Ova tema sadrži 832 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  alhemicarka 7 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 826 članaka - 826 do 833 (od 833 ukupno)

Sta jedu vase bebe?

• dunja26
    Član
    dunja26

Micka nisam znala da stefi zeza sa hranom, nadam se da ce poceti bolje da jede i da ce biti jos puno uspesnih ruckova!!

Moja smizla jede sve, nece npr grasak zbog ljuske i slicne stvari a ostalo tamani i ceo dan vice njam njam ali ne dam joj da stalno nesto jede, ima svoja 4 obroka, dorucak, voce, rucak i vecera. Za dorucak joj najcesce namazem nesto na hleb, voce obozava, danas je pojela dve jabuke, rucak jede sto i mi a za veceru griz ili npr kao neki dan pitu od sira, zavisi kako koji dan i sta sam spremila

Micka&Nidza

Njami hvala…. poceo je da jede. vec treci dan ima dobar dorucak, rucak i laganiju veceru… izghleda da je pikovit poceo da deluje na apetit!!! a mozda je i njemu konacno doslo…. Kod dr idemo sutra u Obrenovac. Privatnik. Slobodanka Vukosavljevic, sestra mi je nju preporucila…. nadam se da je dobra… ako ne budem zadovoljna idem dalje. verovatno u Tirsovu kod Cice paripovic….

Dunja, zezao je nevidjeno…. mesec dana je ziveo na mleku i vazduhu…. za uzinu je pio vodu!!!! poludela sam bila, majke mi… po ceo dan je bio nervozan placljiv… ponudim ga on okrece glavu, pljuje….
    Sad nam jutro krene sa kasicicom pikovita i doruckom… mleko preko dana da se uspava i uvece… nekad nocu ali to znam da mora jos uvek….. probala sam umesto mleka sok ili vodu- nece…. toplo mleko ga smiri i uspava ponovo…. i sofija je pila mleko nocu do drugog rodjendana….

Sladjo krenulo je …. malisa jede!!!!!!!!!!!!!!!!!! :klanjam: :klanjam:!!!!!!!!!!!!!!

dunja26
    Član
    dunja26

mozda su ga i zubici zezali
    bas mi je drago da opet lepo jede!

sladjanam
    Član
    sladjanam

Micka, baš mi je drago da se sredio klinja 🙂 Ljubi ga :-* :-* :-* :-* :hag: :hag: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Micka&Nidza

Hvala Dunja i Sladjo!!! :HAG: :HAG: :HAG:!!!!!!!!!!!!!

Micka&Nidza

Samo da prijavim da deckic i dalje super jede!!!!!!!!!!!! (da kucnem u drvo….kuc,kuc…)

dunja26
    Član
    dunja26

Micka&Nidza;763032 wrote: Samo da prijavim da deckic i dalje super jede!!!!!!!!!!!! (da kucnem u drvo….kuc,kuc…)

:bravo: :bravo: :bravo:

alhemicarka

Mame, da li ste bebama davale zecetinu? Citam da se ona preporucuje jos na pocetku uvodjenja mesa, jer je laka za varenje. Upravo sam izvadila svekinu zecetinu iz zamrzvaca. Spremacu je nama, pa ne znam da li da dam i bebcu :hmm: . Problem je i sto stoji nekoliko meseci u zamrzivacu.
    Ponestalo nam je domacih batacica i sad moramo preci na kupovne, koji su puni hormona i aditiva, ugavnom. Gde vi kupujete meso? Pretposatvljam da je u hipermaketima najlosije. Citala sam iskustvo mame cijoj bebi su se malo uvecale grudi od hormona iz tog mesa 😯 i mesar joj je rekao da toga ima u svom mesu, osim u zectini.

Gledanje 826 članaka - 826 do 833 (od 833 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.