Ova tema sadrži 2,680 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iva&Lule 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,681 ukupno)

Sta kuvate danas? 2. deo

• Mirche
    Član
    Mirche

Vidim da ste trezili da se otvori nova tema zbog zaista velikog broja stranica. Svaka cast na svim punim tanjirima!
    Hajde ovde jos bolje i lepse recepte, ako je to moguce.
    Na zalost, ja cu samo da vas citam i kupim ideje…obicno mi jela ne ispadnu reprezentativan za slikanje, mada, ko zna…

Iva_A.A.A.

Hvala mirche na novoj temi,ona je bas bila usporila…

Ja danas spremala kus-kus sa paprikom i maslinama,ribu pecenu u foliji i heljdine rezance sa orasima i secerom

eniqma
    Član
    eniqma

Kod nas ce danas biti prebranac i kobasice, ako uspem postavicu slike kasnije, photobucket ih bas dugo ucitava pa me to nervira! Ako neka od vas postavlja slike na neki drugi nacin, objasnite mi, please!!!

lalaigedza

Kao prvo da vas pohvalim-ODLICNE STE DOMACICE!!!!
    Ja jos ne stignem da prelistam ono staro vi ste vec dodale novo !!!!! :respekt: :respekt: :respekt:

Drugo-zelela bih da pitam Ivanu-Lukinu mamu koji zelatin koristi za posne kolace?

Ili neka druga da mi odgovori ako nije problem,posto ja nailazim samo na zelatin „svinjskog“ porekla.

Da li ne postoji drugi ili moram da trazim pod drugim imenom?

makica 265

Ja sinoc pravila baklavu,posnu naravno.Posluzite se super je! :>

Photobucket

Wish
    Član
    Wish

Ivo svidja mi se tvoj rucak a i tvoj tanjir 😉 Makice moze jedna baklava??
    Mi smo imali za rucak corbu od juce koktel racice koje sam ispohovala(vise mi se tako svidjaju),filete soma,fishfingerse,varivo od spanaca i od sargarepe i kao salata svezi ananas…ko ne voli te slatko- slane kombinacije dobar je za varenje posle rucka .

[img=http://img211.imageshack.us/img211/9188/slika110lg5.jpg]
    [img=http://img211.imageshack.us/img211/slika110lg5.jpg/1/w480.png]

I kao desert palacinke sa topljenom cokoladom

[img=http://img110.imageshack.us/img110/6453/slika111gs5.jpg]
    [img=http://img110.imageshack.us/img110/slika111gs5.jpg/1/w480.png]

ceca-ns
    Član
    ceca-ns

opaaaa vidi ti sta sve ima na ovom tanjiru…..Wish komsinice moja….sve volem i sve mi se svidja….kako uvek potrefis sta ja volem,najvise spanac i filete soma…
    a i enigma je pogodila,prebranac i kobasica…. uhhhhh

Iva_A.A.A.

Kod mene danas pita sa kupusom,kuglof kolac sa cokoladom

makica 265

Wish jesu li to posne palacinke?

mi danas imali posni pasulj,pastrmku i salatu od kukuruza i pasulja,trebala je u salatu da ide i tunjevina ali mm je greskom kupio sardine :>

Photobucket

Photobucket

Photobucket

lalaigedza

E zenske nasla sam sama juce „posan“zelatin. Za bruku i sramotu to sam ucila u skoli ali sam zaboravila. Tako da ako trazite isti -Agar Agar zelatin je zamena za onaj obicni „mrsni“. Za pravlenje zelea sa vocem ili povrcem je odlican e samo jos da ga probam jos u kolacima.

Wish
    Član
    Wish

Jesu Makice ,ali sam u varivo morala dodati mleko,ne postimo ..ali ne bi bilo lose ..mi se pridrzavamo samo za Bozic…Danas sam pravila pilecu supu,pitu a kupusom i sad cu da pravim poslasticu Somloi Galus.Mozda slikam kad zavrsim.

ceca-ns
    Član
    ceca-ns

SLIKAJ WISH,ali i posalji koju poslasticu postom (nemam pojma sta ti je to),pa lepo ti delo na videlo 🙂 …… ja cekaaaaam…..

Wish
    Član
    Wish

Hocu Ceco samo da napravim .. Madjarska poslastica ,to ti je nesto sve zajedno umesano tj.redjano red piskote iskidane na kockice potopljene sa rumom i narandzinom korom i mlekom suvim grozdjem i lesnicima preko toga ide zuti krem, pa topljena cokolada za kuvanje i preko toga red slatke pavlake.

Tanja&Katia

Devojke, kakvih sve poslastica ima…prste da polizes :bravo:

Mi veceras imamo neko drustvance pa sam spremila pizza rolat

kikica
    Član
    kikica

Tanja ovaj pizza rolat je fenomenalan, hajde recept molim 🙂
    Makice pastrmka je extra. Ja obozavam ribu….sto znaci da bih rado i do drage Wish 🙂
    Ivo kuglof kolac je perfektan, moram da kupim taj kalup, bas lepo izgleda.

Ja juce nisam imala vremena pa sam isprzila mesce sa paprikom

A jutros za dorucak makarone sa sirom

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 2,681 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.