Ova tema sadrži 116 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  zek4pek4 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 106 članaka - 106 do 117 (od 117 ukupno)

Solarijum

• una
    Član
    una

A inace,takodje sam cula da je narednih sezona preplanulost AUT a IN porcelanski ten,hehe znaci da sam ja vec uveliko u trenduuu

:bravo: :bravo: :bravo:

Bubilina
    Član
    Bubilina

Imam neki trip u vezi solarijuma tj. da cu kad se za se zatvorim zaglaviti :doomed: tako da se suncam leti :leto:

T3
    Član
    T3

mogu na prste da izbrojim koliko sam puta bila tj prelezala u solarijumu puta u zivotu.nisam pristalica vestackog suncanja radije cu koristiti sad vec aktuelnije i popularnije kreme za samopotamnjivanje nego uci u solarijum,a moze da prodje i prirodno suncanje ,ali ne preterano.
    obicno volim da vidim lepo pocrnele zene pogotovo kad obuku nesto belo od garderobe pa kontrast to mu bas super dodje,ali i obicno se kad dodje leto pomirim sa tim da imam beo ten i koliko pocrnim pocrnela sam.
    ne opterecujem se time ni ovako u gradu kad sam obucena ni kad sam u kupacem na plazi.
    imam slabe pigmente ,retko i tesko pocrnim,vise pocrvenim suncala se pet minuta ili pet sati isto mu dosdje.
    tako da sa solarijumom nemam bas neka iskustva ,a i netrebaju mi.

marmit
    Član
    marmit

Ja sam prvi put ove godine otisla u solarijum. Svake godine sam se nakanjivala, ali sam imala fobiju.
    Ove godine me uhvatilo posleporodjajno ludilo, ono, kao, vise nisam lepa, pa da se doteram. Isla sam vise puta dok nisam dobila boju, onako finu, a sad idem jednom nedeljno da odrzavam boju, 10 min, nikad vise.
    Rekla sam mojim drugaricama da mi kazu kad mi je boja ok, da ne preteram, jer ja sebe gledam svaki dan i nemam osecaj 🙂

marmit
    Član
    marmit

Inace, taj salon u koji idem je super, redovno menjaju lampe i upozorili su me kad su lampe bile nove da smanjim minutazu. Super su i devojke koje rade. Stalno je guzva, pa valjda ne bi bilo da je neki los, brzo se to procuje po gradu gde je ok.

T3
    Član
    T3

iako sam bila samo par puta u solarijumu,i dalje sam za jedno veliko NE i PROTIV sto se tice vestackog suncanja.
    citala sam mnogo i znam o njegovoj stetnosti..a uvek imam osecaj da nam boja nije dovoljno dobra pa znamo da preteramo..sto se naravno najvise odrazi na kozu i sto se nevidi golim okom ni odma tek kasnije posledice se pojave i budu vidljive..
    imam kozmeticki salon preko puta ,ali mi nikad nikad ne padne na pamet da odem,pre bi se opredelila i otisla bi na tretman lica,noktiju,depilaciju sto mi se cini i deluje prirodnije,nego za solarijum i lezanje u onom zatvorenom prostoru pod onim lampama da se cvarim desetak-petneast minuta-ipak neka hvala,bar je moje misljenje takvo,.
    pogledajte sta su sve zene spremne zarad svoje lepote…
    http://www.blic.rs/vojvodina.php?id=104689

marmit
    Član
    marmit

Ma znam ja da je stetan, ali…

Skoro sam bila na depilaciji i moja kozmeticarka, koja ima 52 godine i koja se godinama bavi svime sto je u vezi sa kozmetikom, mi rece da bi ona izmedju sunca i solarijuma ipakn pre izabrala solariju, jer te lampe imaju zastitu od tih stetnih zraka. E sad, opet je pitanje koliko nasi saloni vode racuna o lampama ❓

Natasa
    Član
    Natasa

Isla sam u solarijum do pre tri godine, s proleca, na oko 10x10min. Cisto da dobijem malo boje pred leto. Odkad sam se porodila vise mi ne prija, tj ne mogu da izdrzim u solarijumu ni 5 minuta, bude mi lose. Sto se mene tice solarijum NE. Mnogo bolje su kremice za samopotamljivanje jer uz svoj primaran efekat+hrane kozu.

jelenahana

Ma pricace se da je stetan solarijum kao sto su stetne i cigare pa puse ljudi po 2 pakle na dan, ako se koristi pametno i pazljivo dozirano solarijum moze pomoci da se lepse i bolje osecamo,ja barem da, ali finansijska situacija me steze sad, i leti bas nije IN biti beo sa golim nogama i rukama, kao sirence, stvar ukusa ali ja sam za lepu preplanulost definitivno uz pomoc solarijuma, od krema za samopotamnjivanje dobijem svrab po telu i nesigurna sam kad se ispiraju kao prljava sam pa ce lepe pripadnice neznijeg pola odmah da nadju temu za ogovaranje.Salim se ali ja mislim da nista nije stetnije od ovog sunca od kog imam alergiju
    stvar ukusa

nakica
    Član
    nakica

Protiv sam, jer se negativan efekat javlja, tj. vidljiv „golim“ okom tek posle vise godina. Kod zena koje imaju dosta mladeza i svetao ten, jos opasnije.

marmit
    Član
    marmit

Skoro sam išla da skidam neki mladež i sa doktorkom sam baš pričala o solarijumu pošto ga ja baš volim. Ona mi je rekla da solarijum nije štetan, jer on emituje uva, a ne neke štetne talase, jedino ako se pravilno menjaju lampe. To je prvi put da sam ja od nekog čula da solarijum nije štetan!!!!!!!!!!!

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

NIsam nikada bila,jer imam strasnu fobiju od zatvorenog prostora.Ma ja ne smem da ostanem sama u autu kada su zatvoreni prozori,a kamoli da legnem u solarijum.Uhvatila bi me panika,jos mi to fali.Skoro sam ja ostala u autu sa decom,a moj muz je ostisao sa svekrvom da obavi nesto.Napolju je padala kisa,nije bilo sunca ali posto je moj muz zatvorio sva vrata i prozore,ja sam mislila da cu da se ugusim,pocela sam da histerisem i nekako sam presla na njegovo sediste i uspela da otvorim vrata,e pa sada vi vidite kako bi ja prosla u solarijumu.Malo sam skrenula sam teme,ali to je razlog zasto ne odlazim u solarijum.

Gledanje 106 članaka - 106 do 117 (od 117 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.