Ova tema sadrži 85 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 86 ukupno)

Srce foruma

• Misteri
    Član
    Misteri

Ja tek sada vidjeh ovu temu 😳
    Iščitala sam je od početka ali moram priznati da je prilično konfuzna. Tu sam ako nekome treba pomoć, i to ne samo riječima, samo trebam znati kako konkretno mogu da pomognem. Ako neko ima neki konstruktivan prijedlog ja sam za.

Makice :HAG:

Ella
    Član
    Ella

Takodje sam tu i ja sam za da se pomogne koliko ko moze. Cucu se sa Mirche da znam konkretno o cemu se radi, sta i kako. Najbolje bi bilo kad dodjem dole da vidim sa Mirche kako mogu pomoci.

makica 265

[QUOTE]Beca – 10/7/2008 23:02

Da, javih se da joj pozelim da sto pre zaboravi svoju temu „kraj…“ na Trudnoci i da se prebaci ovamo da nas izvestava sta i kako radi i kako napreduju pregledi i naravno bilo sta da u svemu tome bude nejasno tu smo!
    Takva bol se nikada u zivotu ne prevazliazi zaista, samo treba nauciti ziveti sa njom.Napred se mora, jer Makice draga, potrudi se i sudbina sigurno ceka da ti ubaci jedno malo andjelce u narucje…

Kao sto kazes Beco,treba se nauciti zivjeti sa njom.Bas jako,jako boli.A iz sopstvene koze se ne moze iskociti.
    Vjerujem da ce biti tako kako kazes,cvrsto vjerujem u to! :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Beca
    Član
    Beca

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Lejni
    Član
    Lejni

I JA SAM TU ZA SVE STO TREBA. MOZE RACUNATI I NA NAS.

Oblak_u_bikiniju

Joj, sramote moje, tek sda vidim temu!
    Sjajno je! Makice, svi cijelim svojim srcem navijamo za tebe! Imamo li sanse da se organizujemo i uplatimo neki novac. Ako Makica misli da joj ne treba za intervenciju, a mislim da ne moze da smeta, uvijek im se moze naci svrha. Te operacije nikad ne kostaju „samo“ onoliko koliko pise, jer nisu uracunati dodatni troskovi.

Cure svaka cast! Tu sam, samo javite kojim sistemom radimo 🙂 Poljubac za sve vas!

Zhunga
    Član
    Zhunga

Makice draga uz tebe sam od pocetka,ako bila sta treba tu sam samo da se dogovorimo

bilja74
    Član
    bilja74

Mislim da svrha ovog foruma i jesta da pomazemo jedna drugoj sto recima ,sto delima,zato samo napred,dajte konkretne predloge ,pa da krenemo u njihovu realizaciju.

jelena2007

Kad god nesto treba…tu sam!!!! Pratim ovu temu…i cekam da krenemo sa realizacijom.
    Mislim da kada smo svi slozni oko jedne ideje, da ce se sve lako pretvoriti u delo.
    Volim ovaj forum…toliko kvalitetnih ljudi na njemu…pozdrav svima :caos:

Oblak_u_bikiniju

Evo, posto ste predlozili da pomognemo Makici, treba da je kontaktiramo i vidimo da li ima otvoren racun za uplate iz inostranstva (zbog zenica iz Srbije kojih je najvise i onih iz „pravog“ inostranstva). Potom treba da vidimo kolika je suma potrebna za samu intervenciju (to ce nam reci Makica), potom prevoz do Bgd-a (ako se tamo obavlja), smjestaj (ako treba duze da boravi tamo, a nema neku familiju u Bg-u). Za nas ovoliko na forumu to uopste nije veliki novac i mislim da bismo mnogo pomogle sa najmanjom sumom – 200dinara, 5 eura, koliko god.

Makicin zadatak ce biti da prati kako teku stvari na racunu (zato treba da nadje banku koja ce joj rado dati ove podatke i tlefonski, da ne mora svako malo ici tamo i stajati u redu) i da nam javi kada smo skupili sumu koja je potrebna. Tada Makica moze i sama da odvaja neku stednju na taj racun i ima ozbiljnu ustedjevinu za intervenciju.

Kada to obavimo, mozemo se dalje organizovati. Ja ne mogu doci na neku humanitarnu zabavu, ali mogu uplatiti novac recio nekoj od vas, pa da vi kupite tortu, paket pelena, neku igracku, skolski pribor i sl. za djecicu kojoj sakupljamo poklone, recimo.

Dakle, kolike su nam sanse da ovo ostvarimo? Za pocetak, ovo za Makicu…

Beca
    Član
    Beca

Podrzavam te apsolutno dragi Oblace 😉
    Ja stizem za par nedelja u Srbiju i hajde da do tada bude nesto izvesno.
    Kontaktiraj Makicu, ako si sa njom u kontaktu, pa neka nam se javi.

:HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

makica 265

Drage moje ne mogu da vam opisem odusevljenje kad vidim koliko ne samo da mislite na mene nego kolko vam je stalo da mi na bilo koji nacin pomognete.Mene to odusevljava vise nego bilo sta drugo.Stvarno za sada nema potrebe za novcem jer idemo sjutra za Pg i tamo cu da vidim kako i sta a ako mi se ne svidi onda pravac Bg.Ne brinite se ,sredicu ja sve ovo pa vam se onda vracam punom parom!!! :> :> :>

Oblacicu :-* :-* :-* :-* :-* :-*
    Beciko :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Iki
    Član
    Iki

Makice zelim ti svu srecu ovog sveta, mislicemo na tebe.

Misteri
    Član
    Misteri

Iki – 28/7/2008 23:06

Makice zelim ti svu srecu ovog sveta, mislicemo na tebe.

:HAG: :HAG: :HAG:

Oblak_u_bikiniju

Makice, nisi nam pisala sta je bilo u Pg!
    Ili jesi u nekoj drugoj temi? Sada cu da prelilstam forum. Ako ti ne budu odgovarali uslovi u Pg, a nadjes ih u Bg, zaista te molim da ne budes smijesna i da nam dopustis da se organizujemo. Ne brini, sledeci put cemo tebe zvati da uplatis novac za nekog drugog, kome vec nadjemo da je potrebno. Veliki poljubac za tebe i znaj da mislimo svi na tebe jako cesto.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 86 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.