Ova tema sadrži 1,212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 2 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,213 ukupno)

Sta trenutno citate

• Mirche
    Član
    Mirche

Preporucite neku dobru knjigu.
    Ja trenutno citam „Ples sitnih demona“ Marka Vidojkovica…vrlo interesantna i surovo istinita, vraca u mladost, srednju skolu i sve muke kroz koje smo skoro svi prosli mi u Srbiji u devedesetim…

petra
    Član
    petra

ja bih toplo preporucila knjigu „Crveni sator“,knjiga me je zaista odusevila

Standzi
    Član
    Standzi

Ja citam od Toni Parson-a „za moju malu“

kalet
    Član
    kalet

Evaluaciju i rizik, imam ispit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirche
    Član
    Mirche

kalet – 5/7/2006 10:13 PM

Evaluaciju i rizik, imam ispit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Divno stivo, zaista :ruganje:

‘Ajde polozi pa da :alkoholicari:

kalet
    Član
    kalet

Kako god da bude, jedva cekam da skinem tu muku sa vrata, pa cu onda i ja da citam. Ali, posto u septembru pocinjem da radim, onda pravilnike o poslovanju.
    A, ako polozim naravno, ide sve redno :bravo: :zvezda: :kafica: :alkoholicari:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

JA BIH VAM PREPORUCILA OD LJILJANE HABJANOVIC DJURICIC KNJIGE NPR:SVIH ZALOSNIH RADOST,PETKANA,JAVNA PTICA,IVA,PAUNOVO PERO,IGRA ANDJELA,ANA MARIJA ME NIJE VOLELA,ZENSKI RODOSLOV.PO MOM MISLJENJU I PAULO KOELJO IMA DOBRE KNJIGE KAO NPR:PETA GORA,11 MINUTA,NA OBALI REKE PJEDRE SEDELA SAM I PLAKALA,ALHEMICAR.VELIKI SAM LJUBITELJ KNJIGA I KOLEKCIONAR JEDINO STO MI ZAISTA IZAZIVA STRAST PREJAKU JESU KNJIGE.BAS SU MI SVEKAR I SVEKRVA NA ODMORU U SRBIJU PA SAM MOJOJ SESTRI NARUCILA KOJE KNJIGE DA MI KUPI PA DA MI POSALJE PO NJIMA,JEDVA CEKAM NAROCITO SADA CITAM I GRABIM DOK SAM TRUDNA SUTRA KAD DOJE BEBA NECU IMATI VREMENA. :zvezda:

kalet
    Član
    kalet

Vidis, ja isto obozavam Paola Koelja i imam sve njegove knjige, pa sam u stanju da posle nekog vremena uzmem i opet ih procitam. Ne znam da li imas jednu lepu knjigu o trudnoci, izdaje je kreativni centar a zove se Sta da ocekujete dok cekate bebu. Ukoliko si zainteresovana, ima je kod nas i prelepa je, vodi te kroz svaki mesec trudnoce, sa svim simptomima koji slede, pa ima i deo posle porodjaja. Iza nje ide knjiga Sta da ocekujete u prvoj godini.

markova mama

Sad sam procitala Orvelovu „1984“, a pre toga „Vasar tastine“ od Tekerija. Da, „Umetnost ratovanja“ od Sun Tzu….

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

kalet sestra mi je kupila knjigu koja se zove,,vi i vase dete,, ima dok si trudna sta i kako onda kad doje beba pa sve do trece godine bebinog zivota kaze da je izvrsna knjiga.

kalet
    Član
    kalet

Ok, znaci ima stu knjigu. Imam je i ja, to je knjiga moje mame. Mislila sam, ako nisi kupila, ali dobro. da si blize, ja bi ti ovu pozajmila samo da je prelistas.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

hvala kalet kupila mi je sestra pa kad mi se vrate svekar i svekrva sa odmora poslace po njima

Standzi
    Član
    Standzi

Ja sam narucila iz Kreativnog centra „101 nacin da pokazete detetu da ga volite“ i „umece roditeljstva“.Odusevljena sam!A pogotovo sto su jako,jako povoljne!!

kalet
    Član
    kalet

Stanislava, knjige Kreativnog centra su jako edukativne i za decu i za roditelje, ma super su!

Standzi
    Član
    Standzi

Kalet,u to sam se i uverila!!Pre par meseci sam dobila neki prirucnik od drugarice,nije mi priruci pa ne znam tacan naziv…Uglavnom,kao sta da ocekujem u prvoj,drugoj godini…Jako je prakticno i sto kazes edukativno..Ali ova knjiga „umece roditeljstva“ je nesto posebno!!Citajuci,tacno sam prepoznala gde su moji roditelji gresili sa mnom (u pubertetu) sto se razgovora,poverenja,tice…Ma knjige su stvarno jako povoljne-a koliko znanja pruzaju…

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.