Ova tema sadrži 2,680 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iva&Lule 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 2,671 članaka - 2,671 do 2,681 (od 2,681 ukupno)

Sta kuvate danas? 2. deo

• MilicaCale

UPOMOC!!! ne mogu da nadjem orahe nigde. A, cak i da ih nadjem, bice uzegli. Razmisljala sam o tome da pravim vasinu tortu sa pecenim lesnikom, koga ima. Verujem da moze da bude ukusno, posto obozavam kombinaciju pomorandze-lesnik. Sta mislite, da li bi smela da rizikujem?

chencha
    Član
    chencha

Milice, kakva je to salata sa makaronama i kikirikijem? Inace, ja u bele pihtije, umesto persuna, stavljam mirodjiju i bas ima da neku super aromu, lepo se slaze sa ukusom jogurta.

MilicaCale

chenga, jos nisam uzela recept. Jela i bilo je super. Ne secam se vise sta je islo jos. Kisele paprike, sunka i ko zna sta jos.
    mislim da u bele pihtije necu da stavljam zacine, da bude sto slicnije ruskoj salati (da ne bi pravila i nju)

chencha
    Član
    chencha

Napisi recept kad ga dobijes, super zvuci. Ako pihtije razlivas u modle – onda su super sa graskom, ali ako ih razlivas u neku posudu pa posle seces, nezgodno bude jer se mrve na mestima gde je grasak, pa izgledaju neuredno.

MilicaCale

rizikovacu 🙂 vec sam kupila povrce, mesavinu. Idu u dugacke modle, morace da se sece.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Milice,nemoj da zaboravis da slikas torte i ostale djakonije sto pripremas za rodjendan 🙂

Ja ovih dana slabo kuvan tj od ponedeljka,dete u skolicu,muz posle 10 dana odmora poceo da radi,tako da ja jedem zelenis i grickam povrce 😉

MilicaCale

toliko je bilo posla, da sam zaboravila da slikam djakonije. Ostalo je jos nesto za danas, pa, ako uspem da postavim na vreme, slikacu, ako ne, moracete da mi verujete na rec da je sve bilo ukusno 😉

Dorothy
    Član
    Dorothy

Evo malo priloga i od mene, nista narocito sve brzinski i prolecno, ali cisto da se malo zasareni i da me ne zaboravite ;-)))
    Boranija, jos u serpi ali boje su extra

Prolecni mix

Salata

Piletina i rizoto sa povrcem

I… rostilj

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Dorothy :bravo: sve je prelepo 🙂 Ali ja izdvajam boraniju i rostilj mmmmm:)

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Danas pravila Minjine prhke pogacice sa vlascem :)Samo sto sam ja stavila puno vlasca:)))

[IMG=http://img651.imageshack.us/img651/5097/photo2129.jpg][/IMG]

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Danas pravila Minjine prhke pogacice sa vlascem(samo sto sam ja stavila puno vlasca)

Gledanje 2,671 članaka - 2,671 do 2,681 (od 2,681 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.