Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zek4pek4 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 117 ukupno)

Solarijum

• Karli
    Član
    Karli

hvala ti

bubica
    Član
    bubica

Ne…ne idem…niti bih išla…nemam ni vremena, ni strpljenja…niti smatram da mi je to potrebno… 😉

bveselinovic

mozda 10 puta u zivotu i to kad smo planirali svadbu,ali sam protivnik kada se neko przi ustvari mi odvratno izgleda kao prljavo u svemu treba imati meru mislim da se slazete.Ja i suprug pijuckamo kafu na terasi i za tih 10 min ujutru bas smo dobili super bojicu

Ivek
    Član
    Ivek

Isla sam u solarijum sve ukupno mozda 15-tak puta pre 4 godine, stvarno sam dobila lepu boju bronze ali….nakon par meseci izaslo mi je dosta malih mladeza (ne flekica, nisam alergicna) :buljavko: i od tada izbegavam, obozavam Sunce i ono voli mene, imam poslusne pigmente i uhvatimo lepu boju preko leta :leto:

:love:

dacka
    Član
    dacka

Isla sam prosle godine u solarijum mozda nekih 15-tak puta i finu sam bojicu uhvatila,stim da imam bas beo ten.Znam da je prirodnije na suncu biti ali dobijem opekotine i posle toga me uvece ceka kiselo mleko itd.Sada kupujem kreme za samotamnjivanje koze i za sada sam zadovoljna sa njima i nastavicu sa kremama i posle porodjaja jer znam da solarijum bas nije zdrav i preporucljiv :anene: ali zavisi kako ko na to gleda :neznam:

gorana
    Član
    gorana

Ne,nikada!!!
    Razlog je samo taj sto sam zadovoljna svojim tenom i nemislim da cu biti lepsa ili se bolje osecati ako imam par nijansi tamniju kozu!
    Protivnik nisam-vecina mojih drugarica ide ali svakako treba biti umeren!
    Stetno je i sunce tako da to dojde na isto!!!
    Samo sto na sunce i morate da izadjete ali u solarijum ne morate da idete!

mikica
    Član
    mikica

ne idem

tratincica

Ne. Imam osetljivu kozu i ne bih da je testiram i na solarijum. Zahvaljujuci losionima za negu koze koji ujedno i potamnjuju problem moje izrazito svetle koze je resen. :buljavko: :HAG: :zvezda:
    PS
    Uspela sam da zakacim smajlije.

Masha&Tasha

Ja i inace po prirodi imam crn ten, tako da malo sunca i ja sam vec zaboravljena u rerni! ;] Isla sam u solarijum ranije, interesantno ali pomogao mi je pri ustaljivanju ciklusa jer kod mene je to bilo do 25te haoticno, kasni i po 3 meseca, nikad nisam bila nacisto, medjutim primetila sam da mi se mladezi povecavaju, i cak pojavljuju novi pa sam prekinula. Sad praktikujemo od maja 15 min svako jutro na suncu, jutarnja kafa npr i vec krajem maja svi kazu jaooo nasta licis, kad si pre stigla da ides na more! Mada kolko god da zagorim mm moram da drzim podalje od sunca, da mi ne zagori punoo 😆 😆 onda mi uvek nabije komplekse

mayya
    Član
    mayya

Godinama idem u solarijum. Ne znam sta bih bez njega. Kad da se suncam ovako? mA SOLARIJUM JE ODLICNA STVAR!
    Znam da ce mi se koza upropastiti, ali dok se ona upropasti, mozda vec bude i smak sveta! 😈
    Jedva sam izdrzala da ne idem u trudnoci. Jos sam cula da ne sme ni dok doji$! Ah te srece i radosti kad sam cula da ipak sme!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Florina
    Član
    Florina

Solarijum ? :anene:

andjelam
    Član
    andjelam

Ne cula sam da moze da se dobije rak od toga :uzid: :uzid:

Misteri
    Član
    Misteri

Ne idem u solarijum iz vise razloga. Jedan od njih je sto me mrzi lezati ili stajati u tamo nekom sarkofagu, pa makar bilo i 5 minuta :> Osim toga, klaustrofobicna sam. Takođe, u zadnje vrijeme se stalno se prica o tome koliko je nezdrav.

Ne volim ni da se suncam jer izlezavanje na plazi smatram cistim gubljenjem vremena. Vise volim da plivam, igram odbojku na prijesku, vozikam se brodicem…. Srecom, imam dobar pigment, pa i na taj nacin odlicno pocrnim, iako tome ne pridajem neki poseban znacaj. :neznam:

lunaa78
    Član
    lunaa78

U solarijum idem samo na pocetku sezone, mozda ukupno 6-7 puta. Nekako mi je lepse kad pocnem da nosim haljinice i suknjice da to ipak ne bude na belo telo.Sva sreca pa brzo primam boju, tako da mi ne treba mnogo, nikad vise od 10 minuta.Moj prijatelj koji je inace dr (dermatolog)kaze mi jedne prilike da sve zene koje idu u solarijum bice njegovi pacijenti za nekih 10-tak godina.

andjelam
    Član
    andjelam

neidem u solarijum odem dva puta na plazu i vec sam pocrnela da me niko neprepoznaje :>

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.