Ova tema sadrži 41 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Nastasija 10 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Socijalni radnici

• Ivanela
    Član
    Ivanela

Spartanka…sta reci osim da me je ovo sto si napisala odusevilo.Prica iz koje se moze mnogo toga izvuci.

Bojana I Anja

Spartanka svaka cast.
    Zrinka nadam se da ces uskoro resiti probleme.

emili
    Član
    emili

SPARTANKA PRICA ME JE DOVELA DO SUZA SVAKA CAST NA TVOJOJ HRABROSTI .A IZ TVOJE PRICE MOZE SE IZVICI DOBRA POUKA.

Nikita
    Član
    Nikita

Spartanka odusevila sam se pricom ZENO SVAKA TI CAST. :bravo: :bravo: :bravo: Ovo su price na koje padam veliko srce :bravo: :HAG: :HAG: :HAG:

Spartanka
    Član
    Spartanka

Hvala Vam drage zene na lepom misljenju! Medjutim, nikako Zrinka da se pojavi, a sve vreme to cekam. Svaki minut je ponekad dragocen. Ponekad u samo delicu jednog minuta donesemo odluku koja nam promeni zivotni put. To ,,kvrc,, u glavi mora da postoji, jer ne mozemo ziveti zivotom biljaka. Kada sam se borila za sve ono sto ste mogle procitati u mojoj prici, nisam imala NIKOGA, da mi pomogne, da me povede. I danas je tako, ali ja sam naucila da budem u prvim borbenim redovima, SAMA. Mnoge meni drage osobe su pokusale mojim stopama i uspele. Ako sam JA bila njihov ,,pokretac,,… onda mi je srce puno. Jer, kao sto jedan filozof jednom rece..VODJOM POSTAJE, ONAJ COVEK, KOJI USTANE I KAZE STA MISLI. Zrinka, pocinjem da Te prizivam…pozuri. POZDRAV SVIM DAMAMA FORUMA od Sparte!

Ivanela
    Član
    Ivanela

Nadam se da ce Zrinka procitati ovo na vreme- (verovatno hoce), i verujem da ce joj biti drago sto postoji neko nepoznat ko zeli da joj pomogne dobrim savetom- zbog slicne zivotne price. 🙂

tanja011
    Član
    tanja011

spartanka SmileyCentral.com
    neverovatna prica!!! Odusevljena sam!!!

[email protected]

Spartanka svaka cast :respekt:

Ivanela
    Član
    Ivanela

Nema zrinke

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Stvarno jos nema Zrinke,a tebi zeno Spartanko se divim,dok sam citala prvi deo posta sam se rasplakala i drago mi je sto si uspela zbog tebe i tvoje dece .Zelim vam svu srecu ovog sveta.

Isto se nadam da ce i Zrinka uspeti da se izbori za sebe i svoje dete,jer nije svako otac samo zato sto ga je napravio.Nepravda me jako pogadja.

mayya
    Član
    mayya

Spartanko, svaka cast!
    Divna prica!

Volela bih da Zrinka iz nje izvuce najbitnije, a to je, da DETE TREBA DA IMA I OCA!

ZA SVE HRABRE ZENE :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Masha&Tasha

E pa zaista si spartanka u pravom smislu reci, sto te ne ubije cini te jacom! Drago mi je da tvoja,a mogu reci i vasa prica i vase dece ima srecan kraj i da prvenstveno tvoj sadasnji muz zna kako da te zastiti od svega, to je najbitnije, ne kule i gradovi nego dusevni mir u kuci! Od srca ti cestitam na uspehu!
    A Zrinka ce morati ipak da odraste preko noci i da stavi na prvo mesto glavni cilj u zivotu pa da otpocne svoju borbu! Ko zna da li ima sad i net, mozda se zato i ne javlja! Trebace joj sad mnogo snage i truda oko svega!

Lili
    Član
    Lili

svaka cast spartanka i mnogo dobra prica :bravo: :bravo: :bravo:

crvena sonja

Spartanka svaka cast na tome sto si podelila sa nama deo svog zivota,
    verujem da ce Zrinki, a i mnogim drugima pomoci ono sto si napisala.
    Samo treba ici napred i truditi se da bude bolje sutra.

mama malog Borisa

Ja sam bila dugi niz godina samohrana majka bez pomoci bivseg muza tj oca moje devojcice. Srecom imala sam pomoc roditelja.
    Suvise sam bila ponosna da bih trazila bilo sta od bivseg. I tako su prolazile godine i moja cerka je porasla. Retko kada vidja svog oca jer je on u inostranstvu.
    U medjuvremenu sam upoznala sadasnjeg muza i sa njim imam jedno dete i ocekujem drugo.
    On je fenomenalno prihvatio moju cerku i vodi racuna o njoj maksimalno.
    Prema tome, zrinka ne sekiraj se (ako mozes) sve ce se to vremenom resiti.
    Mora da postoji neka ravnoteza. I meni je nekada bilo jako tesko a sada mi je jako lepo.
    Treba biti optimista i biti iznad svih (pa i bivsih).

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 42 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.