Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zek4pek4 9 godine ranije.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 117 ukupno)

Solarijum

• Ivanela
    Član
    Ivanela

Wish nadam se da ces biti zadovoljna, ja jesam.
    Maleena, evo ovako izgleda kao ova u sredini:

Inace moras paziti doobro da sve jednako prekrijes i da dobro istrljas svuda, jer ako nejednako naneses mozes biti sarena.Takodje pazi na prste na nogama, nemoj izmedju nanositi kremu, izgledace kao da su prljavi, a ruke obavezno peri po nekoliko puta jer ako ti ostane na dlanovima izgledace kao da si gulila krompir.Eto to su sitne cake ali nista strasno.

Wish
    Član
    Wish

Zadovoljna sam,super je…A kakav je to sprej i mala kremica,ta je sigurno za lice?

maleenaa
    Član
    maleenaa

Hvala Ivanela puno

Ivanela
    Član
    Ivanela

Nema na cemu maleena 🙂
    Wish, da, ovo levo je za lice, a ovo skroz desno mislim da je isto za telo, samo drugacije pakovanje, ne znam to nisam koristila…inace meni su te za lice nekako slabe pa ja stavim na lice malo ove za telo.

jacinta
    Član
    jacinta

Volim da odem na solarijum,dobijem bas lepu boju kada ne zabušavam sa odlascima…ovo leto ništa od toga ali zato sledeće…

Dorothy
    Član
    Dorothy

Ja odem u solarijum kad stignem, išla sam proletos i baš iamala super boju. Sada nešto ne stižem, a i jako mi je toplo ovih dana!!!

radenka85
    Član
    radenka85

Prije trudnoce isla sam redovno u solarijum. Dok sam bila trudna, nisam htjela, a sada imam malu bebu pa nemam mnogo ni vremena… Boja mi je vec odavno izblijedila. Zato na proljece krecem sa novom rundom…

Blue
    Član
    Blue

Ivanela – 15/6/2008 06:51 Wish nadam se da ces biti zadovoljna, ja jesam. Maleena, evo ovako izgleda kao ova u sredini: Inace moras paziti doobro da sve jednako prekrijes i da dobro istrljas svuda, jer ako nejednako naneses mozes biti sarena.Takodje pazi na prste na nogama, nemoj izmedju nanositi kremu, izgledace kao da su prljavi, a ruke obavezno peri po nekoliko puta jer ako ti ostane na dlanovima izgledace kao da si gulila krompir.Eto to su sitne cake ali nista strasno.

sto se tice te kreme za lice, necete biti sareni samo u slucaju da vam je lice ko bebina guza. to je bar iz mog iskustva

jovanchica

Ja sam isla 4 puta prosle godine,od tada nisam vise isla

Jecca
    Član
    Jecca

Na solarujum sam isla par puta ko srednjoskolka, i cim sa presla na 15 min tretmana zabolela me glava, i sledeci odlazak se zavrsio glavoboljom, i odustala sam.
    A krema za potamnjivanje mi je super!!! Prvo sam kupila NIVEA za lice, bas ovu levo na slici, medjutim i posle nekoliko dana koriscenja nisam videla efekat. 10-tak dana i cini mi se nista. Pa sam kupila neku drugu za telo i iste marke maramice za lice. I to deluje odmah. Bukvalno dva puta nanesem, za dva dana i ja super bojicu imam, al je problem sto je ovaj za telo cudnog mirisa, kao duvan mirise. Pa mi smesno!

biki
    Član
    biki

E pa drage moje,slusala sam na radiju, gostovao je dermatolig u emisiji ,,jabuka na dan“B92,i bas su pricali o solarijumu i suncanju,gde se utvrdilo da se nezna koje je vece a koje manje zlo..
    Necu da pametnujem,verovatno je vecina vec imala prilike da negde cuje celu pricu o suncanju,ljudi se poslednjih par godina osusise da nam pojasne neke osnovne stvari,ali ebg.. ko ce nama da objasni 🙄
    A inace,takodje sam cula da je narednih sezona preplanulost AUT a IN porcelanski ten,hehe znaci da sam ja vec uveliko u trenduuu :zvezda:

atimija
    Član
    atimija

Biki i ja ti se pridruzujem….sada smo extra trendi curice 😆 😆

maja22
    Član
    maja22

Ja sam samo jednom bila u solarijumu i dobila sam alergiju neku po nogama,tako da mi vise nema ulaska u isti.

mama4kids
    Član
    mama4kids

ja sam juce krenula na solarijum,planiram 10 tretman,krenula sam sa sa 6 min…..max je 12min……znam da je stetan, ako se pretera i ide cesto.

mama4kids
    Član
    mama4kids

alergija se dobija od prezesicena koze,ja je nikad nisam imala ..moja drrugarica da…ona je isla kao manijak 10×30 min…i sva se osula po ledjima i grudima.

Gledanje 91 članaka - 91 do 105 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.