Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

Ova tema sadrži 689 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sasajovic 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 690 ukupno)

SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

• Spirica
    Član
    Spirica

Amara,

sto se snizenja tice,ovde se to i ne moze nazvati snizenjem. Obicno svi prodavci naguraju i do 50%vise cene da bi onda spustili za isto toliko. Nemam pojma kada sam poslednji put kupila nesto sto je bilo kvalitetno,a sa odlicnom cenom.

Godinama u nazad sam isla na neka takmicenja u novembru u Nemacku,a tad su tamo praaava snizenja. 😛 Takodje,drugarica iz Toronta mi je slala neke krpice koje sam narucila,pa sam bila sasvim zadovoljna. Meni su H&M radnje odlicne,prosto ih obozavam . Imam gomilu njihovih stvari koje mi traju vec 5 godina,a stvarno sam ih smesno platila.

I u baby radnjama sam uzimala gomilu krpica za sestrinu decu. E,a to je bilo sve do prosle godine. Sad kad meni treba,cvrc,nema ni ko da mi donese,a kamo li da ja odletim po iste.

Ovde je i izbor smesan:( . Sve je kao i sa garderobom za odrasle. Sto kupi jedna,imace vise od pola grada ili polovina beba u istom uzrastu,a to meni strasno ide na zivce. Ali,sta da se radi? Ili da placamo transport,ili da saljemo mm negde napolje ili prosto da se pomirimo sa sudbinom. Zemlja Srbija. Verujem da imas informacije kako je ovde.

Zato,uzivaj tamo gde jesi i modiraj se malo i za nas odavde.

crvena sonja

Bila sam juce u Tempu,od danas do 4.11. snizenja nekih decijih stvari.
    Npr.bodic dugackih rukava beli 165.00 dinara,
    jakne za decu 699.00 dinara i tako neke stvari kozmetika i igracke.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

I ju , ja u Tempu ngde ne vide robicu za bebe??? :uzid: a sto se tice kozmetike hranice i td …to znamgde stoji!

Svim ljubiteljima HM jedna poruka, uskoro ce mo imati neke dilere pa ako budete zainteresovani pisite mi PP :caos:

LediIv
    Član
    LediIv

cula sam da je otvoren i jedan turbolimac u gradu, tamo gde je novi vero pa valjda na spratu (ugao cvijiceve i ruzveltove). ne znam, nisam bila licno, ali tako sam cula

Prex
    Član
    Prex

Sonja super sto si nam rekla, ja bas danas posle posla idem u Tempo u nabavku, moram da vidim za te bodice, to je super jeftino, samo ako ih ima i ovde, nema bas uvek iste robe u svim Tempo prodavnicama.

Spirica
    Član
    Spirica

Sonjce, da li su to bodici bas za malecke,tek rodjene ili za vec malo vece? Jesi li videla velicine? Cena je odlicna!!! A,jeste videle u mercatoru u hipermarketu bodice za 270din? Mnogo su slatki,ali ovi Sonjini su po extra ceni.:bravo:

crvena sonja

Nisam videla Spirice zato sto sam bila dan pre akcije,pa jos nije bilo izlozeno.
    Nadam se da ce Prex napisati sta je bilo danas kad je ona bila u Tempu.

ana011
    Član
    ana011

Drage mame, ja sam se prijatno iznenadila kada sa videla da u TC Banjica postoji CHICCO diskont. Tamo prodaju cipelice i odecu iz starijih kolekcija, ali sve su to pravi i dobri chicco proizvodi. Ja sam kupila cipelice za 2900din, a originalna cena imje bila 4600. Igracke, flasice, kozmetiku i druge stvari prodaju po regularnim cenama. Pozdrav.

Prex
    Član
    Prex

Evo ja tek sad stigoh da vam napisem za Tempo…ima tih bodica o kojima je Sonja pisala, i ima ih u svim velicinama (iskljucivo u beloj boji) ali nije bas neki kvalitet, medjutim mogu odlicno da posluze kao „potkosulja“, odnosno ako ih oblacite ispod neke druge bluzice ili duksica super su ali nisu bas nesto reprezentativni da se nose „samostalno“ 😆 medjutim po toj ceni se definitivno isplate. Ja sam kupila jedan da probam kako ce da se pokaze kad ga operem, ali mislim da ce biti ok, deluje mi kao cvrst pamuk koji se ne razvlaci posle pranja.
    Sto se tice ostalih stvari koje su na snizenju iskreno ja nisam nista drugo kupila jer ne koristim bas te proizvode niti uopste proizvode tih proizvodjaca, a nisam sklona da eksperimentisem kad su u pitanju stvari za bebu, uvek kupujem proizvode na koje smo navikle i ona i ja…tako da ne znam da vam kazem za te druge stvari.

mašina mama

Zanima me da li postoji radnja u kojoj se može pronaći garderobica marke Todor iz ranijih kolekcija. Naime, Maša je prije dvije godine dobila prekrasnu bijelu jaknicu koju nažalost nije mogla ranije nositi jer je veliki broj (96). Sada joj je odlična, a kako pouzdano znam da su postojale pantalone iz iste kolekcije voljela bih da ih pronađem jer mi se više sviđa varijanta skafandera iz dva dijela. Unaprijed hvala!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

O ovome pricamo na temi Akcije i Snizenja koja se nalazi u aktuelnim temama, mislim da moze u nekom diskontu u Sarajevskoj pogledaj tamo! Ili telefono da pitas Todor sta i kako!

mašina mama

Žao mi je što sam promašila temu 😳 , ali još uvijek nisam baš najbolje uhodana. Razumjećete valjda, zar ne? Hvala na odgovoru, pokušaću da nađem broj tog diskonta, jer ja nažalost nisam iz Beograda!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

posto si na internetu onda je najbolje da ukucas http://www.todor.co.yu i da pronadjes br preko sajta. Fabrika se nalazi koliko se secam u Vrnjackoj Banji, mislim da ce ti direkcija dati naj bolji odgovor! :caos:

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Pazite u Tempu pisu jedne cene na rafovima, a potpuno druge na racunu. Ne za sve proizvode ali za dosta njih se razlikuje

mrivana
    Član
    mrivana

Ne samo u Tempu nego i u Maxiju dosta cesto.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 690 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.