Ova tema sadrži 85 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 10 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 86 (od 86 ukupno)

Srce foruma

• Nemanjina mama

Volela bih i ja da učestvujem u svakoj vrsti pomoći,
    zaista bi bilo lepo da se to sa žiro računom reši i da počnemo
    da pomažemo ili ti da sakupljamo novac, da li Makici da li nekom drugom, ne bitno
    bitno je da krenemo sa akcijom!!!

Uvek sam za pomoć i bilo bi mi stvarno puno srce da nekom moja mala skromna pomoć
    puno znači i da nekom iskreno pomognemo!

:-*

makica 265

Bila sam u Pg juce….nego malo mi je tesko da pisem…..sto se tice geneticara sve je dobro proslo,izvadili su nam krv odma za kariotip i meni jos za neku imunologiju.Mada se ne brinem za to jer uzeli smo juce nalaz od bebe.Kod bebe nije nadjeno nista,potpuno zdrava beba ali posteljica nije bila dobra.Pise:radi se o insufijenciji posteljice.Kazu da je to valjda nedovoljna prokrvljenost posteljice ili manjak nekog hormona nemam pojma,dali uopste ima nekog lijeka za to,da li ima neka terapija…A sto sam se jos vise sokirala je ta kad sam u nalazu procitala da je bila djevojcica!Prvo sam mislila da je u pitanju greska ali dr.kaze da je izgledalo kao da je musko jer je taj donji dio bio uvecan ali kad je otvorio kaze da je vidio matericu i jajnike.Tako sam se isplakala kad mi je to rekao……ali kaze da je bebe bila potpuno zdrava…

makica 265

I naravno pisala sam na pogresnoj temi…..

Misteri
    Član
    Misteri

Makice ne mogu ni da zamislim kroz šta si prošla. Nisam vična da riječima opišem koliko mi je žao što ti se sve to desilo ali nada je ono što treba da ti da snagu za dalje. Imaš našu podršku :HAG: :HAG:

Oblak_u_bikiniju

Makice, mila moja, jako mi je zao. Ali dosta je bilo plakanja, vjeruj mi. Proslo je sve, a sada je bitno da se rijesi problem. Ne biraj nacine i molim te, ali najiskrenije, reci nam kako stoje stvari i neka ti nista ne bude prepreka:

Volju imas, to znam! Snage imas, ni u to ne sumnjam! Ni za novac ne treba da pitas kako i sta ces jer cemo planetu okrnuti, samo moras da nam govoris kako stoje stvari. Molim te, nemoj da posustajes jer ja vjerujem u tebe i znam da svemu postoji lijek, ako je neko tako jak kao ti.

Beca
    Član
    Beca

Eh, draga moja, bas je sve tesko, mnogo tesko. 🙁
    Prolazis zaista mnogo teske stvari, mnogo… 🙁
    Mila, ne treba da stanes tu.Organizuj se pa idi u Bg, raspitaj se gde, kako…
    Idi po misljenje jos nekog dobrog dr, a verujem da ih ima.
    Onda ces vec da odlucis sta i kako…

Uglavnom najvaznije je da smo mi ovde i da ti zelimo sve najbolje na ovom svetu.
    :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG:

Beca
    Član
    Beca

Ova vest o zeni koja cevrti put ceka blizance je 😯
    Sta mislite da se i mi organizujemo da im malo pomognemo, pa neka su zivi i zdravi!!!

lukicdags
    Član
    lukicdags

I na mene mozete da racunate u bilo kom smislu i moje bi i srce i dusa bilo puno kada bi uspela nekom da izmamim osmeh sa lica i usadila mu srecu u srce!!Bilo kakva da je akcija u pitanju ja sam tu!! :HAG:

Zhunga
    Član
    Zhunga

Makice stvarno mi je zao za sve sto ti se desilo. Mojoj drugarici se nesto slicno desilo, samo su joj doktori rekli da je imala infarkt posteljice, i nisu znali nista drugo da joj kazu, a bila je negde kraj petog, pocetak sestog meseca.

Ja verujem u tebe i tvoju snagu i sta god da treba tu sam za pomoc.

Puno poljubaca :-* :HAG:

glorija
    Član
    glorija

Makice, puno srece, vere, nade i uspeha ti zelim!

T3
    Član
    T3

lukicdags – 5/8/2008 06:29 I na mene mozete da racunate u bilo kom smislu i moje bi i srce i dusa bilo puno kada bi uspela nekom da izmamim osmeh sa lica i usadila mu srecu u srce!!Bilo kakva da je akcija u pitanju ja sam tu!! :HAG:

potpisujem… :HAG: :HAG:

Gledanje 76 članaka - 76 do 86 (od 86 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.