Ova tema sadrži 1,212 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 4 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,213 ukupno)

Sta trenutno citate

• katarina
    Član
    katarina

Vidim da citate zene bravo! :bravo: :bravo: Ja sam na trudnoci citala ali je bilo tesko dobiti knjige iz Srbije sestra mi je finansijski pukla koliko je morala da salje a svaku knjigu postarina oko 10-15 evra a ona student pa sam presla na nemackom da citam ali nazalost nasih autora nema pa citam samo stranu literaturu.inace trilere,poneki roman.Sidni Seldon celu kolekciju bi vam preporucila ako citate ovakav zanr…nasih slabo znam..opokusavam da narucim preko interneta ali niko nece da salje u inostranstvo 🙁

Standzi
    Član
    Standzi

katarina znam ja jedan sajt koji salju u inostranstvo!!!!placas preko PayPal cek danadjem gde sam zapisala

Standzi
    Član
    Standzi

nasla sam! idi na
    http://www.yu4you.com/ ima jako veliki izbor,a kazem ti mozes da narucis i isporucuju u Nemacku bez problema!
    ukucas svoje podatke,ako imas PayPal nalog vec onda super,ako nemas kreiras ga za minut! cim si uplatila preko njega ,oni ti posalju knjigu i mozes ako nisi zadovoljna da ti vrate novac,a i kad tek stigne knjiga kod tebe,tek im se onda prebace pare!tako da nema sta da izgubis!

…danijela…

od Agate Kristi Velika cetvorka i nikako da je zavrsim a inace gutam njene knjige :>

katarina
    Član
    katarina

:HAG: :-* :cvecko:

Standzi
    Član
    Standzi

jel si zadovoljna???
    drago mi je! :-* jel da ima svasta???

leptiric
    Član
    leptiric

ja sada zavrsavam knjigu
    irina nemirovska——francuska svita
    o pocetku drugog sv.rata i okupacija francuske od strane nemaca
    bas lepa knjiga

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

zavrsila sam knjugu,,Tragom mrtve princeze,, i sad pocinjem da citam ,, Davincijev kod,, iako sam gledala fil knjige me vise fasciniraju

kalet
    Član
    kalet

Film nikada ne moze da bude kao knjiga.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i ja se sa tobom slazem Kalet,film nemoze nikad da bude kao knjiga,mm bi se davio u filmovima,a ja se davim u knjigama jer iz svake knjige procitane izvucem neku pouku ili poruku a filmovi me ne fasciniraju toliko 🙂

Mina
    Član
    Mina

Nemojte da mi se smejete ali trenutno citam ceo serijal Hari Potera po treci put!

Sneki
    Član
    Sneki

I ja sam citala Harry Poter-a :bravo:

Mina
    Član
    Mina

JEEE Znaci nisam sama! I sad kao neko dete jedva cekam kad ce sledeca knjiga!

Sneki
    Član
    Sneki

Nisi, Nisi, znam mnogo ljudi koji su citali istu. Ja nekako vise volim „fiction“ i knjig i filmove: dosta mi je i nesretnih ljubavi, i ubistava i zavera…

Mina
    Član
    Mina

Onda Sneki mora da si citala i Gospodara prstenova.J sam skoro procitala HOBITa od Tolkina i i to mi se svidja.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,213 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.