dela koji je iza palate pravde. tu su i neki za uramljivanje slika, galerijica… danas mi ej bila drugarica i kupila je ceri tu strsno jeftine termo pantalone….

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Sneki, koliko su cipelice, barem otprilike?

Sneki
    Član
    Sneki

Koka Loka, nisam bila davno, tako da ti ne mogu dati relevantnu informaciju, ali mislim da su oko 3000 (ili više), u rangu ostalih u gradu.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Hvala ti 🙂

Amara
    Član
    Amara

E pa zene snizenja su tu u Bogradu mizerna. Ovde kad je snizenje to bude stvarno jeftino, ja nakupujem punu kesu jer sve bude po 50 % pa i vise snizeno.A Americi je jos jeftinije.
    Evo bas sam sebi kupila cipele koje su bile 200 ,ja nasla za 90 $. Vec dugo ih sacujem i mnogo mi para da dam toliko za jedne cipele koje cu obuti par puta(jer ne izlazim bas tako cesto).Ali takve iste u Bepgradu su mnogo skuplje. Kad sam bila tu slogirala sam se kad sam videla cene po pojedinim buticima. Znam da sam u Jani kupila neko haljince za bebu od 12 meseci i neke dve majcice i kostalo me 3000 dinara.Preskupooo
    🙄

Amara
    Član
    Amara

H&M je ovde skup,ali na snizenju uvek budu iste te stvari ,npr.majce za 5$(a bile su 15-20),trenerkice za 15-20$,ali su kvalitetni.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Svake nedelje u svim TURBO LIMAC prodavnicama akcija i snizenje odredjenis artikala…

Ove nedelje jizmedju ostalih na primer su na snizenju bila kisobran kolica za manje od 800din i krevetac za poneti za 2 000 din. Poludela sam sto sam to propustila :uzid:

Hanan
    Član
    Hanan

Bas me zanima je li i za Bosnu vazi to snizenje u Turbo Limacu?
    Ja sam neki dan bila, i nije mi jasno gdje iskopase one stvari sto su stavili na snjizenje…elem jedva sam nasla neku pristojnu majcicu, tek da nisam džaba usla, i kostala me 4eura

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

ja sam nedavno u TURBO LIMACU na akciji kupila dve ekstra pidzame sa zatvorenim prstima za 900din.Ne znam da je se odnosi i na Turbo limac u bosni.

U TODORU snizenje 15% zbog pada eusra, snizenje se odnosi na zimsku kolekciju.
    ali obicno kada u Todoru krene snizenje znaci za 10-tak dana ce bidi jos vise snizeno!

Prex
    Član
    Prex

Jao Jelena kako nisi ranije cula za to snizenje kisobran kolica u Turbo limacu pa da nam kazes…e sad mi je bas krivo…pa to je dzabe…moram da svratim ove nedelje neki dan da vidim sta je sad na snizenju…javljam ako vidim nesto lepo…

ma-ta
    Član
    ma-ta

A gde je Turbo limac u BG-u?

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Turbo Limac je u novom Merkatoru i u Immo centru u bloku 64.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Hvala UiA! Moram ih posetiti!!!

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 690 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.