Ova tema sadrži 520 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 496 članaka - 496 do 510 (od 521 ukupno)

Sta ste poslednje kupile sebi?

• marmit
    Član
    marmit

Danas sam malo švrljala gradom, kupila sam Rang sportsku torbu za šetnju s Vukom (u kojoj uvek moraju biti kojekakve gluposti), a svratila sam u PS-u, i ponovila se jednom majicom na bretele, više za večernje izlaske i jednom tunikom! Imaju najbolje tunike 🙂 !

Iccy
    Član
    Iccy

marmit, ti se vec pripremas za leto :> :bravo:
    Ja sam malo obustavila kupovinu odece, kupili smo par sitnih tehnickih stvari i igracke za J, a mislim da imam dovoljno i odece i obuce, za sad. Ili je to samo zato jer nemam vremena ni da mislim o tome :neznam: Uglavnom, uvek bez problema nadjem odgovarajucu krpicu da obucem… Ma, u stvari ja bih sebi sada najradije kupila jednu kućicu, onda i sve sto uz to ide :>

marmit
    Član
    marmit

O, Iccy, i ja bih kućicu 😳 ! Pa da je polako opremam, sa svim detaljima…

Ja zapravo planiram sutra uveče sa drugaricama izlazak (kao za doček), pa mi je zato trebala neka malo otvorenija i blještavija majica (ova ima šljokice). Nismo dugo izlazile zajedno, pa nam ovo dobro dođe. Inače mi treba neki izduvni ventil, jer sam posle spontanog u autu,

Iccy
    Član
    Iccy

marmit;797192 wrote: O, Iccy, i ja bih kućicu 😳 ! Pa da je polako opremam, sa svim detaljima…

Ja zapravo planiram sutra uveče sa drugaricama izlazak (kao za doček), pa mi je zato trebala neka malo otvorenija i blještavija majica (ova ima šljokice). Nismo dugo izlazile zajedno, pa nam ovo dobro dođe. Inače mi treba neki izduvni ventil, jer sam posle spontanog u autu,

:hag: :hag: :hag: bas mi je zao zbog toga. Meni se prva trudnoca tako zavrsila, ne volim ni da razmisljam o tome.
    Izlazak sa drugaricama ce ti, sigurno, jako prijati, zelim ti lep provod i da sve ruzno brzo zaboravis! :hag:

Mikac
    Član
    Mikac

Marmit, lepa kupovina, a izlazak ce prijati sigurno. Samo napred, glava gore, i uskoro ce sve biti po starom.
    Ja kupila par ves majica u Kotonu, fantasticne su, a kako dojim, tako upropastavam ves, jer curi na sve strane koliko ga god stitila.Ali dobro, mm mi je obecao ozbiljno kupovanje vesa kad prestanem sa dojenjem.

marmit
    Član
    marmit

Bravo Mikac za veš i za tvog mm!

Ja ne polažem baš previše pažnje na veš, imam veće grudi pa mi je teško da nađem odgovarajući grudnjak, kad nađem jedan onda smo takve kupujem, ali volim da gledam izloge!

Iccy
    Član
    Iccy

Ponovo sam se malo ponovila, jednom dzemper-rolkom, malo duzom, super je uz uske pantalone i helanke.

marmit
    Član
    marmit

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Iccy
    Član
    Iccy

Moram malo da se hvalim, moram, moram, ne zamerite :>
    Iskoristila sam popuste i kupila 2 BB kreme, La Roche i Balea. I je medicinska, nesto skuplja, ova druga je jeftina ali mi strasno prija da sam i negovana i lepa svakog dana, cak i kada sam po citav dan kod kuce, a za to mi ne treba mnogo vremena i mackanja :bravo:

marmit
    Član
    marmit

Iccy, svaka čast, javi kakve su BB kreme, ja se još nisam usudila da probam, imam baš masno lice.

Ja imam dve nove haljine. U nedelju imam neko venčanje, pa sam kupila prelepu haljinicu i sako sa tri četvrt rukavima (mrzi me da slikam da stavim slike 😳 ), ali pošto najavljuju hladno, ta kombinacija mi otpada, pa sam danas sasvim slučajno kupila jednu pamučnu haljinicu dugih rukava, sasvim neobičnog kroja.. mislim da ću nju obući, ipak je malo „zimskija“, nisam luda da se prehladim i glumim ludilo u letnjoj kombinaciji na 5 stepeni.

Inače, sutra idem u Beč, pa se nadam da ću još štošta kupiti 🙂 !

Mikac
    Član
    Mikac

Marmit, boga mi ide ti vreme na ruku:)
    E da, icy javi za bb kremice kakve su, ja gledala razne, ali nikako da odlucim…
    Evo i ja da se pohvalim posle nekog vremena, od mame za osmi mart bata cipele zumbane, ravne, kao da sam bosa u njima. Od parica koje sam skupila za osmi mart dva para helan pantalona, jedne kao teksas druge roze, i bluza u Orsay, da se malo osvezi ormar posle godinu dana i vise, trudnovanja i ostalog. I mleko za ciscenje lica i tonik Guinot, sad cekam da stigne gel za umivanje i mnogo mi prija sve to:)

Iccy
    Član
    Iccy

Pa, devojke moje, svaka vam cast!!!
    Mikac, prva kupovina nakon porodjaja je nesto najbolje! :>
    Marmit, ja kada idem na slavlja na kojima planiram da igram i veselim se oblacim laganije haljine baz rukava, samo preko obucem nesto toplo. Do sada je to uvek bio pametan potez, jer se vrlo brzo i prostor zagreje, a ja pregrejem. Ali ti znas u cemu se osecas najprijatnije.
    Bravo za Bec! Kupi svasta nesto lepo :bravo: Ja jos nikada nisam bila tamo :batina: sve kao, hajdemo negde malo dalje dok mozemo, ovo je blizu, mozemo i na vikend, ali taj vikend nikako da dodje :galamdzija: Uzivaj i za mene!

BB kreme – ja sam jako zadovoljna! Kombinujem ih, La Roshe je svetla i odlicno mi se uklapa uz ten, Balea je malo tamnija (kao kad pocrnim). Tako da I koristim ako planiram da izlazim iz kuce, a ovu drugu kao kucnu varijantu. Prija mi da izgledam i lepo i negovano u svakom trenutku, a ne samo kod kuce. Posto je meni koza bila unakazena posle porodjaja, valjda jer sam imala strasne otoke, i kao da su mi razorili kozu. Ma kao da sam odjednom ostarila 20 god. koza mi je izgubila volumen, postala tanka i kada je povucem pravile mi se one male borice kao kod koze posle 50, ako me razumete. Trebalo mi je nesto da mi ponovo ojaca i zategne kozu, a i hidrira jer je postala neverovatno suva.
    Neverovatno, ali razlika je ocigledna! Mozda nije u potpunosti kao ranije, ali je vec mnogo mnogo bolje, a vidite i same koliko dugo ih koristim. Zadovoljna sam izgledom, a tako se i osecam! Vratilo mi se i samopouzdanje :bravo: :bravo: :bravo:

Mikac
    Član
    Mikac

Iccy, ekstra, i ja bih uzela neku kvalitetniju varijantu, ali kad nadjem neko snizenje:)

Iccy
    Član
    Iccy

I ja sam obe uzela na snizenju, La Roshe je sa 1550 snizena na 1250, a Balea na 240 sa ne znam koliko (ovo su priblizne cene). U Lilly-ju povremeno daju jednodnevne akcije 20%, tako sam ja kupila, ali ne znam kada organizuju, slucajno sam ovog puta saznala, mozda ima na njihovom sajtu. U DMu je bila akcija, to vidis u katalozima, lako.

Dorothy
    Član
    Dorothy

I ja se konacno malo ponovila, ne moze se od dece doci na red nikako! Kupila jednu suknjicu plavu, tri majice i jedan heklani dzemper sa 3/4 rukavima i radujem se jakoooo!!!

Gledanje 496 članaka - 496 do 510 (od 521 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.