Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

Ova tema sadrži 689 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sasajovic 6 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 676 članaka - 676 do 690 (od 690 ukupno)

SNIZENJA I AKCIJE u vasem gradu

• jelenaorg
    Član
    jelenaorg

u terranova kids-u u Zemunu je solidno snizenje , imaju ekstra farme do 1 600 din , simpa duksice do 800 din … mada bice jos vece snizenje 🙂

Leptir
    Član
    Leptir

U Zari i Mangu je finalno snizenje i moze se probrati po koja stvarcica :bravo:

malisha75
    Član
    malisha75

U Jani na SPENS-u je snizenje zimske kolekcije 50%. Ima bas lepih stvari i kada sam ja bila pprosle nedelje bilo je u svim velicinama po nesto simpaticno.

ćira
    Član
    ćira

žene…pa kinezi su zakon,naročito oni što zatvaraju radnje….

мирка

ćira;759148 wrote: žene…pa kinezi su zakon,naročito oni što zatvaraju radnje….

хе-хе, за ово си потпуно у праву!!!!!

Annabela
    Član
    Annabela

A zna li neko gde mogu da kupim dobar bebi alarm? Vazno mi je da bude kvalitetan da nema veliki sum. Videla sam mnogo da se prodaju na internetu, zna li neko koji je pouzdan, a povoljan:lol: . Tj. vazan mi je odnos cene i kvaliteta, ne mora da bude najjeftiniji na svetu.:!:

Saky
    Član
    Saky

Annabela evo teme o bebi alarmu pa pogledaj
    http://forum.roditeljportal.com/trudnoca-postsm716525_Baby-alarm.aspx

mekica1
    Član
    mekica1

Evo garderobice za vasu decicu, bez dugih setnji i trazenja, jednostavno porucis i roba je kod vas za jedan dan
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100002441930342

bveselinovic

Pocelo je snizenje od 30-50% u nasoj najomiljenijoj radnji Monsoon Children u Delta City-ju
    imaju prelepe modele i jos uvek ima velicina moze da se probere,mi smo vec bili i kupili garderobicu za nase dve princeze.:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :smizla: :smizla:

Dorothy
    Član
    Dorothy

U BN BOSS-u u NS ima snizenje Grubinovih sandalica, dosta modela a cena 756 din!!! Ne znam samo kakva je situacija sa brojevima, ali ako nekom treba mozete pogledati!

мирка

Теранова кидс у Земуну ( ал је добро ћирилицом 😉 ) има лепо снижење. Купила сам ЈАни неке мајчице за 400 дин и побегла оданде :ruganje:

marija mara

na sajtu hitcena rs kompleti za uzimanje bebinog otiska shakice samo 400 dinara

alhemicarka

U Univerexportu akcija Pamprersa. Snizenje 25% na pakovanje pelena i gratis Pampers vlazne maramice. Do 29 02. 2012.
    U DM kutija zitarica Hipp 269 din umesto 385 din.
    :caos:

novembar78

Svakog petka i subote popusti u domu zdravlja Dr.Ristic na kompletne ginekoloske preglede i ultrazvuk….

sasajovic
    Član
    sasajovic

Deciji kreveti i namestaj po meri.
    http://www.sites.google.com/site/decjikreveti

Gledanje 676 članaka - 676 do 690 (od 690 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.