Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Vaspitanje Sta ne biste voleli da radi vase dete?

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Vaspitanje

• ummi-emina

nije bitno koliko vremena provodite sa decom,vec je bitnije kako to vreme provodite,tako da nemora da znaci,ako si ceo dan sa detetom,da ce ono biti bolje, vaspitanije i sl.

kalet
    Član
    kalet

Da, u pravu si, bitan je kvalitet a ne kvantitet.

sani-sk
    Član
    sani-sk

potpuno se slazem. Zato treba stalno biti strpliv i pun ideja :bravo:

sakicar
    Član
    sakicar

Vaspitanje je najbitniije. Dete stice od malena, uci i upija kao sundjer. Vremenom se radi samo njegova nadogradnja.
    Na zalost mnogo ljudi nema vremena da posveti paznju detetu u zelji da sto vise zarade i obezbede svojoj porodici normalan zivot (sto je inace normalno, ali situacija nalaze drugacije) i zato ono biva prepusteno samo sebi. Ljudi jednostavno misle da se novcem moze sve resiti, i u toj nekoj jurnjavi se gube, a na zalost grese, jer sve sto se moze kupiti novcem-jeftino je. Bolje drzati zlatnu sredinu i nauciti dete da, pre svega, bude covek. Tesko, ali donosi rezultate.

ZZ
    Član
    ZZ

jedina stvar koju ne bih volela da radi moje dete,je da me laže..

Sanja N
    Član
    Sanja N

zzivanovic – 11/1/2007 6:01 PM

jedina stvar koju ne bih volela da radi moje dete,je da me laže..

Apsolutno se slazem sa tobom.Mnoge stvari mogu da podnesem ali laz nikako. 👿

maja22
    Član
    maja22

da me ne laze i jos dosta toga,plasim se sredina tj.grad drustvo u kome zivimo je jezivo droga se sve vise siri,alkohol…

andjelam
    Član
    andjelam

ja nebi volela da moje dete krade laze ubija itd…

Mada sve zavisi kako vaspitamo dete kakvi su roditelji takva su im i deca,

racic
    Član
    racic

sakicar – 10/1/2007 13:27 Vaspitanje je najbitniije. Dete stice od malena, uci i upija kao sundjer. Vremenom se radi samo njegova nadogradnja. Na zalost mnogo ljudi nema vremena da posveti paznju detetu u zelji da sto vise zarade i obezbede svojoj porodici normalan zivot (sto je inace normalno, ali situacija nalaze drugacije) i zato ono biva prepusteno samo sebi. Ljudi jednostavno misle da se novcem moze sve resiti, i u toj nekoj jurnjavi se gube, a na zalost grese, jer sve sto se moze kupiti novcem-jeftino je. Bolje drzati zlatnu sredinu i nauciti dete da, pre svega, bude covek. Tesko, ali donosi rezultate.

Potpuno se slazem, lepo receno…. :bravo: :bravo: :bravo:

gorana
    Član
    gorana

maja22 – 29/3/2007 01:40

da me ne laze i jos dosta toga,plasim se sredina tj.grad drustvo u kome zivimo je jezivo droga se sve vise siri,alkohol…

Majo to je problem svih nas!Ja takodje imam strah od toga da mi dete jednoga dana ne upadne u lose drustvo.
    Kazu da treba detetu organizovati vreme,odnosno ne dozvoliti da bude besposleno,da ima visak slobodnog vremena i da nezna sta ce od sebe.Dati ga na neki sport od malih nogu.
    Tako bi dete osim skole imalo i obaveze na treningu a samim tim bi tamo i stekao drustvo.
    To naravno nemora da znaci ali vredi pokusati.

A ono sto nebih volela da radi sada u ovom periodu je da psuje,jer mi stvarno nije ni smesno ni simpaticno kada deca psuju.

Guest
    Član
    Guest

Ona je super devojcica i ja sam zadovoljna njenim ponasanjem. Ne bih mogla podneti da mi se dete ruzno izrazava i sluzi lazima, nikako!!!

Gledanje 31 članaka - 31 do 41 (od 41 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.