Ova tema sadrži 2,680 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iva&Lule 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 2,681 ukupno)

Sta kuvate danas? 2. deo

• Wish
    Član

ceca-ns
    Član
    ceca-ns

vidi se Wish…mmm to mora biti nesto fino…ja bi pre to probala nego gledala al dobro ;] ima dana…super je i verujem da je ukusno….

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Mirche, hvala za novu temu,sad ce biti bolje,brze i preglednije 😉
    Ivo i kod tebe se uvek dobro jede mljac,mljac :-*
    Makice,kako ti umes lepo ribu da spremis,evo me odmah dolazim kod tebe:-*
    Wish,super ti je zadnj dezert mmmm
    Tanja,brzo recept na videlo za pizza rolat :bravo:
    Kikice,makarone sa sirom mmm ja bas volim da ih jedem 🙂
    Ja sam juce imala socivo sa lukom i sargarepom,zelenu salatu i curetinu.
    Danas ,corbicu od povrca,peceno pile,i salata paradajiz,krastavac i luk.Nisam slikala jer sam to vec postavljala 🙂

kikica
    Član
    kikica

Danas za ruckic krompirici i piletina sa zacinima pecena u kesi. Bas mi se svidja jer je socnija.

Malo pre sam zavrsila krempitu pa postavljam sliku sutra 🙂

leptiric
    Član
    leptiric

svidja mi se pizza rolat- Tanja-Katia
    Wish i tvoj dezert.

Dorothy
    Član
    Dorothy

:bravo: :bravo: :bravo:i za novu temu i za sva nova kuvanja!!!

Ivo, kako praviš kus-kus sa paprikom i maslinama, obavezno piši, mora da je extra! :bravo:

Evo naših ručkova, potpuno običnih ali da vidite da ne zabušavam 😉

Pasulj (prošle nedelje, dva dana)

U subotu gulaš sa testom

phoenix
    Član
    phoenix

Evo i ja konacno da doprinesem. Sinoc je bila vecera – snadji se, pa sam skupila sve sto sam imala u kuci i napravila crne rezance sa brokolijem, malo crvene paprike, i zalila jajima i sirom i zapekla u rerni. Slovacki kulen je bio dekoracija ali se ispostavilo da je odlican zbog ukusa 🙂

Iva_A.A.A.

Dorothy evo recepta za kus-kus
    200g kus-kusa,1/4solje maslinovog ulja,sok od limuna,beli biber i cni,masline,persun,beli i crni luk,bosiljak,paprike
    Isprziti paprike na malo ulja i dodati luk i sve zacine.U serpu staviti 3 solje vode da prokljuca pa dodati kus-kus i so i kuvati 5 minuta.pa promestati sa paprikama i zacinima.U manjoj posudi pomestati maslinovo ulje i limun pa sipati preko kus-kusa i paprika.Preko toga naseci nekoliko maslina…ukus je fantastican

Dorothy
    Član
    Dorothy

Ivo hvala ti, ali mi još reci i gde kupiš kus-kus?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

lalaigedza – 6/12/2008 12:20

Kao prvo da vas pohvalim-ODLICNE STE DOMACICE!!!!
    Ja jos ne stignem da prelistam ono staro vi ste vec dodale novo !!!!! :respekt: :respekt: :respekt:

Drugo-zelela bih da pitam Ivanu-Lukinu mamu koji zelatin koristi za posne kolace?

Ili neka druga da mi odgovori ako nije problem,posto ja nailazim samo na zelatin „svinjskog“ porekla.

Da li ne postoji drugi ili moram da trazim pod drugim imenom?

Lalo iskreno ne znam,ja dok sam kod mojih bila kad smo ja is estra spremale posne kolace za slavu nismo koristile zelatin,uvek keks,smokve,orah,ebademe,lesnike,crnu cokladu nesto se iskreno ne secam stvarno to je bilo pre 5 godina…

A ovde uopste ne koristim zelatin 🙂

Dorothy
    Član
    Dorothy

Ivana, ovo izgleda SAVRŠENO!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Kikice:bravo: Dorothy pasulj mmm :bravo: phoneix super su ti makaronice :btravo:

Vidim ja ova kuhinja ce biti bolja od predhodne 😉

Kod mene danas debele spagete sa crnim i belim lukom,brokolijem,sargarepom,paprikom,tikvicama i malo orugana i bosiljka.Ko posti evo idealnog jela samo da je testenina bez jaja 😉

Tinna
    Član
    Tinna

Ivana, stizem!!! Obozavam testenine, a jos kad se ukrase charry paradazicima mmm predivno izgleda.
    Ja sam svasta pravila za vikend, ali nazalost sveki mi je bila tu pa ne nadjoh trenutak da slikam, jer bi bilo 😯 😯 😯 :batina: :kadtedovatim: :doomed: . E, ali zato cu je poslati za Beograd pa kad pocnem da slikam Djenka mi nece biti ravan 😉

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Tinna izvoli kod mene :HAG:

Gde su ostale kuvarice Stancha,Elli je opravdano :),Sakicar,Nemenjina mama?

Ajde devojke da ukrasimo nasu kuhiju 🙂

Nemanjina mama

OOO, Ivana ovo izgleda prelepo
    i ja obožavam testeninu, na sve načine! :bravo:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 2,681 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.