Ova tema sadrži 520 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 5 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 521 ukupno)

Sta ste poslednje kupile sebi?

• tanja.
    Član
    tanja.

nina , sve je prelepo ! Kao ja da sam birala :bravo:

Ja sam danas kupila sat -zeleni baš mi se svideo – ljubav na prvi pogled

mislim…ništa posebno ali ja sam „otkinula“

T3
    Član
    T3

tanja kako nije nista posebno..sat je :sok:

bas je lep model a zelena boja i vise nego originalna..

:respekt: na izboru i ukusu..

ja planiram danas sebi da kupim nista s nicim..hihihi 😆 ,opet idem u planiranu ili neplaniranu kako ko hoce decju kupovinu tj stvari i opreme za njih..jos ide nova godina deru me ko zeca svaki dan..ali sta cu kad nemogu da im odlim i svaki put kad krenem u kupovinu za sebe ja se vratuim sa punim kesama svega poneceg za njih..

tamo na prolece definitivno planiram da obnovim svoj orman i sebe ..ali definitivno..bar se nadam.. 🙂

nina*****
    Član
    nina*****

Tanja,bas je dobar! Ja imam isto SY beli,bas slican ovom,ali mi se ova boja vise svidja!:bravo:

hippeia
    Član
    hippeia

nina predivan, ali predivan ti je nakit!!!Mnogo mi se svidjaju rajf i narukvica!! I sve ostalo…reci mi jesu li ovo pravi biseri i ako jesu kako ih cistis?
    Ja sam od sveki dobila bisernu ogrlicu kad sam se vjencala i nosila sam je na vjencanju. Ali kako mi je sminkerica napuderisala i dekolte- na perlama su ostali tragovi pudera koje nikako posle nisam mogla da skinem, cak sam jednu perlu i ostetila…izvinjavam se zbog OT, ali bas me interesuje- ako neko ima bisere kako ih odrzava-moze i na pp 🙂 Thx :),

A da ne bude da sam skroz ot, ja sam „sebi“ poslednje kupila cizmice za Kseniju, kakve sam odavno trazila 😆 mm kaze da ja u stvari to kupujem sebi, a ne njoj, pa eto i to sam sebi kupila 🙂

nina*****
    Član
    nina*****

Pa hvala! Ja sam inace poludela za biserima ove sezone.Kupila sam ih bas dosta,a ovo su dve najnovije! Mislim da jesu pravi,mada ne verujem da su bas nekog vrhunskog kvaliteta! U Italiji su kupljeni,po znatno nizim cenama nego sto su ovde! Uh,kakav sve nakit ima ta devojka sto ih donosi iz Italije:sok: sve pare potrosih na nakit…:uzid:

Uh,bas steta sto su ti se ostetili…Njih lako moze sminka,lak za kosu i parfem da upropasti,pa se zato stavljaju posle nanosenja istih…Mislim da mogu da se peru u vodi i blagom sapunu,takodje mogu da se prebrisu vlaznom krpicom umocenom u slanu vodu.Isto tako mozes da kapnes kap maslinovog ulja na krpicu i istljati ih zbog sjaja i sprecava skupljanje prasine na njima…Sad ne znam da li ce ti pomoci ovo da skines tragove sminke!U svakom slucaju,od sada cu i ja voditi vise racuna o tome da ih ne zakacim puderom!

Sorry za OT!:caos:

Ella
    Član
    Ella

Ne volim toliko nakit i retko ga nosim. Satove obozavam! A jedino sto i volim od nakita, jesu BISERI!!! I ja imam dosta bisera (najvise mindjusa, ali i ogrlica). Nekako mi je to oduvek bilo onako prefinjeno videti na zeni.. damski, à la Grace Kelly 😉 Prelep ti je nakit Nina :bravo: Bas sam odusevljena!

Ja nisam odavno nista kupila sebi (a bolesna sam cini mi se predugo, celu zimu, pa ne izlazim iz kuce) :(, ali me je pre neki dan obradovao mm, sesir (vise kao kapica-sesir), kacket i marama (marka koju ja mnogo volem 🙂

A sebe cu tek da obradujem za par dana u Svedskoj 😉

nina*****
    Član
    nina*****

Ella – 1/12/2009 23:58

A sebe cu tek da obradujem za par dana u Svedskoj 😉

Poslednje kupljeno – karte za Svedsku!:wink: Ima li sta lepse?!!!:sok:

Kad se tri macke vrate, popunice ove stranice novim gardisem…:P

T3
    Član
    T3

mm kaze da ja u stvari to kupujem sebi, a ne njoj, pa eto i to sam sebi kupila …

hipi ovo i moj zna da kaze ponekad..tj da se tako lecim posto se ne mogu obuzdati od kupovine i sopinga i moram bar nesto kupiti onda kupim deci pa se na njih vadim.. 😆

Natasa
    Član
    Natasa

Mi cemo 2.januara u Italiju na odmor, tacnije u Trst, pa sad svaki dinar sto bih potrosila ovde cuvam za njihove poslepraznicne rasprodaje.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

meni ovo uzasno nedostaje 🙁 ali nadam se da cu jednom bii srecna i ispuniti svoju dusu shoingom za samu sebe

Prex
    Član
    Prex

Novi crni sako, treba mi zbog posla jer je univerzalna varijanta, kad nemam inspiraciju sta da obucem a da bude poslovna formalna varijanta, sta god da dohvatim samo preko nabacim crni sako i eto resenja 😆 😆 😆

kika
    Član
    kika

BELI PEROTEX USTRUCENI DZEMPER , BAS DANAS SAM GA OBUKLA UZ TAMNO ZELENU SOMOTSKU SUKNJICU :)))))
    A ON PRIJATAN I MEKAN I MIRISE NA BEBE…..

kicun
    Član
    kicun

Dve knjige i sad sam srecna kao malo dete!

katarina
    Član
    katarina

u potrazi sam za dobrim crnim mantilicem i dooobre kozne uske do kolena cizme kad ih nadjem kupujem a do tad traziiiimmm 🙄

T3
    Član
    T3

katarina i ja bi vrlo rado kupila isto sto i ti zelis, tj za cim tragas ja sam vec oboje videla i cene im nisu tako lose,samo neznam zasto da ih kupim tj gde cu ih nositi u sldedecih godinu dana najmanje necu nigde..tako da mi zao da sad bacam pare za to a da mi stoje..

mada imam vec cizme ne tako dobre ko ove sto sam videla ,ali da eto sad nisam trudna i nemam mnogo vise precih stvari za kupiti bile bi hiljadu posto moje jer kad sam ja i moja manija za obucom u pitanju nje mni nikad nije dosta…

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 521 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.