Ova tema sadrži 543 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Olga Gromova 5 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 544 ukupno)

Sta kuvate danas? 3. deo

• MilicaCale

mljac, doroti.
    ja ovih meseci zabusavam, kuvam samo kad bas moram.

krissty
    Član
    krissty

Jao obožavam ovu temu, hiljadu ideja sam dobila prateći je, ali sam slabo učestvovala, sad u poslednje vreme intenzivnije kuvam pa ću se aktivirati. Danas imamo rolovanu piletinu od juče, samo ćemo još neki prilog i salatu uz to

Mikac
    Član
    Mikac

Za petak i subotu imali gulas sa makaronima, danas oslic, pomfrit, pileca supica i koh, pojelo se sve. Sem koha ali on i nije nesto za slikanje, vise je za jelo. Dolazi vreme spremanja:) Da ozivimo malo temu

Mikac
    Član
    Mikac

http://www.barelyfitz.com/screencast/html-training/css/positioning/

Evo sta smo smuckali ovih dana, integralne kolacice i kolac s avisnjama koji je planuo za pola sata. Sa ruckom nas je baka pokrila (podvarak), danas cemo spagete bolonjeze.

Mikac
    Član
    Mikac

MilicaCale

mljac.
    ja nemam slike, ali je bilo:
    zapecena boranija i kitnikez pre dva dana
    juce podvarak od slatkog kupusa sa suvim kolenicama i proja sa sirom i spanacem 🙂

šestica
    Član
    šestica

Jel imate neku ideju ili recept šta bi moglo da se sprema u onim kesama za pečenje sem krompira i mesa ?

MilicaCale

bilo koje povrce, ne samo krompir…
    obicno smuckamo ono sto imamo u kuci (krompir, sargarepa, luk, paprika….)
    mozda bi mogla i riba sa zacinima (kao u foliji)

danas: supa sa knedlama, pire od krompira i sargarepe sa mlekom i sojini odresci (przeni mazani zacinom i senfom). Salata od kupusa i sargarepe.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Mikac,bas si vrednica :bravo:

Evo i ja vam se pridruzujem sa kuvarancijama,bicu malo redovnija obecavam ;]
    Nesto sto sam skro pravila je torta od jabuka sa orasima muzu za rodjendan 😉

Uploaded with ImageShack.us

Juce sam svasta nesto spremala za rucak: riblju corbu,ribu,rizoto sa prazilukom i blitvom i kolac sa jabukama i cimetom.
    Danas smo imali bifteke,zelenu salatu sa maslinama, i dinstanu sargarepicu.Napravila sam i obicnu zutu seljacku tortu i dodala one kruzice od cokolade koji su spali na dno pa je ispala super.Slikacu sutra.Za veceru smo imali zapecen karfiol u beshamel sosu i sir odozgo :)))

krissty
    Član
    krissty

Ja sam danas pravila osim redovnog nedeljnog ručka (ovaj put supa, pileće pohovane šnicle, razno povrće, salata) i integralne kiflice, a sinoć sam pravila i kremaste kocke sa kivijem i bananama pa nam je to bio dezert za danas.

Integralne kiflice

Voćna tortica

MilicaCale

kristi, mljac a posebno kolac
    ja juce ponovo vredna, ali bez slika: makarone sa kupusom, salcici (ranije napravljeni i zamrznuti, sad samo ispeceni) i lenja pita.
    vec smisljam aktivnosti za popodne, a bice sigurno humus, krem sir, pogacice sa tikvicama i rucak (cim smislim koji)

krissty
    Član
    krissty

Hvala MilicaCale, mi smo juče jeli musaku sa tikvicama, a danas idemo kod moje mame na ručak posle vrtića pa sam slobodna u kuhinji za danas

MilicaCale

mljac, nismo jeli odavno 🙂

MilicaCale

ja sam juce pravila rucak za danas i hleb. Da ne dangubim, spremila sam i veceru: pogacice sa tikvicama, i namaze: krem sir, humus bez zacina (kako voli moj dragi) i humus sa zacinima. Zato nam je vecera izgledala ovako:

MilicaCale

a danas dijetalan rucak (dosta je bilo krkanja): grasak sa jogurtom (mirodjijom i belim lukom), domaci hleb i salata od kupusa, cvekle, sargarepe i celera sa jabukovim sircetom i maslinovim uljem

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 544 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.