Ova tema sadrži 520 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 5 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 521 ukupno)

Sta ste poslednje kupile sebi?

• Srcka
    Član
    Srcka

A ja sam u sportskom fazonu kupovine, kupila predivne sportske cizme i dugo smekovanu sportsku torbu 😉

simona78
    Član
    simona78

Ski odijelo u koje sam se zaljubila na prvi pogled – bijelo-karamel :love:

katarina
    Član
    katarina

[QUOTE]Ella – 21/10/2009 21:46

cestitam Katarina :bravo: :alkoholicari:  Koje auto si uzela?

Nissan :>

Prex
    Član
    Prex

Ja sam juce KONACNO otisla sebi nesto da kupim jer stvarno vise ne znam sta da obucem za posao, stanem ujutru ispred ormana i place mi se… kupila sam prelepu a jednostavnu haljinu, jedan dzemper/prsluk ne znam kako da objasnim tacno, ima kratke mis rukave, i jedan dzemperic…kako sam samo bila srecna juce 😆 😆 😆 a za to vreme tata je sedeo u igraonici i cuvao Taru :bravo: :love: :-*

Ella
    Član
    Ella

katarina – 21/10/2009 22:48 [QUOTE]Ella – 21/10/2009 21:46

cestitam Katarina :bravo: :alkoholicari: Koje auto si uzela? Nissan :>

kao nas :bravo: :bravo: :bravo: Jel dzip ili neki drugi nissan? Nas je pathfinder, i mnogo smo zadovoljni? Sa njim smo putovali dole. Ajd’ nek vam je sa srecom! 😉

kika
    Član
    kika

AUTO, SUPERRRR !!!!!

JA SAM JUCE NAKUPOVALA SEBI I DRUGARICI LOREALOVU SMINKICU, KARMINE, SENKE , OLOVKE, PA SAM BAS BILA SRECNA….SITNICA, ALI BAS SAM BILA SVA ROZE-LILA-SRECNA.

Dorothy
    Član
    Dorothy

Prex, najbolja je ta varijanta kad tata cuva decu, dok mama ide u shoping 😉 😆

Ja sam kupila sebi jaknu, otprilike bas kakvu sam trazila, pantalone, svecanu majicu (idu slave i praznici 😉 ) i bluzu za posao!!! I radujem se jako :zvezda:

katarina
    Član
    katarina

dzip dzip :> treba da kupim neku haljinu za svadbu i vec brinem da necu nista naci :uzid:

Ella
    Član
    Ella

katarina – 22/10/2009 13:57 dzip dzip :> treba da kupim neku haljinu za svadbu i vec brinem da necu nista naci :uzid:

lazes? Pa onda imamo isti 😆 jel’ pathfinder ili neki drugi? Jes’ dobar, sto jes’ jest! 😉

T3
    Član
    T3

dzip,dzip ocu da mi kupis dzip..hihihi 😆 salim se ja malo katarina..ako je vec tako to je super obnova i jako lepe vesti..cestitam.. :zvezda:

ja sebi nista ali deci po dve komplet trenerke za jesen,dve jaknice isto oanko jesenje za sad ovaj prelazni perood,komplet sal i kapu i jednom i drugom i uskoro krecemo u nabavku cipelica za jesen-zimu kao i jos preostalih stvari za bebca..e toj kupovini se najvise radujem..vise nego da sam ceo butik kupila za sebe… :bravo:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Kupila sam danas jedan dzemperic mnogo mi se svideo 🙂

andrea
    Član
    andrea

Zimsku jaknu, crne pantalone, 3-4 pamucne majice (u Terranova kids-u), Skechers patike bele i crne patike cipele.

pahuljica
    Član
    pahuljica

Dzemper ;]

milica-cica

Juce sam kupila dvoje pantalona- sive i crne, jako mi se svidjaju. Fenomenalan kroj, a i nisu skupe 🙂

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Prex
    Član
    Prex

Juce otisla u Mango da zamenim jednu bluzicu koju sam dobila za rodjendan a koja mi nije odgovarala…i izasla sa drugom bluzicom i jos nekim kariranim pantalonama koje se taaaako dobro slazu sa tom bluzom…hehe nisam odolela 😆 😆 😆

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 521 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.