Ova tema sadrži 62 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  simona78 9 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 61 članka - 61 do 63 (od 63 ukupno)

Sta ocekujete od frizera

• njamiii
    Član
    njamiii

Ma daj joj drugu sansu ukoliko si do sad bila zadovoljna njenim radom, prosto da vidis da li se presabrala i organizovala u medjuvremenu. Uvek mozes da odes kod nekog drugog ako se pokaze da joj je to postao manir. Sve znamo koliko je nazalost tesko naci frizera koji je po meri. Nadgledaj je sve vreme i koriguj ako ti se nesto ucini da nije kako treba, pa vidi kako ce da prodje.

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Ocekujem od frizera da mi sa kosom uvek uradi ono sto JA KAZEM i samo TO. I hvala Bogu posle 8 godina sam nasla dobrog i super frizera koji je zaista fenomenalan i nikada ali zaista nikada nisam bila nezadovoljna. I on je mislim jedini kome bioh mogla da kazem radi sta hoces samo da mi bude lepo i znala bi da ce biti tako. Zaista je super lik a i imamo decicu slicnog uzrasta i uvek imamo o cemu da caskamo
    I sto je najitnije ima strpljenja

simona78
    Član
    simona78

Kakvo pitanje 😯 Pa da odradi posao za koji se skolovao(la), tj. da me osisa onako kako hocu, sta bih drugo mogla da ocekujem?! Ne razumijem pitanje izgleda :neznam:

Gledanje 61 članka - 61 do 63 (od 63 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.