Ova tema sadrži 14 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Mirche 9 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 15 ukupno)

Sta je sada pa ovo

• Dandzi
    Član
    Dandzi

Da li samo ja imam problem sa razvucenim forumom pa ne mogu ceo tekst da procitam,a sto kucam duzi post to se stranica pomera kao na starim pisacim masinama :strikam:

Hajte molim vas restite ovo,mnogo nam se proruzneo forum 😳

😕

T3
    Član
    T3

nemas samo ti ovakav problem,to se desava i meni i verovatno svima ostalima..
    i mene to uzasno nervira ,a sve je zbog ovih glupavih reklama prvo pampers,pa sad duracel..stvarno nemam volje ni citati ni kuckati ko nekad zbog toga..
    ako se ikako to moze resiti i srediti daj reagujte..

stvarno bode oci,a i trenira zivce.. :galamdzija:

T3
    Član
    T3

nasla sam sama resenje..stani na reklamu pa desni klik na misu pa block image i ciribu,ciriba nema je vise..
    forum se za tren oka vraca na staro..
    probaj…

T3
    Član
    T3

Ja recimo kad udjem na forum i kuckam sa moba,nemam reklamu niti bilo kakvih problema sa razvlacenjem.

Coka78
    Član
    Coka78

Aaaaaaaa! T3, ja blokirala, ali sad je sve isto samo sto je tamo gde je bila reklama sve crno 🙁

lillyblue
    Član
    lillyblue

I meni stoji isti prostor samo crno.

T3
    Član
    T3

meni je i dalje razvucen,crn tj braon deo ali manje i bolje nego sa celokupnom reklamom i ko sto je bilo..
    jedino resenje je da cekamo da joj istekne termin reklamiranja,al tad ce doci neka druga..
    ima li kraja opvome ili se ove reklame ako se ne mogu ukoniti bar nekako suziti da forum moze biti pregledniji i normalno se citati i pratiti?

Zhunga
    Član
    Zhunga

Uh, da, bas ova reklama strasno smara! :galamdzija: Ove zeceve jos nekako podnesem ali kad se posle njih jos ucrni sve okolo…!!!

Natasa
    Član
    Natasa

Ja hocu da pitam- Zasto mi ne radi brojac poruka, npr vec treca poruka mi je pod brojem 657?

Natasa
    Član
    Natasa

Zbog cega NEMAM PAVA ZA PRIKAZ podforuma-ostalo?

olga75
    Član
    olga75

I mene zanima zasto nemam pravo na prikaz podforuma ostalo ?

Angel
    Član
    Angel

Isto pitanje.

Angel
    Član
    Angel

Isto pitanje.

Praslin
    Član
    Praslin

I mene to interesuje…

Mirche
    Član
    Mirche

Trebalo bi da je sada u redu…svakog utorka se azurira spisak korisnika za zasticene forume i izgleda da je proslog nesto zakazalo…danas je azurirano kako treba da bude.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 15 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.