Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi SLOBODNO VREME Moda i Lepota Sta muskarci prvo zapaze na vama

Ova tema sadrži 47 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lillyblue 7 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 48 ukupno)

Sta muskarci prvo zapaze na vama

• andjelam
    Član
    andjelam

Sta muskarci  prvo zapaze kod vas???

kod mene uglavnom moje lepe oci   a  kod vas?

Sanja_Bg
    Član
    Sanja_Bg

Isto tako i kod mene……
    Moje lepe okice……

Julija SG
    Član
    Julija SG

I kod mene su to oci vecinom.

leptiric
    Član
    leptiric

Nemam pojma
    Kosa,oci,nosic
    gradju celu figuru

mayya
    Član
    mayya

vise nista… 🙁

Ella
    Član
    Ella

noge 🙂

Sanja N
    Član
    Sanja N

Plave oci i guzu 😆 Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna…a sada sam se vec ugojila i imam stomacic 🙁

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Sanja N – 6/10/2007 13:31

Plave oci i guzu 😆 Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna…a sada sam se vec ugojila i imam stomacic 🙁

I kod mene bas kao kod moje drage imenjakinje, samo sto ja imam zelene oci 😆 😆

Sanja N
    Član
    Sanja N

Sanjica__ – 6/10/2007 16:31 [QUOTE]Sanja N – 6/10/2007 13:31 Plave oci i guzu 😆 Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna…a sada sam se vec ugojila i imam stomacic 🙁

I kod mene bas kao kod moje drage imenjakinje, samo sto ja imam zelene oci 😆 :lol:[/QUOTE]

Sanjice,ja obozavam zelene oci!Pozajmi mi ih malo na koriscenje… 😆 😆 😆

Hanan
    Član
    Hanan

Krupne plave oci, i usne.

mima80
    Član
    mima80

mayya – 5/10/2007 23:38

vise nista… 🙁

Mayo, :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi: :batinepoguzi:

Angel
    Član
    Angel

Oci, usne i osmeh a onda sve drugo. Nekako sve ide u paketu 🙂
    Mada sad ne zelim da me primete, lepo mi je ovako bezbrizno i povuceno a i sve sto zelim i sto mi je dovoljno je da me mm primecuje non stop, sto i cini iako sam debela i slatka :love:

Ana81
    Član
    Ana81

Kosa,oci i osmeh!! 😆 😆
    Mada sada sam u nekoj fuj fazi kada mi kosa opada zbog dojenja,oci mi mutne i krvave od ne spavanja!!
    Jedino mi je osmeh na licu !!! 😆

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Sanja N – 6/10/2007 16:51

[QUOTE]Sanjica__ – 6/10/2007 16:31 [QUOTE]Sanja N – 6/10/2007 13:31 Plave oci i guzu 😆 Bar je to zapazio mm,kao i kompletnu figuru jer sam tada bila prilicno zgodna…a sada sam se vec ugojila i imam stomacic 🙁

I kod mene bas kao kod moje drage imenjakinje, samo sto ja imam zelene oci 😆 :lol:[/QUOTE]

Sanjice,ja obozavam zelene oci!Pozajmi mi ih malo na koriscenje… 😆 😆 😆

Rado ti bi ih pozajmila Sanja, a ja obozavam plave. Hajde da se trampimo 😆 😆 😆 😆 😆

Brandza
    Član
    Brandza

Malo glupo pitanje…to vec zavisi od samog muskarca…zar ne? Zavisi ko sta prvo gleda kod devojaka,oni finiji gledaju oci,lice,osmeh,….drugi gledaju "atribute"…nisam nijednog muskarca pitala sta je prvo primetio na meni :OSmileyCentral.com

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 48 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.