Ova tema sadrži 1,212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,213 ukupno)

Sta trenutno citate

• kalet
    Član
    kalet

Imas i knjigu zabavno – edukativnog karaktera koja se zove Ta mala cudovista – naravno radi se o deci. Imaju oni i svoj sajt i tu mozes pogledati i naruciti sve sto te interesuje, pa i knjige za malu decu, a i za na sveliku.

Standzi
    Član
    Standzi

Znam za sajt,tako sam ih i otkrila 😆 pa sam narucila ali nisu mogli da mi posalju u Nemacku,pa sa ja na maminu adresu narucila i kad je ona dobila,meni je poslala..I jos sam imala 20% popusta jer sam narucila preko interneta! :zvezda:

IrenaV
    Član
    IrenaV

ja trenutno citam casopis "Moja beba",tu ima stvari koje me interesuju

Sneki
    Član
    Sneki

Odkada su mi se deca rodila, uglavnom citam literaturu tipa: „Vi i vase dete“, „Dr.Spok“, „Umece roditeljstva“ i sl., ali se nadje vremena i za druge tipa: Veronika je odlucila da umre.
    A, opet posto sam na nekoj specijalizaciji, moram i strucnu.. :uzid:
    Ali najvise volim vedre knjige i moja preporuka svima koji je nisu procitali je od Mcchaela Duglas-a:
    AUTOSTOPERSKI VODIC KROZ GALAKSIJU!!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja trenutno citam knjigu,,tragom mrtve princeze,,odlicna knjiga,i citam vi i vase dete tu mi je knjigu sestra poslala u njoj ima sce od dana kada ostanete u drugom stanju ,porodja,npovorodjence pa sve do detetove sedme godine bas je strava. :kucam:

Mirche
    Član
    Mirche

Sneki – 8/8/2006 10:16 AM

Ali najvise volim vedre knjige i moja preporuka svima koji je nisu procitali je od Mcchaela Duglas-a:
    AUTOSTOPERSKI VODIC KROZ GALAKSIJU!!!!

Sneki…kultna knjiga, neverovatna…evo ja se vec smejem…moram ponovo da je procitam… :klanjam:

Sneki
    Član
    Sneki

Kad god se lose osecam, ja uzmem da je citam. vec se pretvorila u kupusaru. Moram da kupim u tvrdom povezu. Nije ni Terry Prachet los, ali po meni ne moze ni da se priblizi Adamsu.

Jos jedna knjiga za preporuku: Majstori Margarite . 😉

mica
    Član
    mica

Ja sam se bacila na časopise, udri brigu na veselje! Ne opterećujuća literatura,svet poznatih, neupotrebljivi recepti sa sastojcima koje ne znaš gde da kupis, mali saveti-nikakva pomoć i sl. 🙂 Kao kad odeš na more, i poneseš laku literaturu… A pošto ne radim osećam se kao na odmoru… 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja citam sve sto stignem ali sad imam brdo knjiga koje trebam da procitam sestra mi je kupila i poslala puno samo da zavrsim ovu tragom mrtve princeze

leptiric
    Član
    leptiric

i ja puno citam
    ivana-„tragom nestale princeze“ imas nastavak „badalpurski vrt“-kenize murad

ja sam pre par dana zavrsila knjigu „izgubiti juliju“-od dzonatana hal
    bas je super knjigaod toni parsonsa mi se svidjaju sve,sem ove zadje koju nisam htela da citam „nase nezaboravljene price.“ preporucila bih vam od
    dejv pelcer-„izgubljeni decak“,i „dete zvano to“
    i od dona vulfolk-kros“papa jovana“ miodrag popov -„suze su iste vere.“
    preporucite i vi meni nesto,

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

da tragom mrtve princeze je zaista dobra knjiga stigla sam negde do polovine i zaista mi se svidja

emem
    Član
    emem

Trejsi Sevalije-Devicansko plavo. :klanjam:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

cula sam da je ta knjiga dobra 🙄

Standzi
    Član
    Standzi

ja zavrsavam knjigu od Toni Parsona Covek i Zena,to je nastavak od Covek i decak! jako interesantna knjiga,jedva se odvojim od nje…

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

sad kada sam kuci ima da se ubijem od citanja toliko mi je setra knjiga poslala ima da ocoravim nacisto :buljavko:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.