Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

Ova tema sadrži 689 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sasajovic 6 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 661 članaka - 661 do 675 (od 690 ukupno)

SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

• srecna mama

Hvala na odgovoru,ja sam skoro u b.kidsu nalazilA na snizenja u b.kidsu.Duksevi 500 din.sorcevi su po 500 din pamucni, i iam jos snizene garderobice-.

srecna mama

Hvala na odgovoru,ja sam skoro u b.kidsu nalazilA na snizenja u b.kidsu.Duksevi 500 din.sorcevi su po 500 din pamucni, i iam jos snizene garderobice-.

becika
    Član
    becika

Juce sam bila u Aksi i bila sam prijatno iznenadjena akcijom Baby Planeta. Uz kupljeni proizvod koji je na akciji dobijete poklon. Ja sam konkretno kupila dva pakovanja Chicco omeksivaca i dobila jos jedan na poklon. Prodavacica mi je rekla da ce akcija biti svakog meseca. Mogu vam reci da su to lepo i vizuelno uradili jer su svi proizvodi koji su na kaciji lepo obelezeni.
    Mislim da ce za za mame iz unutrasnjosti biti korisna informacija da su u ovaj sistem Baby Planeta ukljucene i bebi radnje po Srbiji.

becka
    Član
    becka

a ta akcija u aksi je gotova?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Becika bas fina informacija 🙂
    da li neko moze da mi preporuci gde da kupim zimsku jaknu po normalnoj ceni?

srna
    Član
    srna

u aksi su jos na akciji i sunval kasice-1+1gratis! akcija traje do 25.10.

DannyG
    Član
    DannyG

Jelena,
    jel mislis na deciju ili zensku jaknu?

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

da na deciju musku jaknu 4-5 broj to jest 3,5 g poprilicno krupnnog momcica :)))

DannyG
    Član
    DannyG

Uh,u BN Boss-u na Batajnickom drumu u Peacocks-u ima dosta povoljnih slatkih jaknica za devojcice. Za decake nisam gledala 🙁 .
    Ali pogledaj na njihovom sajtu u online prodavnici,verovatno imaju bar nesto od modela sa sajta

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

e napisa sve al ne i link … :batinepoguzi: deder mi dadni linkic :*

DannyG
    Član
    DannyG

http://www.peacocks.co.uk
    U BN Boss-u ima vecina jakni za devojcice koje imaju na sajtu,verovatno je tako i za decake
    Nadam se da cete naci nesto 🙂

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

HVALAAAA :***

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

misija Jakna zavrsena i to x 2
    gumene cizme i to militarry print + zimske duboke cipele postavljene krznom

to se zove kupovina sa ***** e tako i to gde nego kod kineza 🙂

bubilly
    Član
    silvia1310

svakog dana imaju novu ponudu sa nekim popustom koji je minimum 50%…..imali super klopu, bioskop, kozmeticke salone…..
    http://rs.kolektiva.net/beograd

Gledanje 661 članaka - 661 do 675 (od 690 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.