Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Obaveštenja i Uputstva Sredjivanje, spajanje i premestanje tema

Ova tema sadrži 24 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  _emma 4 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 25 ukupno)

Sredjivanje, spajanje i premestanje tema

• Mirche
    Član
    Mirche

Ovim zelim da vas obavestim da su neke teme sa istom tematikom spojene u vec postojece a neke teme su prebacene u podforume koji su mozda prikladniji. Moderatori i administratori pokusavaju da srede forum, da bude pregledniji a time i laksi za pretrazivanje.
    Molim vas da pre nego sto otvorite novu temu proverite da li slicna vec postoji putem pretrazivaca po kljucnim recima
    http://forum.roditeljportal.com/search/query.asp?collapsethreads=1
    Takodje vas molim da kada otvarate nove teme pokusate jasno da definisete naslov kako bi se znalo o cemu se u toj temi pise.
    I naravno, ako naidjete na temu kojoj nije mesto na nekom podforumu sa opcijom „Upozori“ obavestite administratore i moderatore kako bi mogli da prebace temu u odgovarajuci podforum.

Hvala na strpljenju i razumevanju!

Bambina.
    Član
    Bambina.

Molim vas da nestavljate vase pitanje kao naslov teme, vec izdvojite kljucnu rec koja ce predstavljati naslov.

PRIMER:

UMESTO

„Do kog meseca ste sterilisale flasice?“

TREBA

„Sterilisanje flasica“

Hvala vam!!

Tinka
    Član
    Tinka

Uterali ste mi strah u kosti, ne smem da otvorim novu temu ni za sta :vestica: :andjeo:

Moje pitanje je

Da li mogu da brisem svoje postove, fotke itd, ako mi se prohte :vestica:

ne, stvarno

mima80
    Član
    mima80

Tinka, mozes da obrises svoj post ali samo prvih pola sata. Naravno, kasnije, ako zelis mozes da zamolis moderatora tog podforuma da obrise tvoj post

tijanast
    Član
    tijanast

Videla sam na nekom forumu da postoji neshto kao „prolazna tema“ gde chlanovi koji ne znaju u kom podforumu da postave temu ili nisu sigurni oko naslova ili da li vec postoji slichna, postave tu i onda je moderatori preimenuju i smeste tamo gde pripada, mozda to ne bi bila losha ideja, jer sam primetila da se npr. u poforumu BEBE postavljaju teme npr. Broj pelena, koja mislim da bi trebalo da bude u „bebi oprema i igrachke“, naravno nije to jedini sluchaj, to mi je prvo palo na pamet… Ili je mozda ovo trebalo da napishem u „vasi predlozi“?

Mirche
    Član
    Mirche

Jasno mi je, samo sto bi opet mnogi postavljali u pogresne forume. Ono sto je sada, nadam se mnogo bolje, je to sto ima mnogo vise moderatora i svi forumi su pokriveni a postoji i opcija „Upozori“ pa se mnogo brze moze reagovati cak iako se tema lose postavi, nazove ili ako neko pogresi. Tako da u stvari svi zajedno, aktivno mozemo da ucestvujemo u sredjivanju foruma i premestanju tema.
    Sad, postoje i neke teme koje su na granici, koje mogu i u jedan i u drugi ili cak i treci forum. To je vec neka sloboda moderatora gde temu svrstati uzimajuci u obzir i ono o cemu se pise, problematiku, uzrast deteta…

Ivanela
    Član
    Ivanela

To za pelene i mene je malo zbunilo, prvo sam pocela da pisem o tome na jednoj temi u „bebi opremi“, pa nas je onda neko opomenuo da ima i tema u „bebama“, pa sam onda presla tamo, uglavnom meni se diskutovalo o kvalitetu i broju pelena, pa nisam znala gde je prikladnije.

Magija
    Član
    Magija

Bambina. – 4/2/2008 12:44 Molim vas da nestavljate vase pitanje kao naslov teme, vec izdvojite kljucnu rec koja ce predstavljati naslov. PRIMER: UMESTO "Do kog meseca ste sterilisale flasice?" TREBA "Sterilisanje flasica" Hvala vam!!

:bravo: :bravo: :bravo: ipak nisam jedina koja ovako misli!

Draganab
    Član
    Draganab

Zasto je moja tema skinuta sa foruma?

mima80
    Član
    mima80

Na koju temu mislis?

Angel
    Član
    Angel

Moram samo da kazem da ste savrseno organizovali forum, to pripajanje i pretraga kljucnih reci, kao i ono sa nazivima tema-savrseno! Svaka cast! :bravo: :bravo: :bravo:

zogo
    Član
    zogo

Draganab verovatno mislis na temu koju si postavila o hormonima za vantelesnu oplodnju a kako tema vantelesna oplodnja postoji nema potrebe za dupliranjem i otvaranjem iste.Tamo mozes postaviti pitanje i procitati iskustva.Tema se nalazi u delu Neplodnost i pokusaji :caos:

lillyblue
    Član
    lillyblue

ja bih molila ako je moguce da se tema Vuk the Duke of Lillyblue, ponovo vrati u podforum Slike nase dece. Nisam imala pojma da postoje zazasticeni forumi i sad neke drage forumashice ne mogu da vide slike.
    Hvala:HAG:

st.maja
    Član
    st.maja

Kako da postavim novu temu? Zanimaju me doktori ginekolozi u Nsu,specijalizovani za lecenje steriliteta!

mima80
    Član
    mima80

Majo, pogledaj na ovoj temi, mozda ces naci informacije koje te interesuju. Srecno! :caos:
    http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=842&start=1

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 25 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.