Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

Ova tema sadrži 689 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sasajovic 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 646 članaka - 646 do 660 (od 690 ukupno)

SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

• T3
    Član
    T3

kod nas u jednom butiku obuce pigeon je u pitanju opet snizenje obuce inace ima ga veoma cesto da ne kaze,m redovno..ima lepih sandala,baletanki,papuca ko sta voli..ja sebi kupih juce nbaletanke za neverovatnih 500 din a pre su bile 2000…ima i onih skupljih ali mkoze se nsaci po bas pristupacnim cenama za svakog ponesto..
    ima i za decicu od 200 pa nadalje..za ninu recimo sandalice sa kaisem gore i petom od plute 300 din,a za nikolu 300 slicnme ali nema broja,no kaze zena bice tako da cu itekako iskoristiti ove povoljnosti…

Viktorijana

Extra !!! u Viktorijani na Spensu se mogu pogledati neki od exponata lazy bag -ova i tabure po extra cenama. Izradjeni su od eko koze sa punjenjem koje je moguce zameniti i visoko kvalitetnim sivenjem.Moguce je da sami birate i kreirate dizajn i model kao i velicinu, a cene se krecu od 1400-5000 din.(najveci) Extra. Mozete pozvati tel. da pogledate preko sajta neke modele i boje. Lazy bag vec od 2400-5000 din. http://www.viktorijana.com

ivocka
    Član
    ivocka

U Batajnici je otvorena prodavnica decije garderobe „Aleksandra“ oni imaju svoju proizvodnju.Ja sam juce mojim devojkama uzela 3/4 helanke po 290 din. i majicice Hello Kitty po 470 dinara.

maja22
    Član
    maja22

U Nisu veliko snizenje u Magmi ima svacega sve je snizeno na 50%.

myche
    Član
    myche

sniženje u dečijem benetonu u Zmaj Jovinoj ulici u NS 30%, a ja se prošle nedelje iskeširala…grrr…..da sam samo znala 🙂

becika
    Član
    becika

Mi smo za vikend bili u Aksi u Immo centru i kupili svasta. Posto se spremamo za more, kupili smo Chicco mleko za suncanje i sprej protiv komaraca, zastite od sunca za kola. Inace, tamo su akcije gde je na snizenju odredjen broj proizvoda koji se menjaju na svake tri nedelje. Prodavacica mi je rekla da te akcije vaze ne samo u ovaj njihovoj radnji na Novom Beogradu, vec i u svim radnjama u Beogradu i Srbiji.

srna
    Član
    srna

myche – 21/6/2010 10:24 sniženje u dečijem benetonu u Zmaj Jovinoj ulici u NS 30%, a ja se prošle nedelje iskeširala…grrr…..da sam samo znala 🙂

snizenje je samo malih velicina, meni je trebala 5 i nije bila snizena:(cekam sledeci talas nivelisanja:)

malisha75
    Član
    malisha75

U NS-u u Merkatoru je snizenje Ciciban cipela 20-30%. Snizenje traje vec dva dana pa su prilicno probrani brojevi, ali vredi pogledati.

ivocka
    Član
    ivocka

Danas sam bila u Teranovi u Delta Sity-ju i kupila deci sorceve po 190 din i majice po 290 i 490 din, haljine su 490 i 690 din.

ivocka
    Član
    ivocka

E i u Zari imaju rasprodaju, ali su cene i dalje previsoke, jedino sto mi je bilo ok, su farmerkice i dzemperici, ali oni su bas za bebe do godinu dana, i kostaju 999 i 699 din. Bile su i neke lepe jaknice za 999 din.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

EnciMenci 30% popusta

srecna mama

Malisha, ako ovo vidis molimte napisi mi koje su cene u cicabnu, ili ako ima neka druga mamica da mi da info.Moram da kupim mom bebcu cipelice za jesenm i ako neko zna da i kaze da li na vec sbizenu obucu vazi popust sa ciciban kartice??????????

renatas
    Član
    renatas

popust koji dobijas preko ostvarenih prethodnih kupovina na cicibanovoj kartici ne mozes da koristis za modele koji su na snizenju. ali ukucace ti nove poene na karticu. ja sam pre neki dan u beba kidsu kupila divne naturino cipelice za jesen po ceni od 1990 dinara. to su proslogodisnji modeli. u cicibanu su svi zatvoreni modeli cipelica iznad 3.500 dinara

srecna mama – 13/7/2010 18:28

Malisha, ako ovo vidis molimte napisi mi koje su cene u cicabnu, ili ako ima neka druga mamica da mi da info.Moram da kupim mom bebcu cipelice za jesenm i ako neko zna da i kaze da li na vec sbizenu obucu vazi popust sa ciciban kartice??????????

vele
    Član
    vele

u metrou su na snizenju od 50% gumene cizmice. imaju brojeve od 21 pa navise. brojevi 21 i 26 kostaju po 680din.

becika
    Član
    becika

U Aksi su na snizenju do 12.08. Infantino igracke. Od onih koje su na snizenju mi smo kupili igracku ogledalce za krevetac za 1099 din i zvecku za kolica za 539 din. Moja kuma je kupila Graco kolica Mosaic za 15000 din. koja su isto na snizenju do 12.08.

Gledanje 646 članaka - 646 do 660 (od 690 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.