Ova tema sadrži 62 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  simona78 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 63 ukupno)

Sta ocekujete od frizera

• Arijel5
    Član
    Arijel5

Ovo je bas super tema – jer mi bas treba dobar frizer/kolorista koji ima sto bi rekli talenat tj. zna dobro da proceni na pogled sta bi nekome od frizura ili boja stajalo dobro

Inace dosad kad sam se prepustala procenama frizera, isam bila zadovoljna – prosto tesko je naci nekog ko to ume

Pa ako neko zna "takvog" frizera jel moze da mi ga preporuci – jer sam vec previse puta zeznula kosu losim izborom frizura i boja (prvo sam unistila kosu trajnom, al to nije najgore, nego to sto sam otisla kod frizera sa vec napravljenim katkotrajnim krupnim loknama i rekla da hocu lokne te velicine, a ona mi je stavila najsitnije moguce lokne, a kad sam je pitala sto mi je stavila najsitnije kad sam joj cak i dosla s loknama krupnim na sebi da ne bi bilo zabune koju velicinu hocu, ona mi je rekla da imaju samo najjsitnije viklere, pa sto mi to nije odmah rekla da ne moze da mi napravi krupne, jer imaju samo sitne viklere, nego mi prosto stavila! 😳 – na neki nacin srecom lokne su se za par meseci potpuno ispravile pod tezinom kose, jer je duga gusta i teska ali je nazalost kosa jako ostecena

Posto sam bila razocarana htela sam nekako da bar poboljsam boju, pa sam po prvi put u zivotu odlucila da ofarbam svoju prirodnu i naravno opet zeznula – posto nisam sama mogla da procenim koja bi mi boja stojala, prepustila sam se proceni frizera i ispalo je grozno 😳 nikako mi ne pristaje ta boja

Inace kosa mi je i pre svega ovoga bila ostecena i suva a te sto se ostetila kad sam sve to uradila zato mi trba neko ko zna dobro da proceni

Pa ako neko zna nekog, moze da mi pise privatnu poruku

Mako
    Član
    Mako

Ма ја баш не волим да седим код фризера.
    Очекујем да буде брз.

SInCerITy
    Član
    SInCerITy

Od frizera ocekujem blago receno cudo :ruganje: Ocekujem da ZNA da radi svoj posao, tj da procijeni da li nekoj osobi odredjena frizura odgovara prema obliku lica, boja prema tenu i ocima itd. A povrh svega, ocekujem da kad kazem da hocu BIJELE PRAMENOVE sa podlogom moje PRIRODNE boje kose, to i DOBIJEM, a ne SIVE PRAMENOVE SA ZUTOM PODLOGOM!!!! :kadtedovatim:
    E to se meni upravo desilo. Imala sam predivne goreopisane pramenove, i nakon godinu dana sam otisla kod drugog, cuvenog frizera da ih osvjezim. I dobila sam horor. Danima sam plakala, bilo mi je zao kose, ne moze se ispraviti, i na kraju se osisam na kratki paz i ofarbam u tamno tamno smedju.
    Sad mi je kosa porasla, i polako izvlacim svijetliju nijansu, da bih na jesen ponovo pokusala sa pramenovima.

Okica
    Član
    Okica

Slazem se sa Mako, ja isto ocekujem da bude brz i efikasan a ne da me fenira 3 sata, to mrzim

simona78
    Član
    simona78

Ono sto ocekujem od frizera, to sam i imala kod moje Boby u CG. Prelistavam novine, vidim dobru frizuru ili boju, a Bog je dao – uvijek sam za eksperimente, ponesem sliku njoj i ona sve to uradi IDENTICNO!!! Zato vam je jasno sto ona spada u TOP 5 ljudi koji mi nedostaju otkad sam se preselila :(:(:(

cokoladica

Volim da znam sta da ocekujem 🙂 To je kod mog frizera u Bg i moglo, a ovde…

Ocekujem da poslusa sta kazem, i da ne preteruje u kreativnosti 🙂

Jos trazim dobrog frizera u NL…

pejana
    Član
    pejana

Da ispostuje moje misljenje i moju ideju, da ne smara mnogo sa svojim fenomenalnim zamislima i da DOBRO sredjuje kosu!!! Ne zalim pare za dobrog frizera. Za razliku od nekih, nisam preterano zahtevna, sad sam kod moje frizerke otkrila njenu radnicu, koja me savrseno osisa i sredi. Jako je mlada i covek bi rekao da nema iskustva, a super je!

bebolino
    Član
    bebolino

Ocekujem osmeh i prijatnost (ne volim nadrndane frizerke i neljubazne),zatim kafu (bilo kakvu), razumevanje i brzinu.

Bubilina
    Član
    Bubilina

Na prvom mestu efikasnost, da jednostavno zna svoj posao 😛 ne zalim pare za dobrog frizera nasla sam konacno jednog, decko me razume cak isto isto mislimo po pitanju moje kose i uvek ima savet za odrzavanje kose kojeg se pridrzavam i zadovoljna sam 😛

aneri
    Član
    aneri

Imam frizerku vec deet godina istu,odlicna je ,prati trendove,posecuje sajmove,kupuje casopise,kupuje nove preparate za kosu,zna da preporuci i stil i boju ,odlicna je,uvek imam najmoderniju frizuru ,odlicnu boju ,prezadovoljna sam,stalno mes vi pitaju ko mi sredjuje kosu.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Vec godinu dana idem u jedan salon i shishaju me vrhunski..Salon je ogroman,rade bez zakazivanja ima oko 20 zenskih frizera i oko 15-at muskih..Salon je opremljen vrhunski :sok: Svi rade po istoj licenci,po imenu koji nosi taj salon,do sad su me shishale pet frizerke i svaka me je super oshishala..I volim kad im pokazem da mi skrate 2cm da bude 2 cm,a ne 12 cm 😆 Odlicni su profesionalci,a ljubaznost im je na nivou 😉 Brzi su i stvarno majstori svog zanata 🙂

pahuljica
    Član
    pahuljica

Očekujem sve ovo što je Iva napisala .
    Ima da se načekam! 🙄

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Pahuljice ja sam ovaj salon pronasla pre godinu dana,inace cetiri godine sam trazila tako nesto..Pre me sisao jedan frizer vrlo dobar,ali je otisao u penziju,posle njega sam promenila puno njih,ali nisam bila nesto odusevljena i uvek sam samo trazila skracivanje krajeva,nisam smela dalje da idem.I jednom kada sam se iznervirala nesto otisli u trzni centar gde je inace i idemo svakog vikenda da kupujemo hranu,ali morala sam nesto da uradim sa sobom,snimim taj salon ,posto ne treba zakazivanje tako mi lepo oprali kosu(na sta posebno obracam paznju) osisala me devojka samo tako,izasla sam iz salona bas bas srecna 🙂 I sad na 2-3 meseca idem na skracivanje krajeva i uvek imam nekako druaciju frizuru.Sto se tice farbanja tu samo sebi verujem i obozavam da mesam farbe,dva puta sam se i sama shishala bilo je lepo,ali meni treba da se opustim i uzivam 🙂

pahuljica
    Član
    pahuljica

Iva&Lule – 13/11/2009 22:30

ali meni treba da se opustim i uzivam 🙂

I meni. 😉

gorana
    Član
    gorana

Olja78 – 6/3/2008 05:59

Drage moje,zanima me sta ocekujete od svog frizera?Sta vam je bitno,pored toga kako radi,da li enterijer,kozmetika sa kojom radi ,kako se ophodi prem vama tj.usluga,ili nesto sasvim drugo….

Upravo stigoh od svoje frizerke.Odmah cu da ti odgovorim na pitanje.
    Naravno da mi je najbitnije da od frizera ne izadjem unistena i uplakana.Znaci da zna da radi.
    Ali….moja frizerka je takodje moja prijateljica.Ja sam neko ko nije zahtevan i kada odem kod nje,kazem joj „radi sta hoces“.Obicno feniranje(koje i kuci sama odradim za 10 min),meni kod nje predstavlja zadovoljstvo.Uzivam da caskamo.Uvek idem kod nje da popravim raspolozenje a ne friziru 😆

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 63 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.