Ova tema sadrži 62 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  simona78 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 63 ukupno)

Sta ocekujete od frizera

• Prex
    Član
    Prex

Ja sam uzasno srecna i zahvalna sto sam pronasla moju frizerku…pre nje sam lutala i stalno menjala frizere, nikad nisam bila zadovoljna. Ali od kad sam prvi put otisla kod ove frizerke, ima sad vec vise od 6 godina, ne pada mi na pamet da je menjam, sa njom je od prvog dana proradila „hemija“. Ona jednostavno ima dara, pogleda te i odmah ti kaze sta je realno a sta nije, sta dobro stoji uz tvoj oblik lica, dzabe ja gledam razne casopise i neke super frizure u njima ako moja kosa nece da trpi te frizure jer je isuvise tanka i meka na primer…plus naravno stvarno fenomenalno ume da osisa, kosa posle i ne zahteva feniranje jer je tako dobro osisana da ima zeljenu formu i bez feniranja, samo malo oblikujem krajeve cetkom. Ona mi je jos prvi put kad sam dosla kod nje rekla „pusti mene da ti preporucim sta da uradis s kosom“, i tada su nestale sve moje muke s kosom. Uvek imam super frizuru i svi me pitaju da im preporucim frizera jer se vidi da je dobro osisana kosa.

Nataša 86

Očekujem da uradi ono što joj kažem,mrzim kad joj kažem jedno a ona uradi drugo.Jednom sam odbila platiti šišanje zbog toga.Dobru frizuru ću platiti koliko god da košta ali kada me neko u bukvalnom smislu unakazi tad neću da platim.Ako ne zna onda treba da kaže a ne da se uči na mojoj kosi

kika
    Član
    kika

DA NE MELJE.

DA NE PUSI.

DA NE SISA PREVISE.

DA NE CUPA KOSU IZ KORENA DOK SUSI.

DA ME NE ZADAVI ONIM PREKRIVACEM.

DA MI PRE TOGA NEKO IZMASIRA MOZAK I DA MI SE OD VRELE VODE PRISPAVA.

DA SALON BUDE PROVETREN.

DA MOGU DA UPARKIRAM AUTO BLIZU SALONA DA ME POSLE NE ZABOLI GLAVA DOK TRCIM DO AUTA A DA ME PRODUVA VETAR.

DA SE POSLE NE SISAM TRI MESECA JER JE FRIZER URADILA SVOJ POSAO KAKO TREBA.

Nataša 86

Baš mi se svidja kika kako si to lijepo sročila

da2
    Član
    da2

kika,
    sve sto si rekla aili ja bi dodala

DA NE CEKAM SAT POSLE ZAKAZANOG TERMINA

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Uh,pa neznam sta da kazem.Dok sam isla u skolu imala sam super frizera,vodio me je na takmicenja,bila sam mu model.Nijednom mi kosa nije bila pogorena i ostecena,uvek je bila mekana i sjajna,a sada,dodje mi da se ubijem 🙁

Jedna frizerka me je izblajhala i izgledala sam leponeko vreme,a onda su pocele muke.Nisam znala gde cu sa kosom,plakala sam,ali nisam htelada je ofarbam u tamno,jer nista se tu ne bi puno promenilo.
    Ali svanulo mi je jednom kada sam otisla u Cesku na free shop i tamo videla ogroman frizerski salon.Zena me je stvarno super osisala i sve ono lose je uspela da skine,ostao je samo jedan mali deo koji mora da se osisa.Bila je zgranuta kada je videla moju kosu.Ja moram izrastak da farbam sa 12%,jer mi je kosa crna a farbam je u plavo,ali nije to tako strasno kada se kosa lepo neguje.Samo mi je desna strana bila ostecena i ostalo je mozda jos za 2 cm na toj strani da se skine,ali ne na celoj strani.Cekam da prodje mesec dana,pa odoh u Cesku da to zavrsim.
    Kosa mi je inace gusta i lepa,ali sta moze frizer da uradi to ne moze niko.Ja sam molila moju bivsu frizerku da mi skine onaj blans sa glave,osecala sam kako mi gori kosa,mogla sm da grejem ruke na svojoj glavi.Nije ona kriva,vec ja sto sam to dozvolila.Najgore je bilo sto je morala da mi osisa 13 cm od duzine jer mi je sve ostalo narandzasto i boje nije htela to da prosvetli.E imala sam kosu do krsta,a sada mi je kosa kratka i dodje do ramena,ali nema veze,bitno je da je kosa zdrava.Dzabe duga kosa koja je ostecena.I tako bi ja sve to morala pre ili kasnije da osisam.
    Zene vodite racuna kome dajete da vam sredjuje kosu.

nena08
    Član
    nena08

Dobra tema!
    Imam kovrdžavu kosu – kad me ošiša i ja kažem: ne želim feniranje, samo obično sušenje, ne želim da me ubjeđuje u suprotno (često pupustim i onda jedva čekam da dođem kući i operem kosu, da bih vidjela kakva mi je frizura).
    Inače nisam zahtjevna, ali nekad iz frizerskog salona izađem baš živčana, a očekujem upravo suprotno od toga!!! :uzid:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

zek4pek4,koju si boju kose imala,kada te je frizerka blajhala? Predpostavljam crno,braon?

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Ivo, imala sam crnu boju(farbana),ali se ona mnogo isprala,pa su tu u medjuvremenu radjeni pramenovii da bi prosvetlela bar malo kosu.
    Sada mi kosa izgleda dosta lepse nego pre mesec dana.Svekrva me je videla danas i rekla da mi je boja prelepa i da vise to ne menjam.

Praslin
    Član
    Praslin

Ja imam istu frizerku od svoje 14. godine. skoro 10 godina kako me ona sisa. farba me malo krace. Prezadovoljna sam. Ja joj nikad ne kazem sta zelim,uvek ona sama radi ono sto misli da treba i ja sam uvek zadovoljna krajnjim rezultatom. Boju ne menjam toliko cesto. Ona mi je ujedno i drugarica pa mozda ima neceg i u tome. Tacno zna sta zelim a na kraju krajeva zna i sta mi lepo stoji.

Kolibri
    Član
    Kolibri

Posle danasnjeg iskustva ocekujem – DA ZNA DA SISA!!!! 👿 👿 👿

Leptir
    Član
    Leptir

Posto sam kovrdzava ocekujem da me isfenira na ravno,sto ravnije 😆

To naravno ne uspeva svakom ali nasla sam frizerku koja me odlicna isfenira i idem stalno kod nje.

T3
    Član
    T3

ja sam pre jedno nedelju dve izvukla pramenove htela sam sa blasom samo na moju boju da lepo uhvate i vide se,ali kad je bilo gotovo izgledala sam bas napadno i ko zebra,pa mi je dodala na blans sivi preliv tako da je to sad taman to..insace poznajem je msama je od nininog drugara iz vrtica,nije samo da mi je uzela pare nego me je i savetovala sta i kako mi stoji ili ne stoji,ibacila m,i neki regenerator za ocvrscivanje kose jer mi bas opada posle porodjaja,isfenirala ma izasla sam komplet sredjena i to sve za tricavih 1000 din..kako da ne budem, zadovoljna..prezadovoljna sam,zena je stvarno okm i super radi…sto i sama kaze njen uspeh su zadovoljne musterije i volim kad su svi ne samo frizer u pitanju zaoista takvi..

T3
    Član
    T3

DA ZNA DA SISA…
    e bas to..tj da uradi i osisa me onako kako joj kazem tj kako zelim i hocu..
    sad sam se zainteresovala za ovakvu frizuru pa mopzda je u skorije vreme i probam…

srecna mama

Ocekujem da me osisa onako kako ja zelim, i da mi posveti paznju.IMamm stalnu frizerku,medjutim porodila se pre nekih 6 mesci, i pocela je da radi.Primetila sam kao i mnogi koji se kod nje sisaju da je postalo malo manje organizovana, odnosno ne posvecuje nam punu paznju kao pre.takodje, dok me je sisala jednom prilikom rekla je jao bas sam u zurbi, mali samo sto se nije probudio, i kada sam dosla kuci videla sam da me nije bas najbolje osisala, i da me nije isfenirala kako treba.Malo mi je bilo krivo zbog toga, naravno meni je neprijatno da joj na to skrecem paznju, razumem da ima posla oko bebe, ali mozda nije trebala da toliko obaveza preuzima na sebe, odnosno da ne prima toliko musterija u jednom danu,ili sta vec…E, sad, treba uskoro da se sisam, i dvoumim se da li da idem kod nje,ili kod druge.Sta biste vi radili na mom mestu, mozda ipak da joj naravno na lep nacin skrenem paznju da me malo vise osisa, da mi isfenira jos ovaj kraj , ovde jos malo i tome sl. 🙄

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 63 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.