Ova tema sadrži 3,872 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  kikica 8 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,873 ukupno)

Sta kuvate danas

• Irssa
    Član
    Irssa

Sta ste danas kuvale, ja sam pravila pire od spanaca, przila lososa i za dezert napravila sutlijas

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:bravo: :bravo: :bravo: prijo super odusevila si me :bravo: :bravo: :bravo:
    ja sam danas rucala zeleno povrce bareno,boranije,brokoli,sampinjoni,paprika zelena,1 avokado i parce oslica
    za veceru sad kad Luka zaspi spremam spagete bologneze,lepo si otvorila ovu temu taman jedna drugoj da dajemo ideje
    nadam se da ce i druge clanice pisati sta pripremaju i kako
    P.S-dolazim kod tebe na rucak ako nije kasno obozavam spanac i lososa :zvezda:

maja22
    Član
    maja22

ja sam skuvala supu i spremila musaku,pa ko voli nek izvoli.

Irssa
    Član
    Irssa

Zato sam i otvorila temu, zbog ideja 😆 😆 😆

Karli
    Član
    Karli

Ja sam danas kuvala supu (malo piletine malo junetine i puno povrca)
    Pekla krompir u rerni i zelena salata!

Sneki
    Član
    Sneki

Irssa, :respekt: za ovu temu!

magda
    Član
    magda

evo izvolite na supu od povrca, pohovane junece snicle i pire krompir i za dezert sne nokle.
    p.s. super je tema :bravo:

Irssa
    Član
    Irssa

Snenolke…njam, daj racept i sliku 😆 😆 😆

magda
    Član
    magda

evo recepta ali slike nema jer sam ja u australiji pa je rucak odavno prosao i naravno snenokle se pojele.
    tri jaja
    800 ml mleka
    100gr secera
    kesica vanilin secera
    staviti mleko da se kuva sa secerom i vanilin secerom. ( odvojiti 4 kasike secera od priprem 100 gr za mucenje sa zumancima) umutiti dobro belanca i vaditi ih kasikom i stavljati u mleko da se kuvaju. malo ih kuvati 1 kljuc i prevrnuti jer malo narastu. izvaditi ih kada su skuvana resetkastom kasikom i staviti u vecu ciniju iz koje ce se sluziti. umutiti zumanca sa 4 kasike secera i 2 kasike brasna i dodati malo mleka da nebude puno gusto.(mozes to odvojiti od 800ml pre kuvanja). sipati umucena zumanca u vrelo mleko i na tihoj vatri sacekati da se zgusne. sipati mleko tj krem sada preko belanaca i ostaviti u frizideru da se rashladi.
    nadam se da je razumljivo. mozes dodati vise jaja i vise mleka ako hoces vecu kolicinu.

Sneki
    Član
    Sneki

Corbica od povrca, losos, krompirici i salata.

sakicar
    Član
    sakicar

Mi danas za rucak imamo pasulj, zelenu i vitaminsku salatu. Za desert imamo orasnice. 😆 😆

melanija
    Član
    melanija

tema je super, iako je moj danasnji meni naspram vasih , blaga katastrofa 😉
    pohovane snicle,
    gibanica od juce,
    cokolada iz samoposluge.

tacchi
    Član
    tacchi

Bravo :bravo: :bravo: :bravo: za temu…
    Ja danas spremala krompir paprikas,a svekrva za veceru kiflice i oblande

cica-maca
    Član
    cica-maca

Ja danas spremam, sladak kupus, s puno povrca(sargarepa,paradajz, crni luk i nekoliko krompirica) i pilecim mesom.
    Desert, keks torta.

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ova tema je super, bravo Irssa! Danas je petak, posti se, tako da danas spremam posnu hranu.
    Pasulj prebranac i posne sarme. Za dezert nisam nista spremila mada razmisljam da spremim baklave. Ko posti nek izvoli!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 3,873 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.