Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zek4pek4 9 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 117 ukupno)

Solarijum

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

JA GA NEVOLIM I UVEK SUMNJAM U ISPRAVNOST LAMPI?DA LI VI KORISTITE SOLARIJUM?MENI NETREBA JER JA BRZO CRNIM I NA SUNCU I DA LI STE PROTIVNIK SOLARIJUMA?MENE LICNO PLASE SVE ONE OPEKOTINE UZAS :galamdzija:

Standzi
    Član
    Standzi

ja se plasim solarijma :doomed: bila sam par puta ali otkad mi je doktorica rekla da imam jako osetljivu kozu…i to jako osetljivu ako nastavim da se „igram“ mogu rak koze dobiti… 😥 i kao da smem samo jednom nedeljno ici,ide mi se volim da sam crna,jer sa detetom ne mogu da lezim na suncu…tako da mi je solarijum i tih 20 minuta jedino resenje ali se plasim strasno!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

neka hvala ja bih pre bila bela kao sir nego da dobijem rak koze imam mladeze tj.tri na stomaku od koih je jedan ispupcen i nebih se igrala stim,zelim jos da zivim a ne da me solarijum skupo kosta. 😉

Standzi
    Član
    Standzi

ma ne idem vise…´kao prvo zbog zdravlja a drugo jer se plasim,nagledala sam se raznih horor filmova ,znate o cemu pricam,pa ne daj boze da sam baksuz i da mi to padne na glavu pa ne bi sebi oprostila. 😆 neka hvala,ta moda mi ne treba 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Stanislava – 26/7/2006 12:46 PM

ma ne idem vise…´kao prvo zbog zdravlja a drugo jer se plasim,nagledala sam se raznih horor filmova ,znate o cemu pricam,pa ne daj boze da sam baksuz i da mi to padne na glavu pa ne bi sebi oprostila. 😆 neka hvala,ta moda mi ne treba 😆

E TU SE SLAZEM STOBOM TA MODA MI NETREBA :bravo: :bravo: :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

ma strasno se bojim!!! :doomed: dok sam unutra samo mislim na Marka i jos se plasim sto nista ne cujem od tog zujanja i jos sam sva gola ma odratan mi je osecaj ,kao da cu se svakog trenutka sprziti …sto moja baba kaze „nije mi o glavu“

Hanan
    Član
    Hanan

Iskreno nisam nikad bila, niti mi se ide…imam prirodno taman ten…pa sam bez sunčanja tamna, a osunčana sam ko crnac…još imam debele usne 🙂 A meni je to samo izazivanje belaja,krivo svijetu što je zdrav.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

bas tako hanan

crnkica
    Član
    crnkica

Usla sam jednom pre par godina i kad sam zatvorila onu skoljku imala sam utisak da nemam kiseonika, uhvatila me panika, przi na sve strane a ja nemam gde… 🙂
    od tad adios  solarius 😀

…danijela…

nisam bila al nisam ni protivnik,ko voli nek izvoli

Sneki
    Član
    Sneki

Solarijum je isto stetan kao i sunce!. Strucnjaci odavno upozoravaju na stetnost njegovog koriscenja (ne moze i jare i pare-moislim biti preplanu , pa i bez bora). No tu svako odlucuje sta hoce. Ja ne idem!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

nevolim ga i veliki sam protivnik solarijuma :batina: :batinepoguzi:

Mirche
    Član
    Mirche

Ni ja nisam nikad bila jer imam dosta taman ten i uopste mi ne treba.
    Jesam protivnik, mada ne veliki, povremen odlazak verovatno ne moze puno da naskodi :neznam:
    Ali, na zalost znam devojku koja preteruje sa solarijumom i to toliko ruzno izgleda, lice joj je u flekama i i dalje ide… :uzid:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

auuu uzasno kako to moze da radi 🙁

kalet
    Član
    kalet

Ja sam isla par puta, ali ne tako cesto, imam ten koji je taman sto bi rekli, ni taman ni svetao. Namam neko odredjeno misljenje, jer danas vise nista nije zdravo.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.