Ova tema sadrži 520 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  marmit 6 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 521 ukupno)

Sta ste poslednje kupile sebi?

• Micka&Nidza

Trenerku donji deo i brus…

sladjanam
    Član
    sladjanam

Dve spavaćice, brus za dojilje, čarape, grejače, bade mantil, i potrošila sam gomilu para na kozmetiku, i to onu potrošnu, mleko za telo, za strije, tonik, etc. Uglavnom, kupila sam početkom zime čizme, koje sam obula jednom, zato što sam tražila nešto udobno, a ne baš da mi se sviđa…Inače, zaljubljena sam u one duboke kožne najke koje sad nosi svaka tinejdžerka, nemam pojma što mi se toliko sviđaju, ali će verovatno sačekati neka ‘srećnija’ vremena, da se nađu u mom ormaru…:)

Dorothy
    Član
    Dorothy

Super udobnu i meni jako lepu haljinu koja moze biti za posao, ali i sada za razne prilike kada su praznici i slave u pitanju u kombinaciji sa odgovarajucim detaljima i klasicnu poslovnu kosulju svetlo ljubicastu na sitne bele straftice!

Srcka
    Član
    Srcka

sladjanam – 8/12/2009 11:23

…Inače, zaljubljena sam u one duboke kožne najke koje sad nosi svaka tinejdžerka, nemam pojma što mi se toliko sviđaju, ali će verovatno sačekati neka ‘srećnija’ vremena, da se nađu u mom ormaru…:)

Hihi, imam, imam ih 😛 i ja sam otkinula na njih ove sezone i kupila, i briga me sto nosi svaka tinejdzerka, ja se osecam kao tinejdzerka u srcu. Tako da, samo napred sladjo 😛

sladjanam
    Član
    sladjanam

Srcka- kupila bih ih ja odavno, ali mi je trenutno malo mnogo da dam 10 000 za patike, a imam već dva para, koje nosim, i koje su u sasvim ok stanju. Dakle, pošto slabo ja vodim računa šta je in i kad, sigurno ću ih kupiti, pa makar kad svi prestanu da ih nose, i kad mi se malo popravi stanje u novčaniku:))

hippeia
    Član
    hippeia

sladjanam – 11/12/2009 12:15

Srcka- kupila bih ih ja odavno, ali mi je trenutno malo mnogo da dam 10 000 za patike, a imam već dva para, koje nosim, i koje su u sasvim ok stanju. Dakle, pošto slabo ja vodim računa šta je in i kad, sigurno ću ih kupiti, pa makar kad svi prestanu da ih nose, i kad mi se malo popravi stanje u novčaniku:))

Ja ih kupila prosle godine na nekom snizenju i platila ih 85 e! Cijelu zimu ih nisam skidala, cini mi se da nista bolje od njih nisam kupila. Dobre su za kisu i vjerovali ili ne na snijegu sam ih nosila i noge ostale potpuno suve!!!

Cim ove izraubujem, kupujem ponovo iste, vrijedi dati i 130e za njih, vjerujte!!! Jos kad bih ponovo nasla na snizenju…
    Moje su krem sa zlatnim znakom i jedino sto mi se ne svidja je to sto se pri pranju skida ona zlatna boja. Mada moja sestra ima potpuno bijele sa crnim znakom i nema ni taj problem…ali nevjrovatno kako jedne tako lagane patike mogu biti tako dobre…kad ih uzmes u ruku kao da su od papira…ih ja se raspisala, ali stvarno sam odusevljena!!!

milly
    Član
    milly

Kupila sam sebi farmerke i 2 para gumenjaka-neophodan rekvizit za kisu i sneg!
    A poluduboke najk….ahhhh patim za njima!Ali su mi trenutno malo skupe!

nensy
    Član
    nensy

Cizmice.

kika
    Član
    kika

CIPELE. RAVNE . KAO DECIJE, DJACKE. SMESNE SU. I PREDIVNE.

hippeia
    Član
    hippeia

Za ljubitelje dubokih najk patika- kod nas je svuda snizenje, provjerite mozda je i kod vas. Ja sinoc kupila jos jedne i platila ih ponovo 85 e! HepiHepiHepi!!!
    E da, kupila sam i sat koji mi je bukvalno pao s neba 😀 Jer sam ga, sasvim neocekivano, dobila od firme kao member of the Team-Unit of the year (naravno-ja birala :))

jecaneca
    Član
    jecaneca

Slike? Ja bi da vidim kako izgledaju te patike…i sat…. ;]

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Prelepe mindjuse juce,a pre neki dan dzemper i nov bade mantil 🙂

simona78
    Član
    simona78

Jedan slatki ljubicasti dzempercic :smizla:

Hippi, pa to i nije neko snizenje, bas je PG skupa :sok: Ovdje se duboki modeli Nike krecu od 80e do 120e, a kad su na snizenju onda budu oko 50, 60e. Ja sam sebi proljetos kupila jedne na snizenju, sa 100e na 50e!

hippeia
    Član
    hippeia

Simona pa kao i sve ostalo- kod nas mora da bude bar za 50% skuplje…ove patike su inace od 130 pa nadalje…

jecaneco, ove slike sam skidala s neta, posto me mrzi da slikam, pa editujem, pa uploadujem, pa kacim…:)

ovo su te najk patike (ove sa srebrnim su moje nove, a sa zlatnim moje stare koje su se odlicno pokazale, tako da svakome preporucujem):

a ovo je satic:

mima80
    Član
    mima80

Hippeia, obozavam duboke najke, prelepe su!!!Ali me mnogo nervira to sto su kod nas, kao i sve uostalom 🙄 bezobrazno skupe pa iz principa necu da ih kupim. A i sat mi se mnogo svidja!

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 521 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.