Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OPŠTE TEME Obaveštenja i Uputstva Sredjivanje, spajanje i premestanje tema

Ova tema sadrži 24 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  _emma 4 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 25 (od 25 ukupno)

Sredjivanje, spajanje i premestanje tema

• vudinerank

Ne mogu da nadjem svoju temu koju sam postavila „Vrtici u Zemunu“.
    Molim vas za odgovor gde se nalazi ili da li je postavljena na neko drugo mesto u okviru foruma?!Ja sam je postavila u okviru dela BEBE od 1 do 3.god.

malena89
    Član
    malena89

A zna li neko da li mogu da promenim naziv teme?

Mirche
    Član
    Mirche

malena89 ne mozes ti ali mogu ja da promenim…poslalji mi temu..

malena89
    Član
    malena89

Mirche hocu da promenim naziv teme Anjica, koja se nalazi u slikama nase dece u Malena89-mamin andjelak Anja

Mirche
    Član
    Mirche

Promenjen naslov teme.
    :caos:

Tanja D.
    Član
    Tanja D.

TEST

sanja-72
    Član
    sanja-72

Izvinjavam se moderatoru što sam novu temu “slikanje zuba“ na podforumu trudnoca poslala 4 puta, sasvim slučajno sam kliknula.Molim vas da obrišete što je suvišno.Hvala

olga75
    Član
    olga75

Molim administratore , posto moderatora nema, da naprave malo reda jer ima puno slicnih tema i tema koje nisu tamo gde bi logicno pripadale .
    Hvala 🙂

gamefifa15

Bro, you are great, and i know a nice web site please check this

_emma
    Član
    _emma

For those who need to have this game but didn’t have significantly alternative aluminum inside the instruction routine,this website wow gold can assist you to quite a lot and you could absolutely completely comply with thier tweets or youtube . com or fb or myspace for far less expensive or marketing and advertising software application laptop or computer method tip, just succeeding 7 days searching for, i really do really feel it’s the very first carrying out workday a few hours to assist you know that site the web website is for Incredible playsers. That’s your best choice if you are looking for cheap and safe WOW gold!

Gledanje 16 članaka - 16 do 25 (od 25 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.