Ova tema sadrži 85 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 86 ukupno)

Srce foruma

• Beca
    Član
    Beca

Ok, Mirche u pravu si.
    Mada verujem da bi sve to bilo korektno, kao sto ce i da bude.
    Nemate pojma kako mi je drago i od srca bih volela da se sve pokrene.Zaista je fascinantno kako to ok funkcionise, citala sam po drugim forumima, pa valjda ce i kod nas!

makica 265

Boze moj,pa ja tek sad otvorih ovu temu kad sam procitala Becinu poruku!I tako sam se isplakala 😥 😥 😥 😥 😥 😥 😥
    Naravno Becika draga da nikad ne bi pomislila nesto lose,naprotiv tako sam se iznenadila kad sam procitala,prijatno naravno!Ne znam sta da kazem….

Sto se tice moje histeroskopije jos nije sigurno da li cu je raditi u BG ili PG.Stupili smo u kontakt sa jednim dr.koji radi to ali jos cemo da vidimo.
    Ne znam kako da vam se zahvalim i sta da vam kazem….Stvarno sto se mene i mog slucaja tice nije potrebno nista,jer i ako budem radila privatno tu operaciju imamo mogucnosti za to,ali hvala ti Becika sto toliko mislis na mene i hvala ti za sve one divne rijeci sto si napisala o meni.Stvarno sam bez teksta ostala,mogu samo reci da sam srecna sto vas imam i sto znam da ste uvjek tu za mene,naravno kao i ja za vas!
    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

kika
    Član
    kika

Malo je nezgodno to da ja otvorim racun pa posle rasporedjujem kako je kome potrebno. U principu je najbolja varijanta ako mislite da nekome treba pomoc a i ako je neko trazi jer mu je potrebna da se uplati direktno toj osobi (clanu) kome je pomoc potrebna.
    E O OVOME SAM JA PISALA.

BECO :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

kika
    Član
    kika

Stvarno sam bez teksta ostala,mogu samo reci da sam srecna sto vas imam i sto znam da ste uvjek tu za mene,naravno kao i ja za vas!

MAKICA JE JEDNA OD NAJDRAGOCENIJIH OSOBA NA OVOM FORUMU :love: :love: :love:

kika
    Član
    kika

NISAM DOVOLJNO :HAG: BECU.
    MORAM JOS JEDNOM :HAG: :HAG: :HAG:

ciciban
    Član
    ciciban

Mogu samo da kazem da je Makica junak foruma i da od srca zelim da joj pomognem,sta god da treba.
    Bila bih zahvalna kada bi neko mi javio broj racuna.
    Makice :-*

tanja.
    Član
    tanja.

Makice ti si jedno srce foruma :-* :-* :-* :-* ljubim te puno!!! Bilo potrebno ili ne da znas da sam tu :HAG: uz tebe.
    Beco andjele i ja moram da te :HAG: :HAG: :HAG: divna si!

makica 265

😳 😳 😳 😳 joj stidim se :> Volim vas puno! :love:

Bambina.
    Član
    Bambina.

makice i beco VI STE SRCE FORUMA!!!!!!

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Beca
    Član
    Beca

Sada se ja rasplakah 😥 😥 😥 😥

Ma samo neka nas povezuju ovakve lepe stvari, imamo divna prijateljstva i poznanstva i verujte da sam tako ponosna sto sam neke divne ljude ovde nasla i u cijim mislima, postupcima, snazi, volji, optimizmu uzivam!!!
    Ukocena sam i kicma me razbija, a Milica u petoj i ne smanjuje 😆 😆 😆
    Upalih samo da vidim sta se desava.
    Drago mi je da je Makica tu i ostaje i borice se…
    Makice hrabro imas nas i tu smo.
    A vi devojke moje drage od srca hvala na zgrljajima, bili su mi preko potrebni u ovoj mojoj muci 😉 😉 😉 😉

Sve vas jako, jako :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: , puno, puno :love: :love: :love: i :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Cvetic
    Član
    Cvetic

Beco svaka cast, nemam reci! Puno postovanje :respekt: :respekt:
    Mikice :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :klanjam: :klanjam:

dragana024

Beco imaš veliko srce :respekt: :respekt: :respekt: :klanjam: :klanjam: :klanjam:
    Makice imaj snage i vere i sve će doći na svoje. Znaš i sama da na forumu ima mnogo onih koji misle na tebe.
    Beco ,Makice :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :-* :-* :-* :-*

Beca
    Član
    Beca

Da, javih se da joj pozelim da sto pre zaboravi svoju temu „kraj…“ na Trudnoci i da se prebaci ovamo da nas izvestava sta i kako radi i kako napreduju pregledi i naravno bilo sta da u svemu tome bude nejasno tu smo!
    Takva bol se nikada u zivotu ne prevazliazi zaista, samo treba nauciti ziveti sa njom.Napred se mora, jer Makice draga, potrudi se i sudbina sigurno ceka da ti ubaci jedno malo andjelce u narucje…

Hajde devojke, ma to je pocetak.
    Ja se nadam da cemo uspeti u ovim akcijama i predlozite slobodno, tu smo…
    :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

mayya
    Član
    mayya

Mozemo li negde poceti sa uplatama ili…?

kika
    Član
    kika

mayya – 11/7/2008 00:43 Mozemo li negde poceti sa uplatama ili…?

STOJIM UZ MAYYU I CEKAM ;]

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 86 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.