Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zek4pek4 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 117 ukupno)

Solarijum

• Wish
    Član
    Wish

Ja sam ranije u prolece znala da odem na solarijum par puta dok ne dobijem boju,pa sam posle samo odrzavala,mislim da mi to sada nije pametno posto planiramo bebu ako odem na solarijum a da sam slucajno trudna pa da ni ne znam.Citala sam da to steti plodu u trudnoci solarijum :anene:

Nemanjina mama

JOJ JA JUČE PITALA DOKTORICU ZA
    ONA KAŽE :anene: NIKAKO DOK DOJIM! 🙁

kika
    Član
    kika

MA VERUJTE DA MI VISE NE PADA NAPAMET…OVOG PROLECA SAM DOZIVELA DA MI KAZU DA SUMNJAJU DA IMAM PREDKANCEROGENE CELIJE NA GRLICU I SAMO BI MI FALILO DA SAMA SEBI PRAVIM GLUPOSTI I PO KOZI. HVALA BOGU, SUMNJA JE OPOVRGNUTA, ALI TAJ OSECAJ NEMOCI….IPAK NE.

Wish
    Član
    Wish

Kika ja na solarijum ne bi ni pomisljala .Ma sta ce nam to, treba da budemo prirodne,lepe, bele i debele :zvezda:

ivy
    Član
    ivy

Nemanjina mama smes u solarijum,Nemanja je vec veliki i nije mu sikenje jedina klopa.
    Ja idem ali ipak zbog dojenja nalepim flastere na bradavice

Lelejn
    Član
    Lelejn

Ivana-Lukina mama – 26/7/2006 18:26

JA GA NEVOLIM I UVEK SUMNJAM U ISPRAVNOST LAMPI?DA LI VI KORISTITE SOLARIJUM?MENI NETREBA JER JA BRZO CRNIM I NA SUNCU I DA LI STE PROTIVNIK SOLARIJUMA?MENE LICNO PLASE SVE ONE OPEKOTINE UZAS :galamdzija:

hmm solarijum ili sunce isti ti je djavo(mislim skoro, neznam koje je gore,ali nevalja ni jedno)
    dok sam bila maladja odlazila sam na pocetku leta po par puta cisto malo da ubrzam kad ono od jednom sine sunce da nebudem bas ko sir posto sam generalno prilicno bele koze s ozirom na tamnu kosu i zelene oci;ali se posle nika dnisam nesto namenski suncala ali ni izbegavala sunece, nekad sam sam se mazala nakd ne…ma nisam preterano ni vodila brigu na da pocrnim ni da nepocrnim…
    a sad, recimo poslednjih 3 god., ako nemoram sunce me nevidi od 10 -11 do 4 poslepodne, solarijum ni slucajno, namensko suncanje ni slucajno, ako i odem na kupanje na ceo dan,vikendom, osim brcakanja, ostalo sam namazana u hladu…
    jendostavno ni najmanje pocrnela koza nije odraz zdravlja vec ostecenja koze i nezelim vise sebi taj luksuz da unistavam svoju kozu i da mi brze stari da dozvolim, bas me briga stA JE IN , i vizuelno mozda lepse, necu da starim pre nego sto moram, i necu da(u krajnjem slucaju) nedajboze moje dete orasta bez mene, zbog pomodarstva
    mozda jednom bledilo opet bude u modi 😆

Lelejn
    Član
    Lelejn

e sad sam se setila..a one kreme za samo tamnjene i to sam par puta koristila pre par godina(i ju ima tu malo vise od par 🙄 😆 , recimo za maturu srednje skole i mozda jos dvaput)
    kako to deluje koliko je to stetno, bas bi volela da cujem od nasih strucnih lica…cvetic? ava?moze odgovor?

katarina
    Član
    katarina

kreme za samopotamljivanje deluju povrsno i nisu stetne…prve kreme koje su bile na trzustu nisu davale dobre rezultate jer su ostajale fleke a i bile su neprijatnog mirisa…
    sad se koz.industrija razvila pa tako su mleka i kreme boljeg kvaliteta….nisu stetne neka su mleka cak bolja uradjena od obicnih…
    slobodno ih koristite nisu stetne samo je bitno mleko za telo koristiti a kremu za lice ne koristiti mleko i za telo i za lice!

Ivanela
    Član
    Ivanela

da, kreme nisu uopste stetne, njih mi je preporucio dermatolog…
    solarijuma se plasim, grozan mi je a i ne smem iz medicinskih razloga (mladezi..)
    kod krema samo treba dobro paziti jer je grozno kad pocnu da se skidaju, najbolje je kombinovati ih sa slabim suncem…

Wish
    Član
    Wish

Ej super,ja sam mislila da skode…Bas ste me obradovale….imam johnson’s ali mi je pri kraju mislila sam da probam neku drugu…Ja sve da cu da odem na solarijum,pa se predomislim….

jasminakg
    Član
    jasminakg

Ja sam isla par puta u solarijum cisto malo da dobijem boju posto cele prosle godine nisam isla i nisam izlazila na sunce ,a inace dojim Sofiju -i nisam imala nikakve kontraindikacije -ona jos uvek doji kao sto je i pre!!

Lelejn
    Član
    Lelejn

ktarina, ivanela, ko je kreme preporucujete? jel moze neko da mi obajsni na kom principu one ustvari funkcionisu ako nestete?
    p.s. ja sam kristila neku nemacku kremu, nesecam se vise marke,tetka mi je bila donela dva pakovanaja,i nju sam bila koristila i za telo, jako je lepo bila sve pokrila i nisam imala nikakvih problema oko skidanja, jednkao se svuda skidala kao i prirodno da sam pocrenela. a znam slucajeve da je devojka od neke avonove kreme za samotamnjenje bila zuckasta(videla sam svojim ocima), i za jos neku sam to cula…

Ivanela
    Član
    Ivanela

Koristila sam ranije Nivea kremu, onu sto ima gore onu pumpicu da se sprica, to je dosta lakse za mazanje, i bila mi je lepa boja, tad sam malo kombinovala sa laganim suncanjem i nisam imala nikakvih problema sa skidanjem boje.
    Ove godine sam uzela L’orealovu neku, ona ima jos dodatni sjaj kao pa to izgleda super, boja je fenomenalna, e jedino sto me je malo razocaralo je sto je pocela naglo da se skida, ili sam ja preterala pa je odmah puno stavila, ali za dva dana (dakle dva mazanja) sam dobila fantasticnu boju zaista…i jako lepo mirisi, nije onaj cudni metalni miris kao kod Avonove.(nju sam davno probala i ne bih vise nikad)

To kako one deluju, pa meni je doktor rekao isto samo „deluju povrsinski, ne stete kozi, cak ni mladezima, njih mozes slobodno“- vise ni ja ne znam….

Wish
    Član
    Wish

Ivanela ja sam sada uzela tu Niveinu na pumpicu i super je ,wow koja boja!!

maleenaa
    Član
    maleenaa

A kako izgleda ta niveina sa pumpicom?I imam jos jedno pitanje ,posto nikad nisam stavljala tu kremu a sama sam nema ko da mi pomogne jel moze da se nesto zezne tj.da izgleda bezveze ako se ravnomerno ne nanese?

Gledanje 76 članaka - 76 do 90 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.