Ova tema sadrži 85 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 86 ukupno)

Srce foruma

• Bambina.
    Član
    Bambina.

da, cini mi se da je najbolje da kad dodjete u Srbiju uplatite na racun

kika
    Član
    kika

ZAR SVAKA OD NAS NEMA SVOJ RACUN U BANCI?….PA LEPO , AKO NEKO KAZE , „POTREBNA MI JE POMOC, LJUDI GDE STE“ , STO JE LJUDSKI RECI , NARAVNO DA CE NAM DATI SVOJ RACUN I MI CEMO UPLATITI , KO KOLIKO MOZE, TIHO I DISKRETNO. O TOME SAM GOVORILA.
    STA SE TU SAD KOMPLIKUJE DAL SMO MI ORGANIZACIJA ILI NISMO …. KO ZELI, POMOCICE VRLO LAKO. I BEZ POMPE.

katarina
    Član
    katarina

Ma ko hoce da pomogne naci ce nacina a vecina pomaze ustima tj.pricom a kad treba nema ih..
    Razocarana sam jer sam ocekivala da se ce nekoliko njih javiti a javila se samo jedna forumasica kad je trebala pomoc a trebalo je samo kupiti i poslati ja bi platila sve,znaci trebala je samo dobra volja uciniti to no i to je bilo tesko!!!
    A ovde se prica o parama gde i kako da se uplate..I pricamo o pomoci ako nekome treba pomoc …trebala je i ko sto reko jedna se osoba javila a ostale ??
    Ovde su na ovoj temi i pisu kako bi rado pomogle kako da se to uradi itd..hmmm necu dalje komentarisati!!!!

Beca
    Član
    Beca

Zao mi je sto ne znam o kakvoj pomoci i kome je trebala pomoc, tj o cemu to Katarina govori.
    Znate svi smo mi po malo u pravu, a od ovoga izgleda da nema nista…

kika
    Član
    kika

DRAGA BECO, IMA , SAMO RECIMO NE PRICAMO O TOME UVEK.
    MENI SU I BAMBINA I IVEK I DR AVLUELA U OVIH VEC VISE OD GODINU DANA „UVEK TU“ I VERUJEM DA SAM I JA NJIMA BILA “ U SRCU FORUMA“ , I DA CE TAKO I BITI….
    VERUJ DA TOGA IMA, SAMO KAO I U NEINTERNET-ZIVOTU, NEKE STVARI RADIMO TIHO….

Beca
    Član
    Beca

Iskreno, napisacu vam sta me je navelo da pokrenem sve ovo, otvorim temu.
    Mozda je malo nezgodno, direktno nekome ponuditi nesto, kao pruzena ruka, ja iskreno ne volim rec „pomoc“, zato jos jednom unapred zamoljavam, ovu dragu devojku da se ne ljuti na mene i ne shvati me pogresno, no samo onako kako sam napisala jer sam tako i mislila.

Dakle na sve ovo koje je otislo predaleko, od moje misli, zelje…, navela me je prica nase Makice i svim srcem sam pozelela da se na bilo koji nacin pokusamo organizovati i pruziti joj nesto vise od tople reci i vratiti joj osmeh i nadu.

Makica je jedan veliki junak, borac i jedno veliko dobro srce.
    Molim te Makice, da se ne ljutis na mene sto sam sebi dozvolila ovakvu slobodu, ali zaista sve je to iz duse iskreno i ljudski.
    Nisam licno u nekoj situaciji, u bilo kom smisli da mogu samostalno da pomognem, pa sam ovim putem pozelela da nas sve okupim i da zajedno sa Makicom uradimo nesto.

Verujte mi da sam se jako dugo dvoumila da li da napisem sve ovo, jer ovo je ipak jedan virtuelani svet i pisana rec je jedini izvor komunikacije, a ona moze da bude protumacena svakako.
    Ja sam iskren i iznad svega, bar se trudim pravedan covek.
    Zato ako sam pogresila, sto sam sebi dozvolila ovakvu slobodu, oprostite mi, bilo je zaista sve iskreno tj iz duse.

kika
    Član
    kika

POSTO SAM UCESTVOVALA, PONOVICU JOS JEDNOM, DA JA NE VIDIM OVDE NISTA NEPRIJATNO, NI PREDALEKO…. RAZMISLJAMO, PISEMO, ODGOVORIMO,PITAMO SEBE, DRUGE….. NISTA STRASNO SE NIJE DESILO, I NE VIDIM DA JE RAZMENAMA MISLI IKO POVREDJEN, POENTA JE DA NEKO ( IKO OD NAS ) BUDE POMOGNUT, I NE VIDIM DA JE POMOC UVREDLJIVA STVAR, JER NIKAD SE NE ZNA KO KOME MOZE RUKU DA PRUZI…I KOME CE BITI POTREBNA…
    ………….
    JA SAMO VERUJEM DA OVDE IMA MNOGO VISE VEC URADJENOG DOBROG NEGO STO IKO JAVNO MOZE I DA POMISLI…JA SAM O TOME PISALA…..I DA JE SMESNO SUMNJATI U TO.

Beca
    Član
    Beca

Ja sam Kika sa najvecim respektom, razumela sve i jednu tvoju rec.
    :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG

ivy
    Član
    ivy

Malo vas tesko pratim jer nisam bas aktivna na forumu kao pre pa dosta stvari i desavanja ne znam. Ajde konkretna situacija i dajte racun da pocnemo!
    Makica je jedna predivna osoba,meni je mnogo mnogo draga,svaki njen bol i mene boli. Ucinila bih koliko mogu da joj na bilo koji nacin pruzim podrsku! Recite,tj neka makica kaze o cemu se radi i sta moze da se ucini.
    Malo me zbunjuju svi vasi postovi, stvarno ne kontam o cemu pricate

Beca
    Član
    Beca

Ma nema nje Ivy sto godina, bar koliko sam ja tu, ne primecujem je.
    Mislim na nju i bas bih volela kada bi mogli nesto uciniti za nju, jer zaista zasluzuje.

Bilo bi dobro, kada bi je devojke koje su sa njom u kontaktu van foruma, obavestile da nam se javi.
    Jedno verujem, a to je da joj ni malo nije lako, posle takvih iskustava, pogotovo ovog poslednjeg…

tanja.
    Član
    tanja.

Ja zaista imam malo vremena za forum u poslednje vreme, a kada se pojavim ispreskacem polovinu tema… 🙁 zao mi je sto ovu tek sada vidim 🙁
    Molim te Beco pojasni mi kakva pomoc je nashoj Makici potrebna(moze i na pp) i ja zelim da pomognem koliko god mogu.
    U vezi garderobice za bebe i svega ostalog vec sam NikiiLaki zamolila da mi napise pp kada se organizuju humanitarne acije, da ne bih propustila.

ivy
    Član
    ivy

Hajde da Mirche otvori racun da mi pocnemo uplacivati novac,koliko ko moze naravno pa cemo lako novac usmeriti osobama kojima je potreban.
    To je bar jednostavno uraditi i najbrze je. Leto je pa dosta forumasica iz inostranstva dolazi u Srbiju pa mogu dati svoj prilog ako zele. Znaci bitno je da se to sto pre otvori da krenemo.

Beca
    Član
    Beca

Tanja to je samo moja ideja i predpostavka da mozemo nesto za nju da ucinimo.
    Nazalost i moje je vreme ograniceno, ali stvarno je nisam dugo primetila ili se jednostavno mimoilazimo.
    Volela bih ako se loguje da nam se javi ili da je devojke koje kontaktiraju sa njom van foruma, a verujem da ih ima, zamole da nam se javi.
    Svim srcem bih volela uciniti nesto za nju, nasu Makicu.

Ivy, slazem se u potpunosti sa tobom.
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Beca
    Član
    Beca

Sada videh da je makica online, poslala sam joj pp da nam se javi na ovu temu, pa je cekam!

Mirche
    Član
    Mirche

Malo sam se raspitivala kako i sta uciniti.
    Malo je nezgodno to da ja otvorim racun pa posle rasporedjujem kako je kome potrebno. U principu je najbolja varijanta ako mislite da nekome treba pomoc a i ako je neko trazi jer mu je potrebna da se uplati direktno toj osobi (clanu) kome je pomoc potrebna. Moze da bude na diskretan nacin ili javno, kako ko zeli.
    Raspitivala sam se i po drugim, slicnim forumima i u principu tako praktikuju i drugi.
    Rad sa novcem nije posebno zahvalan jer se uvek postave, pre ili kasnije pitanja, koliko, kome je dato, pa zasto i slicno, ja bas i ne bih da se zameram nekome zbog novca, ako me razumete…pogotovo ne mog.
    Sto se ostalih humanitarnih akcija tice one ce sa vremena na vreme biti organizovane od strane clanova foruma i nas samih i bice organizovane uglavnom u stvarcicama potrebnim sa odredjenu ustanovu.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 86 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.