Ova tema sadrži 62 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  simona78 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 63 ukupno)

Sta ocekujete od frizera

• Olja78
    Član
    Olja78

Drage moje,zanima me sta ocekujete od svog frizera?Sta vam je bitno,pored toga kako radi,da li enterijer,kozmetika sa kojom radi ,kako se ophodi prem vama tj.usluga,ili nesto sasvim drugo….

kaja
    Član
    kaja

Moja frizerka je, pa mogu reći, i moja drugarica. Znamo se dok sam ja još bila osnovna škola, a ona radila na praksi u nekom salonu. Za sve ove godine frizirala me je i u stanu i u salonu i tuđem i u njenom … I kod mene i kod nje kući… I sa skupom farbom i sa jeftinom… I možda sam samo jednom bila nezadovoljna kako je ispalo! Tako da, kad sam pročitala pitanje teme, u stvari sam shvatila da ja uopšte nemam neki kriterijum! Sad je ona pred porođajem, pa sam u malom problemu, ali ne bih je menjala ni za šta! Sačekaću za neke veće eksperimente da se "vrati". 🙂 Ali, kad sam prisiljena da idem u neki drugi salon, to radim samo ako mi treba pranje i feniranje! A tada, jedino što mi je bitno je – da me niko ne zamara glupim, praznim razgovorom!!! Da me pusti da uživam u friziranju, da na miru čitam neki časopis i da se opustim! Uopšte mi ništa nije drugo važno!

racic
    Član
    racic

Bas me zanima sta cete pisati, kad jednom otvorim svoj salon, da znam na sta da obratim paznju, hehe.

Kaja ja bih bila idealan frizer za tebe, volim da se skoncentrisem na posao koji radim, a i nista ne cujem od fena, samo se kao smeskam, i uzasno mi je kad me neko pita sta mislim o tome a ja 😯 😆 A jos zamisli da prica nesto uzasno a ja se smejem.

Meni je vazno da me saslusa sta hocu, a ne ja pocnem da pricam a frizer „da, da razumem“ pa to ispadne nesto deseto.

Lejni
    Član
    Lejni

Evo i mene ovde, moj frizer se zove Nesa, on brine o mojoj kosi vec 8 godina, ne bih ga menjala nizasta na svetu, sto mi je najbitnije to je da se nas dvoje razumemo pogledom, on tacno zna sta ja hocu, kako i nebi kada se druzimo skoro 2xnedeljno vec 8 godina. Radi i nedeljom sto je za mene fantasticno. Nkada nije omanuo sto se moje kose tice, cak i prvi put kada sam usla u salon bilo je oko 21h i on ga je vec zatvarao, pitala sam da li moze brzinski neko feniranje jer sam imala neku proslavu, on je ostavio sve i rekao izvolite sedite, to je kod mene bio ogroman +, jer obicno svi kazu ne radimo vise, sredio me je kao bombonicu i od tada Nesa je meni sve za kosu, kada bih mogla vodila bih ga i na letovanja i zimovanja samnom.

Olja78
    Član
    Olja78

Racic slazem se donekle sa tobom,ja sam inace frizer i zato sam i postavila ovu temu,posto me zanima i sta drugi misle…Imam dosta devojaka i zena koje su ne zadovoljne u smislu recimo konkretno oko skracivanja krajeva,npr.ona kaze 1 cm a frizerka joj skrati 5cm.ja o tome jako vodim racuna i postujem tudje zelje….Moje misljenje je da sam tu da dam predlog i da kazem sta mogu da ocekuju ali mislim i da se uvek nadje neki kompromisi da opet bude onako kako one zele,a da je to ok.

kaja
    Član
    kaja

He, racicu, ja sam ti sad takvog izgleda :kreten: da bi mi trebao BILO kakav frizer!!!! :ruganje:

Mislim da ćete na kraju, šta god se bude pisalo ovde, doći do zaključka da je najbitnije da vaša mušterija ima poverenja u vas i da je nikada ne prevarite! Iako ćete misliti, možda da u nekom trenutku, vaše rešenje bolje od mušterijine želje, "mušterija je uvek u pravu"!! A sve ostalo, kakvog izgleda je salon, da li su svi peškiri iste boje, imate li najnoviju kozmetiku, jel gužva itd. potpuno je nevažno. Samo da je ishod, na kraju, kakav treba.
    Mm ide kod frizerke čiji salon je, prvo predaleko od naše kuće i nikada, ama baš nikada nam nije uz put; drugo napravljen od neke garaže u prizemlju zgrade… Nema ničeg novog, ni skupog od nameštaja, vise stari neki posteri… Kozmetika uobičajena, manje više one pene i šamponi koje većina koristi… Peškiri ofarbani, izbledeli… Ali je uvek puno i uvek se čeka, a svi rado čekaju jer znaju da će izaći lepši nego što su ušli. On kad ode, njega nema po 4 sata! Duže ga frizira nego što je meni ikad trebalo da se napravi frizura! Lickaju ga tamo, paze, peru kosu dva puta! Ma ludnica! Svi kokodaču! :blabla:
    Ja ne idem često, samo kad želim promenu. I biram friz koji mogu ja da održavam. Ali, kad idem, volim da sam sigurna da niko neće experimentisati i da će me saslušati, a ako sam neodlučna da će me dobro posavetovati.
    Al se rapisaaaaah… :caos:

katarina
    Član
    katarina

Da salon bude cist ,da ne dobijem vaske kod frizera,da cuti i radi posao :> :>

Ella
    Član
    Ella

da mi ispuni zelju 😆 Uvek znam tacno sta hocu i necu…:)

Misteri
    Član
    Misteri

Da ne blebeće, da me ne ispituje o mom privatnom životu i da ne čekam po pola sata, sat da bih došla na red.

Nikita
    Član
    Nikita

Jako mi je bitno da imam totalno poverenje u nju, moja frizerka mi je jako dobra prijateljica zna tacno sta zelim, cak iako se nekada desi da dodjem i kazem zelim promenu nemam pojma kakvu ona zna ustvari sta se meni dopada i tako to odradi. E sada znam da se u frizerskim salonima stalno :blabla: :blabla: :blabla: i tu se sve sazna ko, sta i kako :galamdzija: :kadtedovatim: :kreten: e to :anene: :anene: nikako, ona cuje samo fen i vidi samo moju kosu ako ja sedim na stolici, znaci to mi se jako dopada :bravo: . Desilo mi se skoro otvorio se frizerski salon kod mene u kraju i ja morah da se isfeniram nesto na brzinu pa rekoh hajde tu cu, odem ja lepo isfeniram se i ju sto devojka dobro radi 😯 , ali ne razmisljajuci da je to samo feniranje lepo zakazem da se moja deca malo posisaju. Povede ih mm na sisanje vidim ja njih nema, nema,nema… dolaze na kraju i Nikola ulazi zadnji nesto polako da mu ne vidim novu frizuru jaoj ljudi moji da znate vi to 😯 😯 😯 on vise nije bio decak, ja mu godina dana fazoniram friz tipa polularnih fudbalera i odjednom se pojavljuje dete koje lici na cicu maminu princezu, devojka je pokusala da stanji kosu pritom nije imala pojma pa je uzela makaze i udarila neku paz frizuru iz 60 god. :buljavko: 👿 👿 👿 Doslo mi je da je :batinepoguzi: u tom trenutku, nego sta cu otisli kod drugog mm frizera i skratili skroz kratko i tako moj Nikola zbog maminog odusevljenja frizerkom ostao bez frizure koju je godina dana srecno iscekivao. Prema tome drzite svoje frizere sa kojima ste zadovoljni, ne isprobavajte i ne eksperimentisite 😆 E zaboravih da pomenem da ni Laki nije nista bolje prosao nego hajde ne ide u skolu mali je i ide friz odmah na kratko, sta on jos uvek zna malo mu ja stavim pene na kosu ukocim dlake i kazem e bas si frajer a on bude super srecan he, he bas sam kreten….

Uh ala se ja raspisala treba sve ovo procitati :hmm: :hmm: :hmm: :caos: :caos: :caos:

ivy
    Član
    ivy

Moja frizerka vec nekih 7-8 godina je moja dobra drugarica i druzimo se i van njenog salona. Ono sto mi je najbitnije sto imam poverenja u nju i sto me trpi. Opterecena sam svojom kosom i svo vreme dok me radi ja dzangrizam i na kraju uvek budem zadovoljna,bolje ona zna sta hocu nego ja 🙄 .
    Od kako sam se porodila,dolazi uvece posle posla da mi izvlaci pramenove i farba me kod mene u stanu da ne sedim ja u salonu satima. Kad je nazovem uvek ima vremena za mene,vecinom mi ne naplati ili mi naplati 50% cene i manje. Niko u NS nikad nije znao da osisa mm kao ona…Bokija ce takodje ona frizirati,vec jedva ceka…Zena je stvarno za 10! A salon je super, preko celog zida ima ogledalo,sto mi se oduvek svidjalo,osim posle porodjaja kad je docvaravalo moje kg,inace je jako prijatna atmosfera i to mi takodje dosta znaci…ne citam casopise jer imam 100tema sa njom da pricam a gledam da uvek odem kad je sama u salonu.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Da bude vizionar :> , salim se, ono sto ja ne znam, da mu ja kazem sta od prilike hocu, a da on odradi i boju i frizuru prema mom licu i tenu. Jos na takvog nisam naisla 😛

zMayica
    Član
    zMayica

„Da ne blebeće, da me ne ispituje o mom privatnom životu i da ne čekam po pola sata, sat da bih došla na red.“ :bravo:

i da, da zna da proceni sta ce ‘ici’ a sta ne-a da mi ne ide ‘niz dlaku’ po svaku cenu 🙂
    :bravo: za frizzrere sa karakterom i britkim jezikom 🙂

pahuljica
    Član
    pahuljica

Bitno mi je da me saslusa, pomogne ako treba i da mi kosu skrati zaista 2cm.
    Ja sam nepusac, a u jednom salonu je pisalo da je zabranjen ulaz nepusacima!!! 😯

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Od frizera ocekujem cuda,da iz salona izadjem 10 kg laksa i 10 god mladja i jos sa super tenom i jos boljom frizurom. 😆 😆 😆
    Salim se ,neko rece ocekujem vizionara,nekog kome bi rekla sta otprilike zelim a on da mi kaze sta ide uz moje lice i da to uz moju saglasnost odradi.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 63 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.