Ova tema sadrži 2,680 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Iva&Lule 8 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,681 ukupno)

Sta kuvate danas? 2. deo

• Maja-belgija

ivanaaaa :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: za testenine izgledaju supeeerrrr

rainbow
    Član
    rainbow

Evo za one koji su pitali (kao i ja) za recept za pica rolat (ne onaj klasicni):

Pica rolat od Kraljice Stanche! :-*

"Potrebno je:P pakovanje gotovih kora za pitu,300gr sira,3 kom jaja,300gr sunke,ulje,origano i kecap.Susam za posipanje. Priprema:Prebrojati kore za pitu pa pakovanje podelite na pola(tako da dobijete dva rolata).U dubljoj posudi izmesajte sir,jaja,sunku,ulje,kecap i origano pa time filovati kore i redjati jednu preko druge,zadnju koru ne treba filovati,i uviti u rolat.Tako nepecene ih stavite u zamrzivac da se stegnu,da bi bili laksi za secenje.Izvaditi ih otprilike pola sata pre pripreme da se malo otpuste i seci na kolutove debljine prsta.Redjati u podmazan pleh,jos malo odozgo premazati kecapom,posuti susamom i peci dok ne porumeni.Idealno za iznenadne goste. "

Srcka
    Član
    Srcka

Zene izvrsne ste, ovaj rolat je predobar, ja imam slican recept ali fora je u ovom zamrzavanju jer kada ispeces ceo rolat tesko je seci ga posle a da se ne raspadne.
    Ivana, odlicne su spagete, obozavam ih.
    Wish :bravo:

Nego mame, posto mi je uskoro rodjendan planiram da napravim neku lepu, laganu tortu, znaci bez oraha, lesnika, badema i takvih stvari. Dajte neki recept, moze i na pp. :-*

makica 265

Ivana mljaaaac,stvarno super izgledaju! 😆

Jelena&Teodora

Ja sam danas pravila spagete sa prelivom od mlevenog mesa dinstanog na luku,proprzene slaninice i feta sira uz to smo imali zelenu salatu……..nista specijalno ali brzinski rucak i bilo je ukusno!!!

kikica
    Član
    kikica

Evo i krempite koju sam sinoc pravila.
    Ja sam stavila slag odozgo jer ga obozavam.

eniqma
    Član
    eniqma

Srcka, ne znam da li si cula za kroasan tortu, ona je bas lagana, i nije puno slatka. Samo da nadjem i pisem odmah.

eniqma
    Član
    eniqma

BELA TORTA SA KROASANIMA

Kora: 300gr cele plazme natopiti u mleko i redjati

Fil: 1 litar mleka , 18 kas secera skuvati sa 2 pudinga od vanile i 7 kasika gustina. Ohladiti i dodati umucen margarin 250gr i umucen slag 1 kesica.

Podeliti na dva dela, u jedan dodati 100gr otopljene cokolade.
    Na plazmu namazati zuti fil, pa zatim poredjati dva veca pakovanja kroasana(potapati ih u toplo mleko).
    Rupe popuniti sa umucenom slatkom pavlakom 500gr.
    Preko braon fil.
    Odozgo slag krem od vanile ili cokolade.

Probajte, necete se pokajati!

Iva_A.A.A.

Dorothy – 8/12/2008 14:08

Ivo hvala ti, ali mi još reci i gde kupiš kus-kus?

Ja kupujem u zdravoj hrani a imas ga i u merkatoru

Dorothy
    Član
    Dorothy

Jelena, jako lep ručak :bravo:

Kikice, krempita :sok: :sok: :sok:

Ivo, hvala još jednom :klanjam:

Srcka
    Član
    Srcka

Hvala ti eniqma puno, jel su to oni klasicni kroasani 7 days?

eniqma
    Član
    eniqma

DA, DA! Stavis onaj ukus koje vi najvise volite! Ja stavljam one sa cokoladom.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Jelena super ruckic 😉

Kikice tvoja krempita lici na moju 😉 samo je moja celava nema slaga :ruganje:

Danas kod mene za rucak:

Riba valjana u kukuruznom brasnu:

I korompir salata sa belim lukom i malo skuvanim spanacem :

Wish
    Član
    Wish

Ivana mogu kod tebe na rucak??? Mrzi me da kuvam :> :> :>

kikica
    Član
    kikica

Ivana nadam se da si spremila malo vise jer je predivno pa bih i ja do tebe.
    Joooooooooj da si nam samo malo blize 🙁

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 2,681 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.